Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blacktower35

quote:

Orijinalden alıntı: ardadgr

quote:

Orijinalden alıntı: chundan

bu kontrat yenileme nasıl oluyor?bende gold pack premium aldım,icinden kontrat kartları cıktı ama napcagımı bilmedigimden clube gonderi sectim,simdi o kartları bulamıyorum?
    fenerli arkadaslar ,fener klub armasını satıyorum 1500 coine,suan acik artirmada

oyuncunun kontratı bittiyse üstüne gelip x e daha sonra kareye basıp ilk secenekten contract atıyosun.

tamamda kontrat kartı yok oyuncunun kontratını yapıcak..ayrıca oyuncuların kontratlarının yanında rakamlar var 3.9.11.26 gıbı cesıtlı rakamlar bunlar nedır kalan aymı yoksa kalan mac surelerımı ...

kontrat kartları aldıgınız kartların içinden cıkıyor... rakamları bnde bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nhafif23

formaları nasıl secıyoruz

5 formam var.. ama son aldıgım 2 tanesıyle oynayabılıorum-
    dıger 3unu satmak ıstıorum.. yerını bulamıorum :)

Hocam önce club kısmına geleceksin oradan açıldıktan sonra ingilterenin, italyanın bayrağı falan var o kısımda sağ sol yaparken altta yazan yazılardan kits i olan ülkeye basıp kullanmadığın formalar hangi takıma ait ise onu tıklatıp trade ile ilgili bir seçenek vardı onu işaretleyip fiyat belirliyip açık arttırmaya koyacaksın..(Karışık oldu biraz ama )
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

quote:

Hocam önce club kısmına geleceksin oradan açıldıktan sonra ingilterenin, italyanın bayrağı falan var o kısımda sağ sol yaparken altta yazan yazılardan kits i olan ülkeye basıp kullanmadığın formalar hangi takıma ait ise onu tıklatıp trade ile ilgili bir seçenek vardı onu işaretleyip fiyat belirliyip açık arttırmaya koyacaksın..(Karışık oldu biraz ama )

olsun anladım eyvallah cok saol :)

• psn ye girmeden ea nın sitesindende clubünüzü yönetebiliyorsunuz kontrat transfer vs vs hersey var..
  • quote:

ultimate team e girdikten sonra club bölümüne girin oralarda bir yerlerde olması lazım
  • PS3 içinmiş...

İnsan 1-2 açıklama yazr yahu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

PS3 içinmiş...

ilk sayfada yazılmış bir arkadaşın sorusuna karşılık olarak. forumu biraz okursanız görürsünüz.
  • quote:

quote:

PS3 içinmiş...

ilk sayfada yazılmış bir arkadaşın sorusuna karşılık olarak. forumu biraz okursanız görürsünüz.

Onu gördüğüm için bu mesajı yazdım zaten. İlk mesajdan o mesaja kadar kaç mesaj geçmiş bi bakında görün.

Bu gibi açıklamalar ya başlıkta olur yada ilk mesajda!
  • quote:

quote:

quote:

PS3 içinmiş...

Onu gördüğüm için bu mesajı yazdım zaten. İlk mesajdan o mesaja kadar kaç mesaj geçmiş bi bakında görün.

Bu gibi açıklamalar ya başlıkta olur yada ilk mesajda!

Ultimate team in zaten ps3 ve xbox a cıkacagını bilmeyen yoktur diye düşünüyorum ama hak veriyorum belirtmek lazım sizin gibi bilmeyenler için.

• Ilk sayfaya gocaman gocaman yaziver arda herkes gorsun ps3 oldugunu bari :)
  • Search dan kits badges seçin. Fb nin beyaz forması var coins olsa alicammm sakın almayın benim o
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Search dan kits badges seçin. Fb nin beyaz forması var coins olsa alicammm sakın almayın benim o

sen mi satıyosun yoksa :P hayır benim ben alıcam onu
  • Del Horno, Neill, Yobo, Ernst satilikdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda_1905

Del Horno, Neill, Yobo, Ernst satilikdir

fiyatları ??
  • Harıka olmus ooynadıkca sevıyorum fakat bazı seyler bıraz ayrı olmus bazen aradıgım seyı bulamıyorum burdanmıydı surdanmıydı dıye karıstırıyorum.bır dıer eksıklıkde sıralamanın olmayısı.sankı apayrı blr oyunmus gıbı.
  • ben şimdi başladım ultimate team e oynayan arkadaşlar eklerse sevinirim nick:CahitGurbei takım adı:ÇeLiksoy
  • Silver pack aldım 60 overalli oyuncular çıktı offfff takımı ayakta tutan tek oyuncu Chivu
  • çok sinir bozucu :)
    quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Silver pack aldım 60 overalli oyuncular çıktı offfff takımı ayakta tutan tek oyuncu Chivu
  • bir kaç ufak soru sorucam..
    ben player roles bolumunu nerden yapabılırım
    ve de oyuncuların sırt numaralarını ayarlamak ıstıyorum,bununda nasıl oldugunu merak edıyorum..
    gökhan inler gibi bir oyuncum var kaptan yapmak istiyorum
    hleb gıbı bı kanat ım var sırt numarası 5 olmuyo ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

bir kaç ufak soru sorucam..
    ben player roles bolumunu nerden yapabılırım
    ve de oyuncuların sırt numaralarını ayarlamak ıstıyorum,bununda nasıl oldugunu merak edıyorum..
    gökhan inler gibi bir oyuncum var kaptan yapmak istiyorum
    hleb gıbı bı kanat ım var sırt numarası 5 olmuyo ama..

bilen varsa bizde faydalanalım arkadaşlar bende merak ediyorum bu konuyu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.