Şimdi Ara

Firefox 4.0 çıktı, saatler içerisinde 2 milyondan fazla indirildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
0
Favori
22.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bir zaman Firefox'un download sayısına güvenmiyorum. Ben hiç IE'yi 10 kere indiren görmedim ama Firefox fanları nedense rekor kıracağım diye 10 kere indirebiliyor. O zahmete giriyorlar ya helal olsun diyorum (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fataly

quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

yazılar biraz değişik
    3,6'da daha netti

adres satırına;
    about:config
    yazın ve ayar sayfasında gfx.direct2d.disabled terimini aratın. bu değeri "true" olarak değiştirdiğinizde firefox 3'teki yazı görünümüne dönmek mümkün.

Bunu yaparsanız, firefox 4'ün en önemli özelliğini devre dışı bırakırsınız; GPU'dan çalışmasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tale

Çünkü ihtiyaç duyuluyor. Ben şahsen betasını kullanıyordum, çok kasıyor diye Safari'ye geçtim. Çok kullanışlı ancak çok kasıyor.

Şu kasma olayını bi anlamadım millet kasıyo diyip duruyo bi bendemi kasmıyo anlamadım bence hiçbi kasma yok
  • pek hız farkını farkedemedim.. ey firefox nerde 6 kat hızlı tarayıcı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "... Google Chrome karşısında Mozilla'nın en iyi işletim sistemi olarak lanse edildi. ..."

bu şimdi işletim sistemi mi?
  • 3.6 bende acaip kasıyordu. Şimdi gerçekten çok iyi olmuş. Ben çok memnun kaldım.
  • Güzel olmuş gibi de, yazılar bi garip harbi...
  • betadan kullandım ama.. yeni sekme yeni pencereye bile alışamadım hemen 3.6 geri dönüş yaptım. ff vazgeçilmez ama alışamadım bu ff 4'e
  • hız farkını DH ana sayfasını açarken hissettim. fena değil. yazılarda bahsedildiği gibi kötü değil hiç bir fark göremedim. açılışı hızlanmış daha esnek ve güzel bir tarayıcı olmuş. yalnız kullanırken "menü çubugu" nu kapatmanızı öneririm. daha esnek ve hoş bir görüntü veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

yazılar biraz değişik
    3,6'da daha netti

windows xp kullanıyosan ve cleartype kurmadıysan kurup bi dene
  • ff 4 u yukledim google dan arama yapınca cıkan sonuclara tıklayamıyorum sanki tarayıcı sapıtıyo hiçbişeye tılayamıyorum sizdede oluyomu
  • istatistikleri gösteren s,tehttp://glow.mozilla.org/ cok guzel olmuş ulkemize ulaşıp hangi il den kaç kez indirildiğini dahi görebiliyorsunuz...

bi de koca asya da ne kdr az indiriliyor.. bu çinliler fln sevmiyor FF i sanırım
  • Hala Chrome daha hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: osooso148
    istatistikleri gösteren s,tehttp://glow.mozilla.org/ cok guzel olmuş ulkemize ulaşıp hangi il den kaç kez indirildiğini dahi görebiliyorsunuz...

bi de koca asya da ne kdr az indiriliyor.. bu çinliler fln sevmiyor FF i sanırım

benim çinli bi oda arkadaşım vardı. onun pc sinde maxthon kullanırken görmüştüm.
  • Kurdum, sağolsun bütün bookmarklarımı yok etti. bu nedenle 3.6ya geri döndüm ve herşey düzeldi böyle daha mutluyum =)
  • İe 9 gibi olmuş.
  • 3 milyonu geçti..
  • 4 rc1 yüklüydü.geçengün rc2 yaptı şimdi 4.0 güzküyor versiyon.kendi kendine yapıyo.
    4biraz yavaş sanki 3.6nın son sürümleri yavaştı.ondan öncekiler daha hızlıydı sanırım.
  • acayip hızlı
  • Safari kullanan biri olarak daha hızlı olduğunu düşünüyorum.(Firefox un)

Operada kullandım hala arada kullanırım.Sanırım hız konusunda opera ile kıyazlanbilir ama pratiklik konusunda operanın eline su dökemez.

Ben yinede safari ile mutluyum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.