Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.623
Cevap
58
Favori
156.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim köpek kayboldu nasıl çağırcaz onu bide köpeği ilk aldımız yer olan istasyona gidiyorum ordada yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsing00 -- 25 Kasım 2015; 14:25:13 >
  • Merhaba, illegal içeriklerle alakalı mesajlar temizlendi. Bu tarz konular yasak ve ceza sebebidir, görürseniz lütfen şikayet et butonunu kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Valla bende core az bulunuyor diye cok zorda kalmadıkca kullanmayım diyorum. Hepte uzak kalıyorum bu yuzden ilgimi çekti mod ama işleride çok kolaylaştırsın istemiyorumda vanillada cok gidiyor core. Bakalım farklı kullananlardanda yorumları alıp olmadı yuklucem modu.

valla millete bakıyorum 50-60 core var hep nasıl yapıyorlar anlamadım
    bende hep 4-5 tane oluyor bende nadir kullanıyorum power armoru fakat buna rağmen core çok çabuk bitiyor combat ortasında kalakalıyorsun bazen
    o yüzden denemeni tavsiye ederim %50 olanını iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsaac Newton

Ben de size bir ipucu vereyim:(Spoiler yok)
    18 level olup,perklerden lockpit perkini master(3.seviye) yapınca, oyunda ilk doğduğumuz yerde duvara kilitli bir silah var,onu alabilirsiniz.
    Plasma ateşliyor ve düşmanı donduruyor. Çok etkili bir silah. Plasma cephaneniz de varsa,tadından yenmez.

o silahı almanın başka yoluda var
    dogmeati alın yanınza gidin vaulta o silahın yanında dogmeat ile konuşup bana bi item bul diyin gidip o kilitli yerden çıkarıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsing00

Beyler benim köpek kayboldu nasıl çağırcaz onu bide köpeği ilk aldımız yer olan istasyona gidiyorum ordada yok

-Şu tuşla konsolu açın (~)
    -'prid 0001d162' yazın
    -Enter tıklayın
    -'moveto player' yazın
    -Enter tıklayın
    -(~) tekar basıp konsolu kapatın
    -Dogmeat yanınızda olacak

edit: ' tırnak işareti olmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 25 Kasım 2015; 14:40:05 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam olmadı deneyim bari. Eyw hocam sanada iyi oyunlar.

Edit: Önceden farketmemişim hocam Int altında Nuclear Physicist perki ile modun yaptıgı iş yapılabiliyor. perki 3 lvl yaptıgında fusion core 2 kat daha fazla suruyor. Binevi yarıya düşmesiyle aynı durum. Moddaki %10 ve %25 abartı diyorduk %50 iyi diyordukta. %50 yide perkle saglayabiliyorsak bi %50 daha yada en azından perki açmadan bunu saglamak aslında hileye girer haksızmıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 25 Kasım 2015; 14:48:50 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm perkler açık tüm modlamalar son seviye ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

18 level olup,perklerden lockpit perkini master(3.seviye) yapınca, oyunda ilk doğduğumuz yerde duvara kilitli bir silah var,onu alabilirsiniz.
    Plasma ateşliyor ve düşmanı donduruyor. Çok etkili bir silah. Plasma cephaneniz de varsa,tadından yenmez.

dogmeati alın yanınza gidin vaulta o silahın yanında dogmeat ile konuşup bana bi item bul diyin gidip o kilitli yerden çıkarıyor :)

hahah :D
    Bu yol daha kolay ve zahmetsizmiş.
    Teşekkürler bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn42

Hocam tüm perkler açık tüm modlamalar son seviye ayrıca

hocam ne zevkli kaldı oyunun :)
  • quote:

Haklısın hocam olmadı deneyim bari. Eyw hocam sanada iyi oyunlar.

Edit: Önceden farketmemişim hocam Int altında Nuclear Physicist perki ile modun yaptıgı iş yapılabiliyor. perki 3 lvl yaptıgında fusion core 2 kat daha fazla suruyor. Binevi yarıya düşmesiyle aynı durum. Moddaki %10 ve %25 abartı diyorduk %50 iyi diyordukta. %50 yide perkle saglayabiliyorsak bi %50 daha yada en azından perki açmadan bunu saglamak aslında hileye girer haksızmıyım ?

oo ben hiç farketmemişim onu o zaman %50 fazla + %10 da booble headden gelir. aslında modun yaptığı şeye geldi geliyor. akşam inceleyip bende kaldırayım modu o zaman
    bana saçma gelmişti çünkü adım atıyosun core bitiyor :)) demek eklemişler perk olarak
  • Valla bende isterim sindire sindire oynamayı ama zaten bazı akşamlar anca 1,5-2 saat oynayabiliyorum onuda bi kaç parça eşyanın peşinde veya bi yaratığın arkasında harcamak işime gelmiyor işin açığı. Onun için haritayı keşfediyorum her gördüğüm ışığa gidiyorum erindiğim yerede ver ediyom mini nukeyi

Hayatım rpg olmuş zaten benim
  • quote:

Valla bende core az bulunuyor diye cok zorda kalmadıkca kullanmayım diyorum. Hepte uzak kalıyorum bu yuzden ilgimi çekti mod ama işleride çok kolaylaştırsın istemiyorumda vanillada cok gidiyor core. Bakalım farklı kullananlardanda yorumları alıp olmadı yuklucem modu.

