Şimdi Ara

FİAT DOBLO MODİFİYE (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
903
Cevap
0
Favori
914.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: excellent

gerçekleri görmek hiç işine gelmiyor doblonun 200 de gittiğİni düşünüyorumda(giderse) sanki sürat tekneleri gibi hangi şeritte duracağını seçemezsin 2 aracı liftte kaldırda bir şasi aksamına bak ne görücen connectin yol tutuşu ve gücü rally şöferlerince büyük övgülere tutuldu haberin yoksa araştır hiç korkmadan yüksek süratta virajlara giriyorum banamısın demiyor bence arac sınıfında kendini aşmış.bu yazışma asıl konudan aştığı için başka cevap vermiyeceğim HERŞEY ORTADA

ne dobloyla ne de connectle hız yapılmaz. ikisi de yüksek ve dengesiz araçlar. doblo tekerinin inceliğinden biraz daha da kötü bu konuda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

quote:

gerçekleri görmek hiç işine gelmiyor doblonun 200 de gittiğİni düşünüyorumda(giderse) sanki sürat tekneleri gibi hangi şeritte duracağını seçemezsin 2 aracı liftte kaldırda bir şasi aksamına bak ne görücen connectin yol tutuşu ve gücü rally şöferlerince büyük övgülere tutuldu haberin yoksa araştır hiç korkmadan yüksek süratta virajlara giriyorum banamısın demiyor bence arac sınıfında kendini aşmış.bu yazışma asıl konudan aştığı için başka cevap vermiyeceğim HERŞEY ORTADA

ne dobloyla ne de connectle hız yapılmaz. ikisi de yüksek ve dengesiz araçlar. doblo tekerinin inceliğinden biraz daha da kötü bu konuda.

İKİSİNİDE BİLMEM BEN DEDİĞİNİZ GİBİ BİRAZ DAHA ARAŞTIRIYIM HANGİSİ HANGİSİNİ KAPAR

• quote:

Orjinalden alıntı: TOTAL_WAR

quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

quote:

İKİSİNİDE BİLMEM BEN DEDİĞİNİZ GİBİ BİRAZ DAHA ARAŞTIRIYIM HANGİSİ HANGİSİNİ KAPAR

tabiki doblo nun 1.9 multijet i yada eski jtd si tüm connect leri yer bunuda bilmeyen yoktur

• Bende böyle bir araba almayı düşünüyordum.<Forumu uzun zamandır takip ediyorum.Sanırım iç soran olmadı.Yakıtı ekonomik,vergisi düşük sesi az sürüşü konforlu,özellikle iç kısmı modifiye edilecek doblo tavsiyeleriniz bekliyorum.Hani mini bar ses sistemi hatta günübirlik deniz kıyısına tatile gittiğimde rahat çift kişilik yatak olabilecek.ya da şişme yatak konulabilecek bişey düşüyorum.Şöyle eyfimce rahat rahat dinleneyim diye.Bi de bu combi ler bi ne 1.köprüden geçeme olayı mı ne var dı öyle bi engel de olsun istemiyorum
    Yani kısaca düşük fiyat (koltuk da olmayabilir sonradan özel birşeyler yaptırılacağı için)
    düşük vergi (ötv de düşük olursa iyi olur)
    az yakıt

Bu arada
     FİAT DOBLO MODİFİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemanyax -- 15 Mayıs 2006; 14:20:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: lemanyax

Bende böyle bir araba almayı düşünüyordum.<Forumu uzun zamandır takip ediyorum.Sanırım iç soran olmadı.Yakıtı ekonomik,vergisi düşük sesi az sürüşü konforlu,özellikle iç kısmı modifiye edilecek doblo tavsiyeleriniz bekliyorum.Hani mini bar ses sistemi hatta günübirlik deniz kıyısına tatile gittiğimde rahat çift kişilik yatak olabilecek.ya da şişme yatak konulabilecek bişey düşüyorum.Şöyle eyfimce rahat rahat dinleneyim diye.Bi de bu combi ler bi ne 1.köprüden geçeme olayı mı ne var dı öyle bi engel de olsun istemiyorum
    Yani kısaca düşük fiyat (koltuk da olmayabilir sonradan özel birşeyler yaptırılacağı için)
    düşük vergi (ötv de düşük olursa iyi olur)
    az yakıt

Bu arada
     FİAT DOBLO MODİFİYE

bu ne böyle dakara mı katılacaklar bununla

• İstediğim arabanın özellikleri onlar ama araba bu şekilde değil :) Gözüme çarptı paylaşayım dedim.Bİrde bunlar var.Resimler bazen ek de görünmüyor o yyüzden buraya koyuyorum.
     FİAT DOBLO MODİFİYE
     FİAT DOBLO MODİFİYE

FİAT DOBLO MODİFİYE
     FİAT DOBLO MODİFİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemanyax -- 16 Mayıs 2006; 10:49:02 >

• quote:

Orjinalden alıntı: lemanyax

İstediğim arabanın özellikleri onlar ama araba bu şekilde değil :) Gözüme çarptı paylaşayım dedim.Bİrde bunlar var.Resimler bazen ek de görünmüyor o yyüzden buraya koyuyorum.
     FİAT DOBLO MODİFİYE
     FİAT DOBLO MODİFİYE

