Şimdi Ara

Fatih Terim Floryada (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

Fatih Terim bir daha gelmesin yüzyıl şampiyonluk yaşamamaya razıyım. Fenerbahçe ligin Bayern'i olsun sorun değil.
    Galatasaray'ın her marşında şereften , gururdan bahsediyorsunuz bu mu şeref bu mu gurur? Burada kaç haftadır transferlerden , yabancı sorunu çıkmazından bahsediyorsunuz ha şimdi bunları bize yaşatan adama çalıştığını unutmayın.Üstelik Galatasaray'da o kadar laf ettikten sonra gidip onların yalakası olması?

Nerde para orda Fatih..

Yazık size sırf Fenerbahçe'nin,Beşiktaş'ın gerisinde kalmamak için onur,gurur bir şey kalmamış.
    Biz istemez miyiz? ŞL'de çeyrek finaller,UEFA kupaları,4 sene lig şampiyonluğu.. Ne güzel demişler "BAŞARILAR GELİR GEÇER ASALETİN BİZE YETER"

Stada gelip bunu söylerken neyi kastediyorsunuz çok merak ediyorum.Şahsım adına söylüyorum şerefli başarısızlığı tercih ederim.(Başarısız da olmadık TR kupası + Gruplardan çıktık siz öyle düşündüğünüz için öyle dedim.)

Lafa bak, Fener ligin Bayerni olsa da sorun değilmiş.

O adama çalışıyor dediğin kişi Milli takımın hocasıdır.

Fatih Terim kişileri eleştirir, anlayaşamayabilir, kurumsal çıkarlar uğruna GS nin menfaati doğrultusunda eleştirmiştir. Senin yalaka dediğin adamın bu ülke futboluna, 20 senede kattığını, 109 yıllık tarihimizde ve Milli takımlar bazında kim yapmıştır?

Adamın torunlarının torunlarına yetecek kadar parası varken hala para diyenleri anlayamıyorum.

Şerefli onurlu ve de gururlu bi takımız Allah a şükürler olsun ki ne Fatih Terim in ne de klübümüzün adı şike davasına karışmamıştır. UEFA tarafından Türkiye nin gururu olan biziz, bunu senin gibiler Fatih hocaya sallayarak değiştiremez.

Son olarak teneke Türkiye kupasını başarı olarak gören adamsın, alıntı yapma cevap vermeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Biz Galatasaray'da boş kağıda imza attık yıllarca futbolcu iken. Bizim böyle bir şey söyleme hakkımız yoktu. Ancak bilrdik ki o mukavelenin yerine gelmeme şansı yok.

İşte malesef senin tarzın taraftarlar Bir insanı anma töreninde, cenazesinde klübü kötüleyip propoganda yapan insanları çok seviyolar.

Bir kişiyi anarken nasıl olurda işin içine yönetime laf sokmayı karıştıran adama tapılır anlamıyorum.

Umarım Florya kapısından içeri girmez bir daha.

Allah herkese gerçekleri görebilme yetisi verir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jesus Christ!

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

adamlardakı lukse bak gs yı gs yapan adamı beğenmıyorlar

Gs'yi Gs yapan Gs'nin kendisidir, böyle saçma sapan mesajlar atmaya gerek yok.

Asıl Terim'i Terim yapan Gs'dir.

Koskoca takımı tarihi bir kişiye indirgeyemezsin.

yav he he terım ın başardıklarını cıkartırsan TS den farkınız kalmaz

AhahahahAHaHah

Neyse arkadaş cevaı vermiş...

Terimin başarılarını çıkartalaım hadi

13 lig, 13 TR kupası
    1 ŞL yarı final (eski adı ile oynanırken turnuva)
    1 Çeyrek Final ŞLinde (2001 Lucescu ile)
    Süper Kupayı alan TD de Lucescudur bak hadi bunu saymayalım.

Yahu Terimin başarılarını at sizden yine başarılı oluyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Biz Galatasaray'da boş kağıda imza attık yıllarca futbolcu iken. Bizim böyle bir şey söyleme hakkımız yoktu. Ancak bilrdik ki o mukavelenin yerine gelmeme şansı yok.

