Şimdi Ara

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ(39 üye)....>>> (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
20
Favori
117.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar punto evo ve punto ayrı araçlar mı? Ayrı araçlarsa ne gibi farklar var?
  • Arkadaşlar 2011 model otomatik lpgli punto evo önerirmisiniz?
  • Arkadaslar puntoda bircok model var.grande punto sanirim en eskisi.eskiden yeniye siralama yaparsak nasil olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirde punto evosu olanlar için söylüyorum tamir ve bakımda sizlerin servisi Çağdaş Otoya uğramadan bakım yaptırtmayın.

Puntoyu ister benzinli ister dizel olsun yedek parça fiat orjinal arıza tespit cihazımızla tamir ekipmanlarımızla sizlerleyiz. v.b

Periyodik Bakımlar Fren Alttakım Triger değişimleri sizlerin hizmetinizdeyiz.

Puntolarınıza cruse control montajı yapılır. Punto Airbag Makaraları sıfır ve ya muadil olarak elimizde mevcuttur.

Çağdaş Oto Servis 6.sanayi sitesi Buca İzmir 0232-282-06-38

• 2012 Punto 1.4 Lounge S&S Otomatik.
    Aranıza bugün katıldım...
  • Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla kullanmak nasip etsin. Kısaca araç ve fiyat hakkında bilgi verirseniz almayı düşünenler için faydalı olabilir. iyi günler.
  • arkadaşlar merhaba ben de aranıza yeni katıldım 2012 punto pop diye geçiyor,galiba
  • Merhaba,
    2011 punto evo aracim icin park sensoru almak istiyorum.
    Sizin kullandiginiz ve onerebileceginiz bir marka var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: av_avi

Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla kullanmak nasip etsin. Kısaca araç ve fiyat hakkında bilgi verirseniz almayı düşünenler için faydalı olabilir. iyi günler.

Araç 2012 Evo 1.4 lounge ss modeli otomatik 26.000 km de. Şuanki urban modeli yani.
    Henüz detaylı inceleme fırsatım olmadı.
    Aracı 34.750 TL ye aldım. Bu fiyata bu özellikler yok yok yani.
    Star-Stop tan tut, blue&me, far-park-yağmur sensörü. cruise control. Digital klima. usb . Dualdrive City fonksiyonlu direksiyon .
    Bunlar başlıcaları.
  • Arkadaşlar merhaba,öncelikle sorumu yanlış yerde sorduysam kusura bakmayın.2012 model dizel otomatik bir punto almaya niyetlendim ama alacağım araçta yokuş kalkış desteği olması şart.Bazı ilanlarda var diyor,bazılarında yok diyor,bunların hangisinde var hangisinde yok yardımcı olursanız sevinirim.Mesela örnek iki ilan koyacağım,galeriden olan ilanı aradığımda eleman bu araçta yokuş kalkış yok ama 2-3 saniye tutar kaymaz dedi nasıl iş anlamadım.Diğer ilan sahibi memur arkadaş ise yokuş kslkış vsr diyor,işin açıkçası benim kafam karıştı

http://www.arabam.com/ilan/galeriden-satilik-fiat-punto-1-3-mjet-lounge-s-s/ulugol-2-el-den-fiat-punto-1-3-mjet-lounge-dualogic/5130532?ref=k

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-memurdan-otomatik-ve-dizel-27-binde-boyasiz-188170055/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: theja

Arkadaşlar merhaba,öncelikle sorumu yanlış yerde sorduysam kusura bakmayın.2012 model dizel otomatik bir punto almaya niyetlendim ama alacağım araçta yokuş kalkış desteği olması şart.Bazı ilanlarda var diyor,bazılarında yok diyor,bunların hangisinde var hangisinde yok yardımcı olursanız sevinirim.Mesela örnek iki ilan koyacağım,galeriden olan ilanı aradığımda eleman bu araçta yokuş kalkış yok ama 2-3 saniye tutar kaymaz dedi nasıl iş anlamadım.Diğer ilan sahibi memur arkadaş ise yokuş kslkış vsr diyor,işin açıkçası benim kafam karıştı

http://www.arabam.com/ilan/galeriden-satilik-fiat-punto-1-3-mjet-lounge-s-s/ulugol-2-el-den-fiat-punto-1-3-mjet-lounge-dualogic/5130532?ref=k

