Şimdi Ara

Fiat stilio hakkın bilgi sahibi olanlar? alma arefesindeyim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tipi çok hoşuma gitti ve özellik olarak full+full bi araç fiatın böyle bi aracı oldugunu yeni görüyorum

120 binde 3 parça boyalı değişen ve hasar kaydı olmayan 2003 model fiat stilio 22 bin lira sizce fiyat nasıl alınır mı bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim teşekkürler.

• Piyasada tutulmadı...Yedek parça sorunu var..İtalyadan getirip sattılar....Servis kollama kazık...Sanayide ben biliyorum, anlarım.....Diyen çakma ustaların elinde oyuncak olursun......Uzak dur.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 15 Nisan 2016; 8:52:53 >
  • Forumdaki bazi arkadaşlar golften ustun bir arac diyordu cidden oyle gozukuyor parca sorununu iyice arastirmadan almayin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi aracımdır kendisi.
    Alın keyifle binin ve efsanelerin gerçek olmadığını kendiniz görün.
    Fiyat da makul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer-asit O kullanıcısına yanıt
    hocam özel msj atsam konuşabilir miyiz biraz ?
  • lmfaopalio kullanıcısına yanıt
    Tabi ki hocam. Siz sorun müsait oldukça cevaplarım memnuniyetle.

• Babam oldugunde 2003 yilinda 0 km bu araci incelemistim. Fiyati 22bin tl idi. Cok begenmistim. Aklimda kalmis ;) sonra gittim uydurik 2. El bi arac aldim

• temizini bulamayınca vazgeçmiştim ben 2 ay önce. mis gibi araba ve özellikleri şahane. hız sabitleyici vs bile var. parça sorunu var, pahalı vs gibi laflara kanmayın.

• . Yok bilmem neresinden ses geliyor, klima tam randıman vermiyor illa yaptıracağım, arabam tam takır olsun derseniz sakın almayın. Zira bu Stilolarda çok sık bir şeyler bozulur, öldürene kadar giderim, nerde yolda kalırsam o zaman sanayiye giderim derseniz alın gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anyhill -- 14 Nisan 2016; 0:33:30 >
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt
    allah rahmet eylesin hocam. 2003 yılında sıfırı ile 2016 yılında 13 yıllık aracın fiyatı aynı durum vahim
  • Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt
    ben temizini denk getirdim ama yorumlar korkutuyor yani. sadece özellikle iş bitmiyo
  • Olumsuz soylenti cok arastirdim ben de baya beynine falan baktirin elektronik arizasi sanirim sikintili onun disinda f

• lmfaopalio kullanıcısına yanıt
    eğer kullanıcısını bulur ve ondan bilgi alırsanız çok daha iyi olur çünkü herkes tutturmuş bir laf söyleyip duruyor.tabi alma aşamasında da çok iyi incelemek gerekiyor arkadaşında dediği gibi elektronik arıza çok sık rastlanıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bazzzingaaa -- 14 Nisan 2016; 0:42:24 >
  • 2 adet stilom oldu.Stilo anlatılmaz yaşanır. 2003 model stilodaki donanımnsürüş hissi ve konforu 2010 model c segmentinde bulamazsın bu kadar net yazıyorum. Şuanda bende 2010 bravo var ama stilodaki konfor ve donanımı barındırmıyor. Kaldıki alacağın arabaya 20-22 bin lira para vereceksin parasını sonuna kadar hak eder. Fiatın İtalya da ürettiği elit bir araçtır.alfa Romeo 147 ile aynı banttan inmiştir.

Kötü yanları yokmu elbet var ama 13 14 yaşında elektronik bir araç için gayet normaldir. Stilonun kendine ait forum sitesinde her tütlğ bilgi vardır.

Yukarıdaki ömer asit üye arkadaşımdır Stilo sayesinde dost olduk ve Stilo aldırmıştım yıllardır biner.

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    hocam dedikleri gibi sürekli sorun cıkaran bi araç bu ?

beyin arızası kesin yapıyo mu yani ? kesin olarak bakıyolar da anlam veremedim.
  • arkadaşlar kullananlar veya bilgisi olanlar yorum yaparsa çok seviniirm.
  • Temizini bulmak lazım çok oynandıysa her araba sıkıntı çıkarır.Donanım olarak kendi zamanının aynı segment arabalarından çok daha donanımlı vr geniş bir araç. 2003 yılında 35 bin tl falandı fiyatı dizeli 40 bini aşıyordu. O zamanlar astra focus golf gibi modeller gündemde olunca kimse fiata aynı parayı yada daha fazlasını vermek istemedi. Biz 3 tane aldık sattık ikisi gayet güzeldi ama birine bayağı para harcadık. Dediğim gibi temizini bulursanız o paraya çok çok güzel bir araba.

• Elektronik aksamı çok, hatta üretildiği yıla göre düşünülürse aşırı. Zamanla yıpranmalar, devrelerde-entegrelerde temassızlıklar olabiliyor. Bir de cahil ustalara denk geldiyse illallah ettirir.
    Benim stilom da sorunsuz mu, hayır ufak tefek şeyler olabiliyor arada, fakat kafaya pek takılacak şeyler değil.
    LPG takılmamış bir araç bulursanız hele hiç kaçırmayın, lpg'yi pek sevmiyor bu araç.
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    hocam zaten kulalndıgım araç benzinli ben buna para yetiştiremiyorum lpg li araç istiyorum. lpg illa ki sorun yaratır mı yani kesin olarak ?
  • ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi almadan önce ustaya ve expere sokup iyice baktırmak lazım. yani temizse sıkıntı çıkarmaz diyosunuz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.