FİAT DOBLO MODİFİYE
     FİAT DOBLO MODİFİYE

ilki hoş olmuş gerçi far kaşlri çok büyük ama güzel böyle birtane olsun isterdim

• bence güzel değil yav starex gibi olmuş.(farlar ön cıtalar)
  • Bilip bilmeden ancak bu kadar atılır yaw.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

bende doblo ile opel vectra 16 ile kapıştım
    adam herhalde arabayı satmıştır.
    buna bide chiptunning yapılmasını düşünemiyorum

ADAM KULLANMAYI BİLMİYODUR BENCE 1200 MOTOR CORSA BİLE DOBLOYU YER GİBİ GELİYO BİLMİYORUM YANİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: fagrusovic

Bilip bilmeden ancak bu kadar atılır yaw.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

bende doblo ile opel vectra 16 ile kapıştım
    adam herhalde arabayı satmıştır.
    buna bide chiptunning yapılmasını düşünemiyorum

ADAM KULLANMAYI BİLMİYODUR BENCE 1200 MOTOR CORSA BİLE DOBLOYU YER GİBİ GELİYO BİLMİYORUM YANİ

zaten eğer biraz arabadan anliyorsan bir coğunun salladiğini anlarsin laf olsun diye bilmeden kullanmadiklari araba hakkinda yorum yapiyorlar

• Walla o foto lar hiç güzel olmamış size deyim benim eklediğim doblo resmi daha güzeldi
  • otomans13 kendi çalışmam bu yani böyle bir doblo m olsa nasıl olur gibisinden.Zaten senin koyduğun fotoda oynama yaptım.ya da buna benzer.Doblo ya yalnız motor değil dış modifiye de gidiyor bence.Acaba porche farı gibiler nasıl durur ki onu da denerim bi ara .aslında farları olduğu gibi bırakınca da baya güzel oluyor.Bu arada istediğim araba özelliklerine göre hangi modeli tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemanyax -- 16 Mayıs 2006; 18:39:19 >
  • Ben senin yaptığın fotoları neden beğenmediğimi söleyim biraz boyalar taşmış gibi bazı yerlerde turuncu kalmış sonra çizgileri ii saklayamamışsın bide koyduğun o ön panjur bulanık duruyo belki çözünürlüğü ii olsaydı güzel durabilirdi yani üzerinde daha çoook çalışman lazım o foto için
  • senin istediğin araba modelini okumadın tekrar yazarsan sevinirim
  • kardeşim senin dediğin dizel araca gitmez komple egzoz sistemi ne işe yarar dizellerde
    quote:

Orjinalden alıntı: bkalaz

aklına ne gelirse yapabilirsin ama fiyat biraz pahalı olur

örneği:chiptuning yaptır bir direkt hava filitrsi, komple egsoz uygulaması blusprint filan çok güzel olur ama bu arada arabanın yere ii tutunması için sport yay ve amortisör kullan
  • Alahalah arkadaşım sen nesin mühendismi yoksa tamircimi egsoz sistemini hiç takmayalım öle uyduruktan ikitane susuturucu bide su borusu tamam arkadaşım sen heralde yenisin egsoz arabanın içindeki pis havayı dışarı atma bi nefsede içeriye temiz hava almaktır yani bu dediğim şey dizel motorlar içinde geçerli olduğundan performans arttırır
  •  FİAT DOBLO MODİFİYE
  • bendede jtd var mesela ilk önce arka frenleride disk yaptır. bosh pompa servislerinde fıat doblolar için özel chipler var 20bg gibi bi artış gösteriyo. açık hava filtresi kullanma düşünürsen kutu içi olsun. jsv racıngin turbo dıseller için blow offu var güzel ses veriyo ben kullanmaktayım. eğer parada problem yoksa sekman ve gömleklerini standartın dışına çıkıp 0,7 yapabilirsın yakıtı pek etkilemiyo harika bi performans alıyosun. son olarakta 4x98 17 jant ve 205 40 17 f1 ebatta lastik koyarsan harika olr
  • quote:

Orjinalden alıntı: JTD_power54

bendede jtd var mesela ilk önce arka frenleride disk yaptır. bosh pompa servislerinde fıat doblolar için özel chipler var 20bg gibi bi artış gösteriyo. açık hava filtresi kullanma düşünürsen kutu içi olsun. jsv racıngin turbo dıseller için blow offu var güzel ses veriyo ben kullanmaktayım. eğer parada problem yoksa sekman ve gömleklerini standartın dışına çıkıp 0,7 yapabilirsın yakıtı pek etkilemiyo harika bi performans alıyosun. son olarakta 4x98 17 jant ve 205 40 17 f1 ebatta lastik koyarsan harika olr

+1
  • abi bırakın burda dobloya çamur atanı yaa! bende 1.3 multijet 2006 doblo war. o bile yollarda yardırıyo bee! göt atma olayı içinde arka çamurlukların üzerine ağırlık yaptırdım bide arka makaslarla oynattım o sorunda halloldu: mükemmel bi araba..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.