Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla serverlerde diyorlar artik butun platformm dami bilmiyom
  • Adamın istatistikleri sanki forvet gibi abartılı.Haliyle CAM'dan ST'ye çevirip forvette değerlendirmeye karar verdim.

Fiyat beklediğimden düşük gidiyor şuan,bu fiyata satmam.O yüzden biraz takımda oynatayım diyorum.

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 15 Ocak 2015; 17:37:15 >
  • az önce şuana kadar gördüğüm en yüksek ratingli takıma sahip biriyle maç yaptım, arkadaş galiba yüklenmiş coinse tüm parasını vermiş ama boşu boşuna yani. üzüldüm maçtan sonra hiç bir şey yapamıyor şu kadro yla,

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

buda maç sonucu ;  FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 15 Ocak 2015; 17:40:57 >

• Reus madrid ile yıllık 7 milyon'a anlaşmış.. Çok kötü oldu bu ya... olmadı bu şimdi hiç olmadı...
  • Sif Clichy'e baktımda 190 sayfa elde avucta piyasaya sürülmeyenleride hesapa katsak 220 sayfa desek baya cokmuş yahu kötümü ettik ne varmı sif Clichy yatırım yapan?(psn)
  • Oyunun başında 10.000 coins olan emenike şimdi 650-700'lerde geziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendinho

Sif Clichy'e baktımda 190 sayfa elde avucta piyasaya sürülmeyenleride hesapa katsak 220 sayfa desek baya cokmuş yahu kötümü ettik ne varmı sif Clichy yatırım yapan?(psn)

kaç tane var dostum sende ? zarar etmezsin relax :)
  • Willian 40bin civarında geziyordu.Şuan 1300'e current bid ile satıldı
  • Arkadaslar allahını seven yardım etsin tus kombinasyonum alternate ona gore cevap verirseniz sevinirim . Sizden yardım istediğim konu top bendeyken hemen rakip oyuncu bana yapısıyor ve topu bende ister zlatan olayım ister baska hayvani biri tak diye alıyor hangi tusu kullanarak bu topu alma işlemeini yapıyor bu gence arkadaslar bana cevap verirseniz cok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbi

quote:

Sif Clichy'e baktımda 190 sayfa elde avucta piyasaya sürülmeyenleride hesapa katsak 220 sayfa desek baya cokmuş yahu kötümü ettik ne varmı sif Clichy yatırım yapan?(psn)

Zarar etmezsin diyorsa, bir bildiği vardır bu adamın!

Tek olumsuz yanı sabır gerektirecek clichy'i, BPL'nin en iyi solbeki fiyatının 300k'ları görmemesi için hiç bir sebep yok ancak önce bu TOTY dalgası sonra upgrade'ler falan biraz vakte ihtiyacı olacak. Yatırım amaçlı alınabilecek bir oyuncu, ben kenara koydum bir miktar.

Unutmadan TOTY paketleriyle çakıştıgı için oluk oluk aktı clichy'ler 1000'e aşkın kart var piyasada ancak bir çogu youtube'rlar tarafından toplandı. O yüzden şu an gördüğünüz sayı aslında oldukça az bir kısmı clichy'lerin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wınchester

Reus madrid ile yıllık 7 milyon'a anlaşmış.. Çok kötü oldu bu ya... olmadı bu şimdi hiç olmadı...

dortmund için kötü oldu baya adam kalmayacak takımda küme düşmeseniz bari bu sene

fiyat konusuna gelirsek reus-lewan eğer ucuzlarsa forvet yada tüm mavilerin olduğu zamanda 80 i görür diyorum PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 15 Ocak 2015; 18:14:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

quote:

Orijinalden alıntı: Wınchester

Reus madrid ile yıllık 7 milyon'a anlaşmış.. Çok kötü oldu bu ya... olmadı bu şimdi hiç olmadı...

dortmund için kötü oldu baya adam kalmayacak takımda küme düşmeseniz bari bu sene

fiyat konusuna gelirsek reus-lewan eğer ucuzlarsa forvet yada tüm mavilerin olduğu zamanda 80 i görür diyorum PC

2. lig için lisans başvurusu bile yapmışız, yelkenleri suya indirdik galiba..