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-memurdan-otomatik-ve-dizel-27-binde-boyasiz-188170055/detay/

Galerideki ilanı bende aramıştım 18 kasımda 2 parça boya var, ön tamponlarda çizik.
    Yokuş kalkış desteği de mevcut. Bana 37.000 demişti en son fiyatına. bilgin olsun

• 67.000 km'de 2011 model 1.3 multijet evo ne kadar eder arkadaşlar? Kaza, boya veya değişeni yok, tamamen servis bakımlı.

Ev alma meselesi var da, satmayı düşünebilirim duruma göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

67.000 km'de 2011 model 1.3 multijet evo ne kadar eder arkadaşlar? Kaza, boya veya değişeni yok, tamamen servis bakımlı.

Ev alma meselesi var da, satmayı düşünebilirim duruma göre...

Hocam otomatik vites ve yokuş kalkış desteği varsa ve tabi fiyatta anlaşırsak aracınızı alabilirim
  • Arkadaşlar merhabalar
    Bursa'dan evo dynamıc satan var mi dijital klima takıntım var o nedenle dynamıc 😄
    Ama km önemli en fazla 80000 falan benzin dizel farketmez ve Hatasız boyasız istiyorum satan olursa iletişime geçelim kısa zamanda almak istiyorum

Şimdiden teşekkür ederim

• 90bglik punto arıyorum arkadaşlar. Antalya civarı mersin adana mugla da olur

• alınık punto evo arıyorum aşağıda yazacağım tüm özellikler olmazsa olmazdır

cam tavan

max 80000 km'ye kadar

iç döşeme vişne çürüğü

kaza boya darbe vs olmayacak

beyaz veya siyah renk

yokuş kalkış destekli

multijet motor

özelden veya buradan yazabilirsiniz teşekkür ederim
  • 2011 model punto fire active 1.4 ün özellikleri nedir arkadaşlar bazı arabalar 4 hava yastığı +esp olarak yazmış bazıları sadece 2 hava yastığı ve abs den bahsetmiş tam olarak nasıl öğrenebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmeginoglu

2011 model punto fire active 1.4 ün özellikleri nedir arkadaşlar bazı arabalar 4 hava yastığı +esp olarak yazmış bazıları sadece 2 hava yastığı ve abs den bahsetmiş tam olarak nasıl öğrenebilirim?

Normalde ön iki+diz havayastığı yani 3 havayastığı var. Evo kit varsa araçta 7 havayastığı oluyor. Evo kit oldukça geniş donanımı kapsıyor. Bazı özellikleri asist kit ile örtüşüyor ama evo kit olunca sanırım kapı çıtasınve tampondaki siyah bölüm karbon kaplama gibi gri oluyor. Myöife donanımında ise 7 havayastığı standart sanırım.

Saygılarımla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theja

Arkadaşlar merhaba,öncelikle sorumu yanlış yerde sorduysam kusura bakmayın.2012 model dizel otomatik bir punto almaya niyetlendim ama alacağım araçta yokuş kalkış desteği olması şart.Bazı ilanlarda var diyor,bazılarında yok diyor,bunların hangisinde var hangisinde yok yardımcı olursanız sevinirim.Mesela örnek iki ilan koyacağım,galeriden olan ilanı aradığımda eleman bu araçta yokuş kalkış yok ama 2-3 saniye tutar kaymaz dedi nasıl iş anlamadım.Diğer ilan sahibi memur arkadaş ise yokuş kslkış vsr diyor,işin açıkçası benim kafam karıştı

Dualogic araçlarda, esp, asr, msr ve hill holder standart. Yokuşta kaydırmaz.

Saygılarımla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.