Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drizzy.

az önce şuana kadar gördüğüm en yüksek ratingli takıma sahip biriyle maç yaptım, arkadaş galiba yüklenmiş coinse tüm parasını vermiş ama boşu boşuna yani. üzüldüm maçtan sonra hiç bir şey yapamıyor şu kadro yla,

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

buda maç sonucu ;  FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

O ortasahayla cok normal. Adamda coins var futbol bilgisi yok. Ortasahada defansif top kapacak isim yok. Iyi yenmissin boylelerine bende acimiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce online toty turnuvayı 2. kez kazandım. maçın başında 10 kişi kaldım penaltılarla bitti. Ama rare pack vermedi. 5K coins verdi. Kazandığıma pişman oldum belki adamın işine yarardı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

Az önce online toty turnuvayı 2. kez kazandım. maçın başında 10 kişi kaldım penaltılarla bitti. Ama rare pack vermedi. 5K coins verdi. Kazandığıma pişman oldum belki adamın işine yarardı :(

Hocam nedenini çözemesem de penaltılarla kazanılan paketler çoğunlukla gelmiyor ...
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Yaya ve hazard la kadro cok daha iyi olur ama ben yatirim amacli dusundugum icin ilk kadroyu kurdum luiz i bi deneyeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Az önce online toty turnuvayı 2. kez kazandım. maçın başında 10 kişi kaldım penaltılarla bitti. Ama rare pack vermedi. 5K coins verdi. Kazandığıma pişman oldum belki adamın işine yarardı :(

Ben offline oynuyorum hocam 8 tane paketim oldu. Pazara kadar 15 yaparasam belki bi toty düşürurm :) biraz sıkıcı ama offline oynamak daha mantikli.

• Dun bu TOTY online kupasinda basima cok ilginc birsey geldi. Finaldeyim 1 0 ondeyim. Dakika 90 ve uzatmalarda gol yedim 1-1. Bayagi uzuldum penaltilara kaldik ve yine son penaltida kaybettim kupayi. Bayagi bi canim sıkıldı. Ana ekrana bi dondum EA benim halime acimiş olacak ki hediye olan rare paketi kazanmisim :)) Nasil oldu anlamadim ama ciddi anlamda teselli ödülü oldu

• emenikeyi 8900e almışım ozamana göre ucuz almıştım :D hala satmadım ilk golcüm diye manevi değeri var 8.2 k zarar tertemiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

agir olmus hocam bu boyle bi kadroyu kurupta 6-1 yenilmek off acimamazsin

valla acımadım, messi sinde gözüm kaldı zaten çok kıskandım
  • Di Maria'm son 5dk bidle 135K'da, buy now 150K.
    135'e gitmesin beyler yardım :D

pc.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipaly -- 15 Ocak 2015; 19:28:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

quote:

Orijinalden alıntı: Camaleonte

quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

quote:

Orijinalden alıntı: maturmatur

Beyler platform ps3 forumdan 2-3 arkadasta toplamis if melo 18-19000 buy now ile aliniyor. Baska katilmak isteyen varsa haber versin birlik olup piyasaya sureriz? Katilmayan ancak gorus bildirmek isteyenlerede yorum yaparsa memnun olurum

70 sayfadan fazla olan bir adamdan bahsediyorsunuz hocam, bu 700 kart demek. Piyasayı süpürmek Melo için çok mümkün gözükmüyor bana kalırsa başka alternatifleri düşünün.

hepimizde toplamda 300 tane olsa bile piyasayı etkileriz, süpüremeyiz tabiki ama etkileriz, mesela bu 300 taneyi 3-4 gün boyunca sürekli 70-80K'dan satışa koyarsak bir süre sonra fiyatların ciddi anlamda yükseldiğini görebiliriz.

Dostum, hepinizde 300 tane olabilmesi için her birinizin en az 3 farklı accounta ve de 3 farklı accountta 300 tane melo alabielcek paraya sahip olmanız gerekmekte.

100 tanesini trade pile'a atsanız 30 tane watchlistte bıraksanız maximum tek accountta 130 tane Melo tutabiliyor olacaksınız. Oyuncu TOTY haftası çıkmasa değerli bir oyuncu olurdu çıktıgını günden son güne kadar takip ettim. Son salı günü oluk oluk aktı paketlerden 70 sayfa yalnızca benim gördüğüm kadrıydı bundan daha fazla olması da mümkün hatta fazlası da var.

Melo ne yazık ki tekele girilecek bir adam değil. Ancak böyle çok güvendiğiniz 10 kişi olursanuz ve hepinizde sağlam sermaye olursa Melo'yu temizlersiniz piyasadan. Ancak bu seferde satarken ayrılık yaşamamanız ve ne olursa olsun birbirinizin altına girmemeniz gerekecek. 16 17k'dan adam almak risk tabii ki değil, denenebilir ancak dedğim gibi çok çok iyi organize olmanız gerek.

Aynen dedigin gibi cok sayida melo var ancak ben 40 tane aldim diger arkadaslarda 30 ustunde alanlar var 5 kisi olsak tahmini 150-200 melo demek ben piyasayi etkileriz diye dusunuyorum. Her turlu bu adamdan kar ederiz diye dusunuyorum. Bizim disimizdada bu kadar dusmusken toplayanlar olacaktir

• Toty kupası için takımın ratingini nasıl yükselteceğiz ? 5 yıldız yapamadım ben
  • Beyler coini olanlar için bir kadro düşündüm , Robben ve Hazard'ı aynı takımda istiyorsanız (3 LİG ) ;

http://www.futhead.com/15/squads/16451222/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 15 Ocak 2015; 19:31:06 >
  • quote:

2 tane online kazandım bugun ayrıca bir tane de finalde penaltılarda kaybettim fakat paket verdi şaşırdım
  • beyler 35k ve 50klık pack gelicek mi bugün? gelicekse kaçta?
  • Di Maria'ları elden cıkardım pek kar etmeden.
    artık iş yeni packler gelince ucuz oyuncu bulmakta.
  • İşte şimdi la liga kurulur neymarı oyunda pahalı bulduğum için kurmazdım ama böyle süper olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

İşte şimdi la liga kurulur neymarı oyunda pahalı bulduğum için kurmazdım ama böyle süper olucak

Neymar pahalı ama Reus ucuz mu olcak sanıyorsun?
    Neymar 300K ise Reus 250-200k olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

İşte şimdi la liga kurulur neymarı oyunda pahalı bulduğum için kurmazdım ama böyle süper olucak

Neymar pahalı ama Reus ucuz mu olcak sanıyorsun?
    Neymar 300K ise Reus 250-200k olacak.

Ps4 de oynuyorum reus suan 90 k simdi alsak olmaz mi???Bide ne zaman gelicek guncelleme ultimate team e???

• wesker005 W kullanıcısına yanıt
    simdi alsan da bisi degimez real icin ayrı kartı cıkacak.
  • wesker005 W kullanıcısına yanıt
    Senin alacağın Reus Dormund lu olarak kalacak hep. Real e gittikten sonra Dormund lu Reusların değerinin artacağını düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.