Şimdi Ara

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
1
Favori
11.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son durum ne canlı yayın linki nerede??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

- Şampiyonlar Ligi Finali -

Galatasaray - Chelsea

Maalesef olmadı!

Çok çalıştık, çabaladık fakat gücümüz son düzlükte tükendi ve bir çok fırsatı değerlendiremeyip,
    Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu şansız bir şekilde rakibimize kaptırdık.

Ama yılmak yok! Seneye bu kupanın en büyük adaylardından biri yine biz olacağız.

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

Canlı Yayını kaçıran arkadaşlar aşağıdaki linkten videoya ulaşabilirler.

İzleyen, takip eden herkese çok teşekkür ederim. Sağolun!

Video Linki;https://www.twitch.tv/cocoloccomaya/v/61586068

• Takip edip izlediğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Maalesef olmadı, şans yanımızda değildi

Demek ki FM benim Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmamı istemiyormuş, bunu anladım
  • Helal olsun. Yönetim ne kadar bütçe verdi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Robin vanPersie; Şuan 33 milyon euro ama haziranın 20'sinden sonra güncelleniyor genelde. 40 civarı olmasını bekliyorum

Bu arada twitch'den izleyen arkadaşlar kusuruma bakmasın. İlk canlı yayınım olduğundan baya bir acemiyim.

Diğer sefere mikrafonlu olarak vede daha fazla iletişim halinde olmaya çalışacağım.

Anladım ki bu iş için iki ekrana ihtiyaç var. Ben arasıra telefondan girip baktım ama yazdıklarınızı görmüyordum. Bu yüzden cevap veremedim.

İlk sefer olduğu için sizde kusurlarımı mazur görürsünüz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Deadpool-

Takip edip izlediğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Maalesef olmadı, şans yanımızda değildi

Demek ki FM benim Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmamı istemiyormuş, bunu anladım

Çok dondu yayın ama benim bağlantıdan olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok az bi bütçe. Hocam ingiltere liglerinden takım bakıyorumda sence küçük takımlar nasıl bir taktikle çıkmalı sahaya?

• quote:

Orijinalden alıntı: Robin vanPersie

Çok az bi bütçe. Hocam ingiltere liglerinden takım bakıyorumda sence küçük takımlar nasıl bir taktikle çıkmalı sahaya?

Ben orta ve küçük takımlar için 4-4-2 ve 4-3-3 taktiklerini kullanmayı seviyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat
    Çok dondu yayın ama benim bağlantıdan olabilir

Benden kaynaklanıyo olabilir hocam. İlk kez canlı yayın yaptığımdan tam ayarları oturtamadım. Sesi ayarlamıştım ancak sonra çok patladı bende kapattım.

Yoksa mikrafon falan vardı. Acemilik işte. Diğer sefere çok daha iyi bir yayın olacak umarım
  • Dostum tebrikler gerçekten çok büyük bir başarı

Mandzukiç çoşmuş resmen

5 sezon oyna hocam bu takım ile olmadı yeni bir kariyer açarsın ortaklaşa bir takım buluruz sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu klüple bütün kupaları kazan istersen ama benim gönlümde senin efsane kariyerin chesterdır hocam

• Ozaman 4-4-2 ve 4-3-3 taktiği kurmaya bakalım bide en dipteki kariyer için hangi oyun stili iyidir kontrolümü hücumu yüklenmi Kontramı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Dostum tebrikler gerçekten çok büyük bir başarı

Mandzukiç çoşmuş resmen

5 sezon oyna hocam bu takım ile olmadı yeni bir kariyer açarsın ortaklaşa bir takım buluruz sana

Eyvallah müdür, sağol

Çok dandik goller yedim ya, canım biraz onlara sıkıldı. Adamların her yan topunda gol yedik

Rafa Silva'nında eksikliğini çok hissettim. Sinan gene iyi idare etti ama sağ bek ve stoperler kötü oynadı. Beklediğim performansı veremediler.

1 sezon daha Galatasaray ile oynayıp Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu zorlamak istiyorum bi yandan da ümidim kırıldı başka kariyer mi açsam mı diye düşünüyorum

Yeni açacağım kariyeri sadece twich üzerinden oynamayı düşünüyorum. Zaten artık belli bir tecrübe sahibi oldum.

• quote:

Ozaman 4-4-2 ve 4-3-3 taktiği kurmaya bakalım bide en dipteki kariyer için hangi oyun stili iyidir kontrolümü hücumu yüklenmi Kontramı?

Kontra ile kontrollü oynamayı daha çok seviyorum. Bu talimatlarla kurduğum taktiklerde daha başarılı oldum.
  • quote:

Bu klüple bütün kupaları kazan istersen ama benim gönlümde senin efsane kariyerin chesterdır hocam

Chester gerçekten çok güzeldi. Juve ve Arsenal sağolsun anında kariyeri silmeme sebep oldular

Benim için FM'deki en güzel kariyerim Sociedad ile yaptığımdı. Daha oyuna yeni yeni alışırken Barça ile son saniyeye kadar şampiyonluk yarışında kaldım.

Valencia'ya 1 gol atabilsem Şampiyon olacaktık ama olmadı.

Anlamadım zaten bi türlü son düzlükte bişey oluyor ve kazanamıyorum.

Baktığın zaman güzel kariyerlerim var ama en büyük başarım Liverpool ile Avrupa Ligini kazanmak.

Premier Ligde şampiyonluğum yok Şampiyonlar Liginde ilk defa final oynadım onda da Chelsea'den tokat yedik

Derbeder haldeyim şuan

• Kariyer olacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Festen

Kariyer olacak mı ?

Evet ama 1 sezon daha Galatasaray'la gitmeyi düşünüyorum.

Fakat sizden gelecek yorumlarada bağlı.
  • Hocam kılpayı kaçmış maç..
    Ama seneye kupa gelecektir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hereiam

Hocam kılpayı kaçmış maç..
    Ama seneye kupa gelecektir :)

Aynen başkan.

Çok uyduruk goller yedik.

Moralim biraz bozuldu ama daha da hırs yaptım
  • Bu taraftar takımdaki o hırsı hissediyor hocam, siz canınızı sıkmayın
    Sağlam transferle şampiyonluk gelecektir:)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.