Şimdi Ara

Fatih Terim Floryada (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Fatih Terim Floryada

Değil
  • Hey gidi imparator. 2-3 sene önceki gibi burda olsan konuşturur muydun bu çoluk çocuğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: Jesus Christ!

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: Jesus Christ!

adamlardakı lukse bak gs yı gs yapan adamı beğenmıyorlar

Gs'yi Gs yapan Gs'nin kendisidir, böyle saçma sapan mesajlar atmaya gerek yok.

Asıl Terim'i Terim yapan Gs'dir.

Koskoca takımı tarihi bir kişiye indirgeyemezsin.

yav he he terım ın başardıklarını cıkartırsan TS den farkınız kalmaz

19-6 = 13

Bjk şampiyonluk sayısı 13

hadi uza.

Hedşat

/>

Hocam bu headshot değil bunlar gerçekler.

yazık adam böyle söylüyor kendi tarihini küçültüyor onun kafasına göre takımı Ts düzeyinde

• quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Hey gidi imparator. 2-3 sene önceki gibi burda olsan konuşturur muydun bu çoluk çocuğu.

Yo gayet çoluk çocuk bütün Terimsporlular konuşuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesisfb07

gs terim olmadan sampiyon olamayan bir takımdır bu yıllardır böyle

Hiç alakası yok.Asıl biz Aziz Yıldırım olmadan şampiyon olamayan bi takımız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Hey gidi imparator. 2-3 sene önceki gibi burda olsan konuşturur muydun bu çoluk çocuğu.

Hepiniz coşkudan kabarıyordunuz be heyy. 2 sene şampiyonluk, süper kupalar, cl de çeyrek final, güzel futbol vs.
    Fenerlilere kibirlik tasladığınız zamanları unuttunuz. 2-3 sene önceyi hatırlayamacak seviyede adamlarsınız.
    Terimsporlu diye kavram çıkarmışlar birde. Sen şimdi gerçek Galatasaray'lı oluyorsan, ben almıyayım onu zaten. Benim takımıma 6 şampiyonluk ve sayısız kupalar kazandıran adamı ben senin gibi ayaklar altına alamam. Herkesden aynı karakteri bekleme.

Hepinizin 2-3 sene önceki mesajlarınızı dizerim buraya. Ama utanmassınız ki. Sabah uyandığında Sneijder'i, Melo'yu bile unutursunuz siz. Bir gol kaçırmasına bakar.

Seni nasıl bloklamamışım hala hayret ettim. Blok.

• Bu arkalarından konuştuğu kişilere çalışıyor şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

Terim milli takıma hoca olur, sanki vatana ihanet etti gibi yorumlar yapılır.

Aysal, 20 milyon taraftarımız AKP'ye oy verdi der. Böyyük başggaaaan....

Şeref, para...

Yav he he

20 milyon akp nin oyu yok öyle demek istemediği belli.İmPARAtor başbakanını kıramadı her cümlesinde laf soktuğu adamın koltuğu altına girdi o adam türk futbolunun katili bir adam bize Burak Yılmaz a Selçuk İnan a muhtaç eden Elmander i kaybettiren adam
  • anca böyle törenlerde gelip laf sokmak için didinir bundan sonra

nereye
     Fatih Terim Floryada

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Hepiniz coşkudan kabarıyordunuz be heyy. 2 sene şampiyonluk, süper kupalar, cl de çeyrek final, güzel futbol vs.
    Fenerlilere kibirlik tasladığınız zamanları unuttunuz. 2-3 sene önceyi hatırlayamacak seviyede adamlarsınız.
    Terimsporlu diye kavram çıkarmışlar birde. Sen şimdi gerçek Galatasaray'lı oluyorsan, ben almıyayım onu zaten. Benim takımıma 6 şampiyonluk ve sayısız kupalar kazandıran adamı ben senin gibi ayaklar altına alamam. Herkesden aynı karakteri bekleme.

Hepinizin 2-3 sene önceki mesajlarınızı dizerim buraya. Ama utanmassınız ki. Sabah uyandığında Sneijder'i, Melo'yu bile unutursunuz siz. Bir gol kaçırmasına bakar.

Seni nasıl bloklamamışım hala hayret ettim. Blok.

Galatasaray'ın başında KİM olursa olsun şampiyonlukta seviniriz. Sonuçta biz ne futbolcu nede TD destekliyoruz. Klübü destekliyoruz.

Ben insanları put yerine koymam. İsterse bütün şampiyonlukları alsın sevmediğim yönlerini gayet eleştiririm. Ben zaten 2000 yılı sonası oluşan Terim'e ayarım. Egolari tripleri. Zaten 2000 yılından sonra 14 yıl boyu tek başarısı yine GS ile. İtalyada poposuna tekme, sonra Türkiyede bir tekme daha.

Yok efendim sabah Sneijder'ı melo'yu unuturmuşuz. Burda ASLOLAN Galatasaray biz kimseyi unutmayız. Ama sizin taptığınız IMPARATORE GS sevigisini unutmuş, GSyi sahiplenmeye çalışan birisi şu an itibariyle.

Blok mu ettin? Tüh. Gerçekleri görmek istemeyen bir insandan farkın yok. Kaçmak kolaydır.

• buyuk takımın basına gelıyorsan senden sampıyonluk ısterler.fatih hocada takımı şampiyon yapıyordu.yapıyordu da artık takımdan gıtmiş,milli takımda çalışıyor.bizim takım belli hoca belli.bu saaten sonra hala hoca tartısmak manasız.önümüze bakmakta fayda var.
  • Bu terime sadece hamit gibi bir futbol troll'ünü getirdiğine ve sürekli ilk 11 e soktuğu için gıcığım.
    Hamit topu tutamayıp taca çıkarıyordu ama ısrarla ilk 11.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.