Şimdi Ara

Firefox donma yapıyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr firefox sekmeler arasında geçiş yaparken donma yapıyor bazen belli bir süre beklemem gerekiyor . opera yada İE7 deböyle bir problem yok bir bilgisi olan var mı acaba? virüs falan olabilr mi? Kis 7 kullanıyorum devamlı güncel.

• Ne Tesadüftür aynı şey 2 gündür bende de olmaya başladı, daha önce hiç bir sıkıntı yoktu.Ne oldu acep
  • Daha önce bende yaşamıyordum bu birkaç gündür var
  • bende ilk yüklediğimde vardı sonra bi ara gitti ama onun en büyük nedeni ki bu forumda çok reklam var sitelerde çok reklam olunca çok donma yapıyor bütün reklamları önleyici program var bi ara verilmişti burda ben yapamamıştım bi o programa bakın derim
  • kaspersky internet security 7 de boyle bir özellik var ateş duvarından reklamları engelleye biliyorsunuz.Donmanın sebebi reklam mı bilmiyorum deneyip görmek lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsnsln

Arkadaşalr firefox sekmeler arasında geçiş yaparken donma yapıyor bazen belli bir süre beklemem gerekiyor . opera yada İE7 deböyle bir problem yok bir bilgisi olan var mı acaba? virüs falan olabilr mi? Kis 7 kullanıyorum devamlı güncel.

,
    FoxyTunes eklentisi kurulu mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: chingachgook

quote:

Orjinalden alıntı: hsnsln

Arkadaşalr firefox sekmeler arasında geçiş yaparken donma yapıyor bazen belli bir süre beklemem gerekiyor . opera yada İE7 deböyle bir problem yok bir bilgisi olan var mı acaba? virüs falan olabilr mi? Kis 7 kullanıyorum devamlı güncel.

,
    FoxyTunes eklentisi kurulu mu?

yok kurulu değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.