Şimdi Ara

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
1
Favori
11.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CL kupası hayırlı olsun. Rez alın. :) Bende City ile berabere kaldım.Arsenal ile son dk savunmanın geri pasında gol yiyerek serimi bozdular ama inan hocam iki maçtada çok üstün oynadık. Arsenal Ceche dua etsin! Yarın ssleri atıcağım inşallah hala proje yapıyorum. :( baskanda 40 m bütçe verdi 3 yıllıkta sözleşme süper oldu.18 Haftada en yakın takipciyle 6 ve ya 8 ve ya 9 puan (tam emin değilim.:)) fark var iyimi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

CL kupası hayırlı olsun. Rez alın. :) Bende City ile berabere kaldım.Arsenal ile son dk savunmanın geri pasında gol yiyerek serimi bozdular ama inan hocam iki maçtada çok üstün oynadık. Arsenal Ceche dua etsin! Yarın ssleri atıcağım inşallah hala proje yapıyorum. :( baskanda 40 m bütçe verdi 3 yıllıkta sözleşme süper oldu.18 Haftada en yakın takipciyle 6 ve ya 8 ve ya 9 puan (tam emin değilim.:)) fark var iyimi hocam?
    Eyvallah

Valla baya iyi Desene şampiyonluk geliyor

• Romero-Meli-Cubas bu 3lüden hangi ikisini kadroya yazarsın hocam romero transferinde sona gelindi.Rulliyi bedelsiz kapıcazda loris reis delirir filan. :) Zivkovic için ocağı bekliyorum.Ocakta imza attır seçeneği çıkıyordu değilmi hocam?

• quote:

Romero-Meli-Cubas bu 3lüden hangi ikisini kadroya yazarsın hocam romero transferinde sona gelindi.Rulliyi bedelsiz kapıcazda loris reis delirir filan. :) Zivkovic için ocağı bekliyorum.Ocakta imza attır seçeneği çıkıyordu değilmi hocam?

Romero ve Meli

Evet ağustosta biteceği zaman ocak ayından imzalanır ama İngiltere liginde bildiğim kadarıyla son 1 ay kala sözleşme imzalatabiliyorsun. Belki ben yanlışımdır.

• hocam umarım Chelsea de eleyip kupayı müzeye getirirsiniz, taraftarlar bunu bekliyor sizden.
    Yetenekli menajer olduğunuzu bütün Türkiye ye ve Avrupa ya gösterdiniz :) Başarılar
  • Final icin canli yayin yapmak istiyorum aslinda.

Steamden yapiliyor fakat herkesde steam hesabi yok zannedersem.

Youtube yada twitchden yapabilirsem BJK, Rize ile kupa finali, Fenerle ligin son macini oynayip, Chelsea ile sampiyonlar ligi finali tamamlamak istiyorum.

Yarin ola hayrola biraz arastiricam nasil yapabilirim diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlı yayın yapılıyor muydu ya öyle
    zevkli olur aslında
    bileydim bende yapardım lyon maçını :D :D
  • hyrlı olsun kupa
  • Hocam günaydın,

bu taraftar sana inandı takıma inandı hocam, getir o kupayı müzeye dök bizi sokaklara, her ne kadar canlı izleyemeyecek olsamda bütün kalbimle sizinleyim :)
  • Canli yayin icin arastirmam suruyor

Facebooktan canli yayin basladi bildigim kadariyla fake bir hesap acip ordan bile canli yayin yapmayi dusunuyorum

Bakalim oglen saati ve nasil olacagini soylerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

hyrlı olsun kupa

Aman hocam ne yaptin
    Daha onumuzde 90 dakika var belli olmaz ansizin kayip gider elimizden sonra

• O kupa gelmezse vururuz seni

• quote:

O kupa gelmezse vururuz seni

Vurmaya gerek yok ben kendimi balkondan atarım

Bu arada canlı yayın işiniz çözdüm.

Akşam saat 20:00'da canlı yayın başlayacaktır tüm herkese duyurulu.

Canlı yayını kaçıranlar sonra video'yu da izleyebileceklerdir.

Test Videosundan aşağıdadır.

https://www.twitch.tv/cocoloccomaya/v/61528587

• Evet arkadaşlar bu akşam saat 20:00'da başlayacak yayını aşağıdaki linkte yer alan yerden canlı yayınla izleyebilirsiniz.

Yayın Linki;https://www.twitch.tv/cocoloccomaya

Oynanılacak Maçlar Ve Fikstür

Beşiktaş Maçı 33. Hafta Lig maçı

Rizespor Maçı Ziraat Türkiye Kupası Finali

Fenerbahçe Maçı 34. Hafta Lig maçı

ve

Galatasaray - Chelsea Şampiyonlar Ligi FİNALİ

Akşam Saat 20:00'da görüşmek üzere.

• Ohaa ne oluyor burada

Cidden tebrikler hocam bayern münih maçını açıkcası geçmeni beklemiyordum gerçekten şaşırdım.

Bu yol şampiyonluga gidiyor belli oldu hocam

Son 1 maç artık tüm ülke yanındayız

TRT1hd den canlı yayınlasak olmazmı
  • Başarılar akşam 20:00'da buradayım.
  • @MARCO; Valla açık söyleyeyim bende Münih'i geçebileceğimi sanmıyordum Ama ikinci maçta öyle mucizeler oldu ki resmen 2 senedir saçımı başımı yolduran FM
    bu sefer Final'i hak ettin dedi 82'te Arda penaltı yaptırdı. Rajkovic Alaba'nın penaltısını kurtarıp o pozisyonun devamında kontra ataklar Arda golü yaptı 1-1.
    Sonrası zaten çorap söküğü. Valla halen daha inanamıyorum çok heyecan ve sevinçliyim. Chelsea'den de biraz tırsmıyorum değil.
    FM16'da ilk defa Şampiyonlar Liginde Final oynuyorum

@Festen; Eyvallah hocam, beklerim

• 4.sayfaya geçmek için atılan boş mesajdır.
  • Evet sayın Futbol sever arkadaşlar dostlarım. Yayın için herşey tamam. 19:50 - 20:00 arası yayın başlayacaktır bilginize

- Bu Akşam Saat 20:00'da yapılacak Canlı Yayın Bilgilerine Aşağıdan Ulaşabilirsiniz -

Twitch Link;https://www.twitch.tv/cocoloccomaya

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

- Fikstür -

İlk Maç; 33.Hafta Spor Toto Süper Lig Maçı; Rakip Beşiktaş

İkinci Maç; Ziraat Türkiye Kupası Finali; Rakip Rizespor

Üçüncü Maç; 34.Hafta Spor Toto Süper Lig Maçı; Rakip Fenerbahçe

Dördüncü Maç; ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ; Rakip Chelsea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 19 Nisan 2016; 19:29:09 >

• heyecanla bekliyoruz :) :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.