İşte malesef senin tarzın taraftarlar Bir insanı anma töreninde, cenazesinde klübü kötüleyip propoganda yapan insanları çok seviyolar.

Bir kişiyi anarken nasıl olurda işin içine yönetime laf sokmayı karıştıran adama tapılır anlamıyorum.

Anma töreni bittikten sonra basının sorularına cevap vermeseydi, " Tüüühh senin egona , bu adam hiç değişmeyecek " derdiniz.

• quote:

Fatih Terim bir daha gelmesin yüzyıl şampiyonluk yaşamamaya razıyım. Fenerbahçe ligin Bayern'i olsun sorun değil.
    Galatasaray'ın her marşında şereften , gururdan bahsediyorsunuz bu mu şeref bu mu gurur? Burada kaç haftadır transferlerden , yabancı sorunu çıkmazından bahsediyorsunuz ha şimdi bunları bize yaşatan adama çalıştığını unutmayın.Üstelik Galatasaray'da o kadar laf ettikten sonra gidip onların yalakası olması?

Nerde para orda Fatih..

Yazık size sırf Fenerbahçe'nin,Beşiktaş'ın gerisinde kalmamak için onur,gurur bir şey kalmamış.
    Biz istemez miyiz? ŞL'de çeyrek finaller,UEFA kupaları,4 sene lig şampiyonluğu.. Ne güzel demişler "BAŞARILAR GELİR GEÇER ASALETİN BİZE YETER"

Stada gelip bunu söylerken neyi kastediyorsunuz çok merak ediyorum.Şahsım adına söylüyorum şerefli başarısızlığı tercih ederim.(Başarısız da olmadık TR kupası + Gruplardan çıktık siz öyle düşündüğünüz için öyle dedim.)

Hee nerede para orda Fatih Terim... Kendi milletini pahalı fiyata elektrik satarak kazıklayan Aysal büyük başkan.

Zamanında maaşlar ödenemediğinde oyunculara cebinden para dağıtan adam, Fenerin astronomik tekliflerine dönüp bakmayan adam. Şerefmiş, bu adam senelerce şerefle kaptanlığımızı yaptı, tarihimizin en büyük teknik direktörü, Türk futboluna tek başına çağ atlatmış adam. Bu adamda şeref yok, sende var?

• Terim milli takıma hoca olur, sanki vatana ihanet etti gibi yorumlar yapılır.

Aysal, 20 milyon taraftarımız AKP'ye oy verdi der. Böyyük başggaaaan....

Şeref, para...

Yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesisfb07

gs terim olmadan sampiyon olamayan bir takımdır bu yıllardır böyle

2008i ne çabuk unuttunuz, hoca yoktu başımızda. Bu zamanlar dediğin son 3 sene sanırım.
  • Fatih Terim gittiği gün digiyi aramış adamım
    Varmı benden öte Terimi seven

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Anma töreni bittikten sonra basının sorularına cevap vermeseydi, " Tüüühh senin egona , bu adam hiç değişmeyecek " derdiniz.

İşte hep böyle acıtasyon ile bu adam bu kadar seviliyo. Arkadaşlar bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum şu an anma törenindeyiz demek çok mu zor? Deli gibi fırsat arıyor yönetimi kötülemeye.

• Bu Ünal Aysal'ın yalanlarına inanan nankör taraftarları gördükten sonra bizim takım taraftarından bir şey olmayacağını bir kez daha anladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

Nerde para orda Fatih..

Hee nerede para orda Fatih Terim... Kendi milletini pahalı fiyata elektrik satarak kazıklayan Aysal büyük başkan.

Zamanında maaşlar ödenemediğinde oyunculara cebinden para dağıtan adam, Fenerin astronomik tekliflerine dönüp bakmayan adam. Şerefmiş, bu adam senelerce şerefle kaptanlığımızı yaptı, tarihimizin en büyük teknik direktörü, Türk futboluna tek başına çağ atlatmış adam. Bu adamda şeref yok, sende var?

