Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merak ettiğim bir konu var network e kayıt olmak için ingiltereden adres verdim fakat storedan parayla alışveriş yaparsam bi sorun çıkarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewren

Ilk sayfaya gocaman gocaman yaziver arda herkes gorsun ps3 oldugunu bari :)

yazdım :)
  • benim klüp arması dandik ya nerden alıcam
  • Ulan 3 tane forvetim vardi hepsi sakat ne yapcam ben yaw : G.Ünal, Bobo, Inzaghi
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

psn ye girmeden ea nın sitesindende clubünüzü yönetebiliyorsunuz kontrat transfer vs vs hersey var..

ben girdiğim zaman fut 09 ile fut 10 a kayıt olmamışsın diyor acaba benmi yanlış yerden yapıyorum nerden yapılıyor link verebilirmisin?
  • Tuncayın satılıga koymusdum geri alamıyom oyuncuyu cant not the owner dıyo ama avaıble ıtemlarda duruyo oyuncu discard yapıyom you cannot the owner yazıyo nette
  • iste benim takim..

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/app#eT7ihGTB94O3

Bid token ne ?

Search'da aratin Kit Super lig bi suru forma cikti gs,bjk,fb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 6 Kasım 2010; 20:01:21 >
  • ultimate team bambaşka bişey olmuş career mareer hikaye. ilk kez fifa 11 de başladım keşke fifa10 da da alsaymışım.

tek eksiği arkadaşlarımız ile kart takaslama olmaması.

demin 3 tane top aldımnetten şimdide sabriyi düşürmeye çalışıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 6 Kasım 2010; 19:55:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

ultimate team bambaşka bişey olmuş career mareer hikaye. ilk kez fifa 11 de başladım keşke fifa10 da da alsaymışım.

takas var sanirim Swap ?

edit: arkadaslarimizla takas yokmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 6 Kasım 2010; 20:10:03 >
  • Dün gece David Villa'nın 100.000 coin'e satıldığını gördüm, oha dedim, nereden buluyorlar bu paraları?

Bu arada Premium Gold paketlerden de doğru dürüst bir şey çıkmıyor, çoğu kontrat, training vs.. 3 tane aldım elle tutulur tek şey Del Bosque oldu (o da yeter gerçi rating'i 96 ), ama bir daha uzun süre paket fln almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

ultimate team bambaşka bişey olmuş career mareer hikaye. ilk kez fifa 11 de başladım keşke fifa10 da da alsaymışım.

takas var sanirim Swap ?

Evet var benim bildigim de

• ben beceremedim swap yapınca takım arasında değiştiriyor ama birazdan girip bakıcam netten aldığım toplarla bi iki maç yapayım

bid tokensda açık artırma sayısı. orneğin biri 700 verdi siz 750 verdiniz karşıdaki 800 verdi siz 850 verdiniz karşıdaki 900 verdi siz 950 verdiniz toplam 3 kere artırdınız 4.yü artıramıyorsunuz. tokenlar 1 dk içinde tekrar 3 leniyor. ama isterseniz 2.500 coin ile yükseltebiliyorsunuz...
  • oha sevmeye basladim bu ultimate team'i Chivu yu acik artirmaya cikardim tabi kacirmamislar 81 overalli oyuncuyu 3000 coinse almislar ucuz mu gitti ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 6 Kasım 2010; 20:49:18 >
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 6 Kasım 2010; 21:01:42 >
  • ARKADASLAR BEN GOLD PACK ALDIM STORDEN.BUNUN İÇİNDEN 90.95 LİK KONTRAT KARTI CIKIYOR BUDA DEMEK 20 MACLIK FALAN SONRA SAGLIK FITNESS ANTREMAN KARTLARI CIKIYOR BUNLARINDA DERECELERI VAR 50 LİK 60LIK 80 LİK 90 LIK FALAN.ANTREMAN KARTINI OYUNCUYA UYGULADIGINZDA OYUNCU DAHA CEVIK VE HIZLI OLUYOR MACTAN CABUCAK KOPMUYOR. SAGLIK İSE SAKATLANAN OYUNCUNUZA UYGULUYORSUNUZ FITNESS İ DE AYNI SEKILDE OYUNCUNUZA UYGULUYRSNUZ CABUK YORULMUYOR OYUNCU.TEK SANSIM YILDIZ OYUNCU CIKMADI BANA ..
  • beyler ultimate team muhteşem bir mod olmuş.peki sormak istediğim bişey var.bu modda yani master lig gibi şamp. ligi ve uefa ligi katılımı varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Video_Audio_Phile -- 6 Kasım 2010; 21:34:17 >
  • Buda benim takım bunun üstüne Robben ve 38.000 coins var Robben'i satacağım 80.000 civarına
    http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#hbb2xe1U94T1
  • manager almanın takıma etkisi nedir arkadaşlar??
  • turnuvalara katilmam icin takimi silver yapmam lazim Silver Forvet alacaktim Crespo 650 coins 10 sn kala adamin biri 1500 coins verdialamadim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.