Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.216
Cevap
499
Favori
1.247.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garanti Vadesiz hesaptan Enparaya para göndericem. Hesaba Havale mi Hesaba EFT mi yapmam lazim kesinti olmamasi icin. Yada hangisini seceyim transfer icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

Garanti Vadesiz hesaptan Enparaya para göndericem. Hesaba Havale mi Hesaba EFT mi yapmam lazim kesinti olmamasi icin. Yada hangisini seceyim transfer icin.

eft, kesinti olur illa ki. garanti eftden para alıyordur
  • GrandMasterTurks kullanıcısına yanıt
    enparadaki iban numaranızı kullanarak hesaba eft yapacaksınız fakat illaki kesinti olur. Garanti eft ücreti alır ortalama 3-5 lira.
  • Ayda bir başka bankanın atmsinden para çekme nasıl oluyor? 30 kasımda iş bankası atmsinden para çektim. Bugün tekrar çekebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Çekebilirsin. Aynı ay içindeki çekime bakıyorlar.
  • Sirigmus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atmden para çekme olayını da sürekli yapsalar çok süper olacak 2016 için beklemedeyim. ayrıca her ay 1 kez yerine sayı da arttırılmalı.
    güvenlik ve parayı cepten düşürme veya başka başka endişelerle genelde 90-100 tl den fazla nakit para taşımıyorum
    ama ilaki para lazım oluyor dere tepe atm aramamalıyız. sırf bu sepepten 3-5 bankada hesap açıyorum hangisi denk gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmetingülcan

atmden para çekme olayını da sürekli yapsalar çok süper olacak 2016 için beklemedeyim. ayrıca her ay 1 kez yerine sayı da arttırılmalı.
    güvenlik ve parayı cepten düşürme veya başka başka endişelerle genelde 90-100 tl den fazla nakit para taşımıyorum
    ama ilaki para lazım oluyor dere tepe atm aramamalıyız. sırf bu sepepten 3-5 bankada hesap açıyorum hangisi denk gelirse.

Aynen bu olayı facaden yazalım ayda 5 seferden düşük olmasın

• Steamdan pes 2016 almayı düşünüyorum şuan 56 tl ama dahada düşermi yılbaşına kadar felan? Birde ben oyunu alırken %50 steam kampyanyasından faydalanmak için direk oyunumu almam lazım yoksa steam cüzdanına para mı eklemem lazım hangi türlü olur?
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    ikiside olur farketmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Steamdan pes 2016 almayı düşünüyorum şuan 56 tl ama dahada düşermi yılbaşına kadar felan? Birde ben oyunu alırken %50 steam kampyanyasından faydalanmak için direk oyunumu almam lazım yoksa steam cüzdanına para mı eklemem lazım hangi türlü olur?

Visa yazan seçenekten ödeme yapılması gerekiyor unutmayın.

Sağ olsun bu arada, ben de aldım böylelikle 31 TL'ye mal etmiş oldum
  • enparada diğer bankalarda görmediğim ilginç birşey gördüm, genelde sanalkart kullandığım için paypala encard'ı eklememiştim bugüne kadar. bugün ekleyeyim dedim paypal'ın para çekip onay kodu verdiği kodu sms ile telefonuma yolladılar. normalde işlemlerde gözüküyor bu kod ama enpara sms ile kullanıcıya da yolluyor. ilginçmiş valla ziraat, teb ekledim paypala böyle bir şey görmemiştim daha önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Aralık 2015; 23:38:31 >
  • Teşekkürler cevaplar için.

• arkadaşlar enparacard almak istiyorum vadesiz para falan alıyorlar mı hesap işletim ücreti vs sonra para falan isterler mi
  • Yüzde 50 iade kampanyası hakkında bir şey soracam.Bu ay içinde indirme yaparsak yine iade alabilecez mi?
    31 Aralıka kadar denilmiş kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

arkadaşlar enparacard almak istiyorum vadesiz para falan alıyorlar mı hesap işletim ücreti vs sonra para falan isterler mi

O Enparacard dediğin şeyi Enpara hesabı açınca verirler.Onun adı Encard.
    Ayrıca herhangi bir işlemden hiç bir şekilde ücret alınmıyor Enparada.
    Hesap işletim-havale-eft hepsi ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 5 Aralık 2015; 23:28:53 >
  • evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

Teşekkürler enpara.com :)

Aynısından banada yollamışlar :) Sevinsem mi üzelsemmi bilemedim :D

o kadar çok kredi ve ekpara kullanıyorum ki gözlerinde değerli olmuşum :D

• qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    Gelir-gider dengeliyse problem yok,kredi çekmen kkb puanını arttırır.
  • Adamların cebine ne giriyor peki. Cevapların için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.