1-) FB Fatih Terime TD iken teklif götürdü. Bunu itiraf eden Selim Soydan'da geçen sezon Telegol programında "FT imi GSnin önünü kesmek için almak istedik" dedi. Çok beğendiklerinden ve onunla çalışmak istediklerinden değil.

2-) Ünal Aysal ve elektrik olayı ile resmen nasıl saldırsam diye uğraşmışsın ama kusura bakma Kapitalist dünyada her gün olan şeyelr bunlar. Piyasada aldığın tüm hizmetlerin hakkını alıyomusun? Hangi ülke olursa olsun. Bir şeyin ucuzlaması için rekabet olmalı. Rekabet az olan yerlerde her zaman yüksek ücrete hizmet olur malesef. Ünal Aysal ile ilgisi yok bu konunun. Sen Ünal Aysal'ın yerinde ol, aynı fiyattan satardın merak etme.

3-) Kusura bakma da 9 maçlık ceza aldığı maçtan sonra Lig TV ye gidip, Türk futbolunu yönetenler şöyle böyle deyip, daha sonra bir anda 180 derece dönmesine ne demeli? Daha GSnin başında kalıcam bu adamlarla savaşıcam dedikten br kaç ay sonra savaş açtığı adamlarla imzalar atıyor. Kimse milli duygular filan demesin. 7 yıl da toplam 25M euro garanti para. Euro 2016ya kalırsa 7M euro. Vatan sevgisine bak.

4-) Fatih Terim GSye çok şeyler katmış ama asla GS ye laik olmayan hareketleri olan biridir. Şahsen ben Ünal Aysal olsaydım, 9 maç ceza aldığında kovardım. TD oldu Deli Dana ve hakem dövmeye çalıştı. Engin Baytar 15 maç ceza aldığında klüpten yollamayan Terim bu tabi normal ola bu hareketler.

• bizim taraftar profili 3 temmuzdan sonra çok bozdu, bozarak hızla devam ediyor

ulan prendelli bile belki 1 - 2 kere görmüştür hocayı o bile nasıl saygılı davranıyor bizimkiler uzaktan uzaktan atıyor ister sev ister sevme galatasaray tarihinin en başarılı hocası bu adam azcık saygılı ol yahu gerçi kasten sinir bozmak için yaptıgınızı düşünüyorum artık.

adam kaç yaşına gelmiş kim bilir kaç milyonu var hala para için gittiğini sanan insan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

soyunma odasında cüzdanını unutmuştur almaya gelmiştir

• quote:

quote:

quote:

quote:

adamlardakı lukse bak gs yı gs yapan adamı beğenmıyorlar

Gs'yi Gs yapan Gs'nin kendisidir, böyle saçma sapan mesajlar atmaya gerek yok.

Asıl Terim'i Terim yapan Gs'dir.

Koskoca takımı tarihi bir kişiye indirgeyemezsin.

yav he he terım ın başardıklarını cıkartırsan TS den farkınız kalmaz

19-6 = 13

Bjk şampiyonluk sayısı 13

hadi uza.

Hedşat

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesisfb07

gs terim olmadan sampiyon olamayan bir takımdır bu yıllardır böyle

Terimin başarılıarını çıkar yine sizden başarılı oluyoruz

Ama sizde webo var
  • Galatasaray'a tarih boyunca hicbir teknik direktor Terim'in yarisi kadar bile katki yapmamistir. Sadece Galatasaray'a degil ayni zamanda bu ulke futboluna. Dolayisiyla kulubumuzun yasayan bir efsanesidir. Nokta.

Hazmedemeyenler eksilesin
  • Prandelli sakal bırakınca çok karizma olmuş lan
  • Adamı sevmiyor olabilirsiniz ama nankör olmayın ! o adam sayesinde onlarca tarihi başarıya imza attık, 96-2000 sezonunu görmeye yaşı yetmeyen çocuklar burda adamı kötülüyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

Nerde para orda Fatih..

