Şimdi Ara

FİFA 2015 Momentum!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar momentum özelliğinin mantığı nedir bana açıklarmısınız lütfen..

FİFA 2015'tede momentum olacakmı bilgisi olan varmı gerçi FİFA bile kabul etmiyor böyle bir şey olduğunu ama..

• momentum nedir
  • Tek kale oynayıp 10 15 şuta karşılık rakibin tek şutla maçı kazanması,şutların direkten dönmesi,oyuncuların müdahale yapacakları yerde öylece izlemesi vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlumaho7

Tek kale oynayıp 10 15 şuta karşılık rakibin tek şutla maçı kazanması,şutların direkten dönmesi,oyuncuların müdahale yapacakları yerde öylece izlemesi vs.

var mıymış böyle bir şey gerçekten.
  • Hocam sizin başınıza hiç gelmedimi 45. veya 90. dakikada gol yemeler tamam gol yemek olurda neden 44 değil 89 değil çoğu kez başıma geldi aleyhinize çalınan saçma sapan penaltılar
  • quote:

Hocam sizin başınıza hiç gelmedimi 45. veya 90. dakikada gol yemeler tamam gol yemek olurda neden 44 değil 89 değil çoğu kez başıma geldi aleyhinize çalınan saçma sapan penaltılar

Geldi de ben bunun oyunun hatası olduğunu bilmiyordum. Bak sen şu EA SPORTS'a

• Hata değilde EA'nın güçsüz oyunculara(iyi oynayamayanlara) karşı yaptığı bir iyilikmiş ne saçma iş
  • quote:

Hata değilde EA'nın güçsüz oyunculara(iyi oynayamayanlara) karşı yaptığı bir iyilikmiş ne saçma iş

Bu sayede Div1 ve Div2 güçsüz oyuncularla kaynıyo, ciddi söylüyorum. Sadece L1+^ oynayıp bi de üstüne kene gibi yapışan defansı yaparak maç kazanıyolar.
    Ha tabii her defasında Kickoff Glitch'i deneyen ve her attıkları golü üç kez tekrar izleyen dingolar da aynı şahıslar oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikocan

quote:

Hata değilde EA'nın güçsüz oyunculara(iyi oynayamayanlara) karşı yaptığı bir iyilikmiş ne saçma iş

Bu sayede Div1 ve Div2 güçsüz oyuncularla kaynıyo, ciddi söylüyorum. Sadece L1+^ oynayıp bi de üstüne kene gibi yapışan defansı yaparak maç kazanıyolar.
    Ha tabii her defasında Kickoff Glitch'i deneyen ve her attıkları golü üç kez tekrar izleyen dingolar da aynı şahıslar oluyo.

• kikocan K kullanıcısına yanıt
    aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikocan

quote:

hocam div1 oynadığım zamanlarımı çok güzel özetlemişsiniz teşekkürler

• 2015 de de olur 2020 de de Momentum EA nin oyuncu kaybetmemek için düzenlediği ama kabul etmediği bir çeşit oyun motoru gibi bir şey.
  • TOTY kadro kurdum gol bile atamadım adamlar koşmuyor çok ilginç ve 45 ve 90 da gol yedim ne hikmetse bu gidişle ben oynamicam valla sağlığıma zarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi aklıma geldikca çıldırıyorum benim vidal etodan topu aldı tam gidicek eto ayağını uzatmış vidalimde takıldı hakem penaltı verdi eto saçmalık ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    Usta geçen kompany ile agüero'nun ayağından topu aldım normal top kapma hareketleriyle hafif bi takılır gibi oldular düşme filan yok hakem anında penaltı noktasını gösterdi çıldırdım ya böyle saçma şey olabilirmi keşke videosunu çekseydim
  • quote:

Usta geçen kompany ile agüero'nun ayağından topu aldım normal top kapma hareketleriyle hafif bi takılır gibi oldular düşme filan yok hakem anında penaltı noktasını gösterdi çıldırdım ya böyle saçma şey olabilirmi keşke videosunu çekseydim

çok saçma şeyler oluyor ben topu ksmeye çalışıyorum olmuyor kayıyorum adam atıyor öteki oyuncu kafayı vuruyor kaleci tutuyor oh bişey olmadı diyorum adam gitmiş benim kayan adamın üstüne yürümüş takılmış ve penaltı

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

çok saçma şeyler oluyor ben topu ksmeye çalışıyorum olmuyor kayıyorum adam atıyor öteki oyuncu kafayı vuruyor kaleci tutuyor oh bişey olmadı diyorum adam gitmiş benim kayan adamın üstüne yürümüş takılmış ve penaltı

Çoğu kez başıma geldi oyunu bırakma safhasına geldim artık

• Oyun gol olmasını isterse bi şekilde ona buna vurup adamın önüne düşüp en dadik vuruşla gol oluyo.
    Rakip korner atıyodu, gelen topa adamı kafa vurdu, yan direğin dibindeki adamım uzaklaştırmaya basmama rağmen hiçbişey yapmadı ve top ona vurup girdi.
    89'da gol attım 3-2 öne geçtim. EA maçın skorunu 3-3 olarak maçtan önce belirlemiş olacak ki rakibin santrayla yaptığı atakta top uzaklaştırmama rağmen bi şekilde rakibe vurup çarpıp onun adamının önüne düştü, o anda hissettim gol olacak bu dedim. Adam ara pas yaptı sağdan girdi, ne yaptıysam Kompany omuz omuzada acaip güçsüz kaldı ve dandik şut gol oldu.

Bahsettiğim pozisyonlar aynı maç içerisinde oldu. Rakibin diğer golünü tahmin ediyosunuzdur : L1+^
    Maç sonu benim şut sayım 9, şut yüzdem %88 gibi bişey. Rakibin sadece 3 şutu var....

Şimdi gelipte o EA'in dingo yöneticileri bana momentum, handicap ve scripting yok desinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikocan -- 30 Haziran 2014; 11:53:20 >

• kikocan K kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yazmışsınız elinize sağlık hocam artık kabak tadı vermeye başladı fifa bunu oyuncu kaybetmemek adına yapmış ama bu şekilde daha çok kaybeder bence ben 2015 almayı düşünmüyorum alırsamda hemen almam zaten 2. el alırım bunlara hem 100 tl vereceğim hemde sinir olacağım ohh ne güzel..
  • Demo falan hikaye, oyunu online oynamadan anlaşılmıyo.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.