Ama düşmeyeceğiz, çok net.

• cooper52 C kullanıcısına yanıt
    omuz atmayı diyosan r2 tuşu hocam ama aynı zamanda kontrollerle oyuncunu desteklemen lazım topa doğru veya adama doğru
  • quote:

quote:

Yok dostum zarardan degil satarımda baya cok piyasada.Sif De Gea dan baya ekmek yemistim aldıgımın iki katı üc katı olarak 40 sif De Gea erittim tradeye noktayı koymuştum iş gücten dolayı.Dayanamadım 60 tane Sif Clichy aldım bunu eritmek zaman alacak Kompany ,Koscielny,Mangala bunlardan ifi gelse baya bir yol alır benim kartlar.

• quote:

quote:

quote:

Yok dostum zarardan degil satarımda baya cok piyasada.Sif De Gea dan baya ekmek yemistim aldıgımın iki katı üc katı olarak 40 sif De Gea erittim tradeye noktayı koymuştum iş gücten dolayı.Dayanamadım 60 tane Sif Clichy aldım bunu eritmek zaman alacak Kompany ,Koscielny,Mangala bunlardan ifi gelse baya bir yol alır benim kartlar.

çok olması = ucuz olması demek oluyor, normal zamanda 60 adet alamazdın demek oluyor. çünkü toty'e denk gelmeseydi bu kartın şuan en ucuzu şuan 400K idi ki if kartı 310'lara dayanmıştı. kart'a baktığın zaman iki katı eder mi? sorusunu net cevaplayacak bir kart. çok çıktığı için fiyatı bu kadar düşük. rakamı kısa sürede 250K'a yükselir. ardından 300'e dayanır, 400K olması sürer bayağı. bu arada tif falan gelmezse oldukça tekele düşecek bir kart. piyasada bu karttan 1400-1500 adet mevcut. oyunda ki fut kullanıcı sayısını da göze alırsak (14 milyon'muş). bu doğrultuda istem dışı rahatlıyorum :D

sevgili ruud_'unda dediği gibi sabır gerektiriyor. 60 adet güzel adet, tebrik ederim o kadar coins bağlamak cesaret.

yükselmesini bekleyeceğim :) bende de var adetli

• quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

omuz atmayı diyosan r2 tuşu hocam ama aynı zamanda kontrollerle oyuncunu desteklemen lazım topa doğru veya adama doğru

KArdesım tesekkur ederim r2 dediğin rt mi yoksa rb mi logitec de boyle yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

KArdesım tesekkur ederim r2 dediğin rt mi yoksa rb mi logitec de boyle yazıyor

Kardesım bu r2 deiğin aynı zamanda adama da yapısıyor mu kafaları yicem şak diye topu alıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: maturmatur

Beyler platform ps3 forumdan 2-3 arkadasta toplamis if melo 18-19000 buy now ile aliniyor. Baska katilmak isteyen varsa haber versin birlik olup piyasaya sureriz? Katilmayan ancak gorus bildirmek isteyenlerede yorum yaparsa memnun olurum

Fiyatı kaça fixleyeceksiniz?
  • agir olmus hocam bu boyle bi kadroyu kurupta 6-1 yenilmek off acimamazsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

çok olması = ucuz olması demek oluyor, normal zamanda 60 adet alamazdın demek oluyor. çünkü toty'e denk gelmeseydi bu kartın şuan en ucuzu şuan 400K idi ki if kartı 310'lara dayanmıştı. kart'a baktığın zaman iki katı eder mi? sorusunu net cevaplayacak bir kart. çok çıktığı için fiyatı bu kadar düşük. rakamı kısa sürede 250K'a yükselir. ardından 300'e dayanır, 400K olması sürer bayağı. bu arada tif falan gelmezse oldukça tekele düşecek bir kart. piyasada bu karttan 1400-1500 adet mevcut. oyunda ki fut kullanıcı sayısını da göze alırsak (14 milyon'muş). bu doğrultuda istem dışı rahatlıyorum :D

sevgili ruud_'unda dediği gibi sabır gerektiriyor. 60 adet güzel adet, tebrik ederim o kadar coins bağlamak cesaret.

yükselmesini bekleyeceğim :) bende de var adetli

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.