Şimdi Ara

FOCUS Arka koltuk başlıkları yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
3.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1999 model focus 1.6 ambiante ' min arka koltuklarında kafalıklar yok.Aldığımda da yoktu.Takmak için hazır yerde yok.Ancak kumaşın altında olabileceğini düşünüyorum.Elimi kumaşa sürttüğümde kafalıkların oturacağı yerlerde boşluklar hissediliyor.Elimde 2 tane çıkma kafalık var.Bu kafalıkları ön koltuklar için denediğimde yuvalarına oturdular.Önden çıkan kafalıklarla, çıkma olarak bulduğum kafalıkların demirleri aynı kalınlıkta değil.Ama dediğim gibi yuvalarına oturuyorlar.
    Gelelim soruma bu kafalıklar için arka koltuklarda yer var mıdır?Sadece koltuk delinip oraya plastik aparat takılıp hallolacak bir iş midir?Yoksa koltuk sökülüp arkaya demir boru falan kaynatılacak uzun bi işlem(maliyeti fazla) mi gerektirir?Elimdeki çıkma kafalıkları bulmadan önce sanayide bi oto döşemeciye sordum 150-200 TL arası bir fiyat istediler.Bu arada bulduğum kafalıklar orjinal focusun değil.Şu accent eraların arka koltukların ki tarzında.yani dimdik durmuo arkada.İstendiğinde koltuğa giriomuş gibi duranlar,arka görüşü engellemeyenlerden.Hangi arabadan çıkma bilmiyorum(çalmadım ama valla bak).
    Konu ile ilgili bilgisi olan daha önce böyle bir işlemi yaptırmış olanlardan yardımlarını bekliyorum.Şimdiden herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bagator816 -- 22 Mayıs 2009; 23:05:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.