Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün akşama kadar işlem yapılabilecek mi acaba enpara.com da, bilgisi olan var mı
  • Eft saati 17:00'dan 12:00'a çekilmiş galiba

Finansbank Enpara [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fukasaku kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün yarım gün olduğundan olmasın ? Eğer 12' ye çekilmişse kötü olmuş yaw
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    extra bısey yok ayarlardan yurtdısı kullanımmıydı ınternet kullanımmıydı onu acın acık degılse

ben bayadır kullanıyorum sıkıntı cıkarmıyor
  • Resmi tatil olduğu için EFT yapamazsınız. Onun haricinde her işlemi yapabilirsiniz. EFT için ise talimat verebilirsiniz. İlk iş gününde para gönderilir.
  • Teşekkürler, dolar alım/satım yapıyorum o yüzden sormuştum, saat 13:00'e doğru kapandı...
    @Albus Dumbledore@ @fusem
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir ayar değiştirmden Aliexpress' ten alış veriş yaptım direk parayı karttan çekti.
  • Doğru döviz ve altın da etkilenir bu durumdan. Alım satım yapabilirsiniz ama piyasalar kapalı olduğu için yüksek fiyattan satıp, düşük fiyattan alır. Zarar edersiniz. Tatillerde döviz ve altın alım satımı yapmamak lazım.
  • Arkadaşlar sorulmuş olabilir nasıl arayacağımı bilemedim? Vadesiz TL hesabında para olmasa bile birikim hesabından para çekebiliyor muyum?

Şimdiye kadar hep yüklemeye fırsatım oldu hiç çekim işlemi yapmadığım için soruyorum.
  • bugün encard ım geldi ve deneme olarak atm den para yatırıp resimdeki gibi 2 hesap oluşturdum. sizden tavsiyeler bekliyorum birde bu hesapları açma ve para ekleme işlemleri için anlatıcı video çeksek bence süper olur ne dersiniz?

• Video falan gerekmez....WEB kullanımı zaten basit....

Hayılı olsun hesaplarınız.....

Başarılar.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Video falan gerekmez....WEB kullanımı zaten basit....

Hayılı olsun hesaplarınız.....

Başarılar.....

Bu birikim hesabına vadesiz den saat 5 ten sonra mı para eklenebiliyor
  • Birikim hesabı için 10 tane 100 liralık hesap mı açmak daha mantıklı yoksa 1 tane 1000 liralık açmak mı? Sanki önceki sayfalarda 10 tane 100 liralık açmak daha kârlı deniyordu yanlış mı hatırlıyorum?
  • Enparadan şans oyunlarına para aktaramıyormuyuz ?
  • georgess kullanıcısına yanıt
    hayır. direk ödeme yok.

sadece eft ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: georgess

Enparadan şans oyunlarına para aktaramıyormuyuz ?

Eft ile yapabilirsiniz şimdilik ama sene sonuna kadar otomatik olarak gönderebilecegimiz kısmıda ekleyeceklermis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar hesab acilisi icin kimlik falan isteniyor mu ? Yani o bankaci arkadas belgeleri imzalatmak icin geldiginde kimlik yada kimlik fotokopisi gerekecek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aashi A kullanıcısına yanıt
    kimlik veya ehliyet istiyor fotoğrafını çekiyor belge ile beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemvelioglu

bugün encard ım geldi ve deneme olarak atm den para yatırıp resimdeki gibi 2 hesap oluşturdum. sizden tavsiyeler bekliyorum birde bu hesapları açma ve para ekleme işlemleri için anlatıcı video çeksek bence süper olur ne dersiniz?

Nasıl geldi senin kartın ya hem cumartesi hem bayram ben perşembe başvurdum ne arayan var ne soran.

• Senin iş bayramdan sonraya artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.