1-) FB Fatih Terime TD iken teklif götürdü. Bunu itiraf eden Selim Soydan'da geçen sezon Telegol programında "FT imi GSnin önünü kesmek için almak istedik" dedi. Çok beğendiklerinden ve onunla çalışmak istediklerinden değil.

2-) Ünal Aysal ve elektrik olayı ile resmen nasıl saldırsam diye uğraşmışsın ama kusura bakma Kapitalist dünyada her gün olan şeyelr bunlar. Piyasada aldığın tüm hizmetlerin hakkını alıyomusun? Hangi ülke olursa olsun. Bir şeyin ucuzlaması için rekabet olmalı. Rekabet az olan yerlerde her zaman yüksek ücrete hizmet olur malesef. Ünal Aysal ile ilgisi yok bu konunun. Sen Ünal Aysal'ın yerinde ol, aynı fiyattan satardın merak etme.

3-) Kusura bakma da 9 maçlık ceza aldığı maçtan sonra Lig TV ye gidip, Türk futbolunu yönetenler şöyle böyle deyip, daha sonra bir anda 180 derece dönmesine ne demeli? Daha GSnin başında kalıcam bu adamlarla savaşıcam dedikten br kaç ay sonra savaş açtığı adamlarla imzalar atıyor. Kimse milli duygular filan demesin. 7 yıl da toplam 25M euro garanti para. Euro 2016ya kalırsa 7M euro. Vatan sevgisine bak.

4-) Fatih Terim GSye çok şeyler katmış ama asla GS ye laik olmayan hareketleri olan biridir. Şahsen ben Ünal Aysal olsaydım, 9 maç ceza aldığında kovardım. TD oldu Deli Dana ve hakem dövmeye çalıştı. Engin Baytar 15 maç ceza aldığında klüpten yollamayan Terim bu tabi normal ola bu hareketler.

Fenerbahçe'nin verdiği o paralara rağmen gitmedi, hani paragöz diyorsunuz ya.

Kapitalist piyasa olayı değil o. Devletin yolsuzluklarla mücadele eden kurumu Danıştay'ın raporunda var bu durum. Milyarlarca dolar hem de. Terim paragözdü ya hani.

Türk futbolunu yönetenler hakkındaki duygularının değiştiğini mi sanıyorsun? Ferman padişahındır demişler, anlayan anladı. 7 yılda 25 milyon euro, sana bana çok. Fatih Terim için önemli rakamlar değil bunlar. Galatasaray'dan da bonuslarla aynı parayı alıyordu zaten. Ayrıca Fatih Terim için milli takımın ayrı bir yeri var. 5. torbadan tarihinde ilk kez milli takımı Avrupa Şampiyonası'na götürmüş adam. 2008'de yarı final oynatmış. Ondan sonra gelen hocaların milli takımı getirdiği nokta ortada. İş başa düştü yine demiştir normal olarak. Sen de o mecliste Terim'in maaşı hakkında soru önergesi veren milletvekilleri gibisin. Terim'in aldığı 2 milyona laf ediyorlardı, Hiddink 8 aldı kimsenin umrunda değil. Bu ikiyüzlülük değil de ne?

Galatasaray'a layık değil mi? Galatasaray kaptanı, efsanesi, gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü, divan kurulu üyesi. Türk futbolunu dünyaya tanıtan adamdır ayrıca. Ama Galatasaray'a layık değil. Bir daha spor bölümünde yazmayacağım diyip geri vitese takan sen mi layıksın?

Terim size ne yaptı la? Çıkın açıklayın. Bu adama da bu laflar söyleniyorsa bu ülkede bir tek saygı görmeyi hak eden adam da yoktur. Nankör, vefasız, saygısız, değer bilmez taraftar sürüsü. Bir gün bunlardan biri elimde kalacak.

• Benim tek diyeceğim şu;Fatih Terimi galatasaray tarihinden çekip al,galatasarayın şampiyonluğu kesinlikle daha az olurdu ve uefa kupasını da asla alamazdı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.