Şimdi Ara

Focus II 1.6 TDI Titaniumlar hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Focus II 1.6 TDI Titanium 2011 model almayi dusunuyorum. Titaniumlarin hepsi 109 beygir midir? yoksa titaniumlarin 90 beygirleride varmidir. Ayrica bu arac hakkindaki genel kanaat ne yondedir. Aracin kac beygir oldugu ruhsatta yazarmi?

Birde bu araci kulanan arkadaslar sehir ici tuketim ortlama nedir.

Tsk.

• Titaniumların hepsi 109 hp, 90hp olanı yok.
  • Focus 2 titanium TDCİ'ler 109 beygir diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı araçtan var yalnız titanium değil ghia donanımlısı.

Titaniumların hepsi 109 beygirdir.Çekişi , ve yolda gidişi çok güzeldir insanın bastıkça basası gelir.Zaten sınıfının en iyi yol tutuşuna sahip aracıdır.Yol tutuşu mükemmeldir ama birazda konfordan çalar.100 km'yi geçince rüzgar sesi almaya başlar bu konuda çok şikayetçi arkadaşlar var belirtmeden geçmeyim dedim.Parçası makuldur , servis saç baş yoldurmaz.

Evet ruhsatta beygir yazar.Ama imkansız ya yazmadı diyelim.Titanium yada Ghiaların 109 beygir olduğunu herkes bilir başka seçenek yok zaten.

1.6 TDCI 109 beygir kullanıcısı olarak 5.4 litre yakıyor aracım.Sıkışık trafikte dur kalkta ben en fazla 5.6 litreyi gördüm aracı alalı 8-9 ay oldu neredeyse daha 5.7 litreyi görmedim.(Ankara'da yaşıyorum)
    Ama bunun en büyük faktörü arabayı sadece ben kullanıyorum ( arada sırada babam sürer ) fazla yormuyorum,devirli kullanıyorum.Normalde 6-6.5 yakar.

Aldığım aracı İstanbul'da görmeye gittiğimde 8 litre yakıyordu ortalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gündüz06 -- 3 Ağustos 2012; 6:39:20 >

• Cevap icin tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.