Sneak te iyiyseniz gizlice, olmadı stealth boy ile düşman power armorlarının corelarını çalabilirsiniz.(pick pocket kötüyse zor tabi, save/load gerekir) 6-7 raider kampından birinde power armorlu bir tip oluyor mutlaka.
    Satıcılarda da satılıyor bazen 300 kapağa.
  • quote:

quote:

Köpekle skille ne uğraşıyorsunuz yahu. Kilitli dolabın hemen sağ altında, yaklaşık 30-40 cm sağında bir şalter var. O şalteri indirip kendiniz de alabilirsiniz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

quote:

quote:

Köpekle skille ne uğraşıyorsunuz yahu. Kilitli dolabın hemen sağ altında, yaklaşık 30-40 cm sağında bir şalter var. O şalteri indirip kendiniz de alabilirsiniz :D

oyunun güzelliği burda işte basit bir işlem olan silahı almak için bile farklı farklı yollar var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

quote:

quote:

• İsaac Newton kullanıcısına yanıt
    Plasma mermisi kullanmıyor hocam kendi mermisi olan Cryo mühimmatını kullanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @TheMuyu

Aynen hocam. Oyunu bir kez bitirince tgm açık bi halde tamamen yakın dövüş gidesim var ozaman bu mod sınırsız f.core versiyonuyla sırf eglencesine survival zorlukta kullanılabilir bide leg dusman modunu 50x yaparsın

@siberarmi

Valla hocam daha satan satıcıya denk gelmedim diamonda gitmedim mesela yan görev ve keşif bide settle işleriyle vakit geçiriyorum. Sneak gidiyorum ama daha tam oturmadı pickpocket hiç vermedim suan o yuzden hali hazırda zor suan. Zaten moddan perki görünce vazgeçtim intim 7 9 yapıp perki acıcam ama acil degil suan cok sıkıntılı durumlarda kullanmak icin fusion core um yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

Arkadaşlar diamond citye kaç level olduğumda gideyim bir de herkesin kullandığı bir otomatik tüfek var ismi ne onun? Bir de mermi nereden bulunur en iyi

Benim kullanmayı en sevdiğim silah 10mm pistol oldu. Ama mermisi az çıkıyordu. Sonra görev icabı bir yere girdim zibilyon gibi 10mm mermi buldum. Spoiler olarak yazayım yeri.

Vault 81'in içinde gizli bir bölüm var, oraya görev icabı gidiyoruz.

hocam vault 81 in içinde nerede orası... 3 tanede fusion core umu aldılar girişte valla... bişey çıkmayınca içeride baya bir saydırmıştım...

Girişte niye fusion core alsınlar ki, öyle birşey olmadı.

İlk girişte o görev çıkmamıştı, ilk girdiğimizde bir çocukla tanışıyoruz. Bir süre sonra Vault 81'e tekrar gitniştim, o çocuk hastalanmış. Tedaviyi bulmak için bir görev çıktı. Gizli bir bölümü varmış vault'un oraya o görev ile giriliyor.

Bu arada 38.lik mermim zibilyon gibi oldu şu an ama 308.lik mermi bulamıyorum artık. Sniper tüfeğim 308.likti. İdareli kullanıyorum mecburen. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

Arkadaşlar diamond citye kaç level olduğumda gideyim bir de herkesin kullandığı bir otomatik tüfek var ismi ne onun? Bir de mermi nereden bulunur en iyi

Benim kullanmayı en sevdiğim silah 10mm pistol oldu. Ama mermisi az çıkıyordu. Sonra görev icabı bir yere girdim zibilyon gibi 10mm mermi buldum. Spoiler olarak yazayım yeri.

Vault 81'in içinde gizli bir bölüm var, oraya görev icabı gidiyoruz.

hocam vault 81 in içinde nerede orası... 3 tanede fusion core umu aldılar girişte valla... bişey çıkmayınca içeride baya bir saydırmıştım...

Girişte niye fusion core alsınlar ki, öyle birşey olmadı.

İlk girişte o görev çıkmamıştı, ilk girdiğimizde bir çocukla tanışıyoruz. Bir süre sonra Vault 81'e tekrar gitniştim, o çocuk hastalanmış. Tedaviyi bulmak için bir görev çıktı. Gizli bir bölümü varmış vault'un oraya o görev ile giriliyor.

Bu arada 38.lik mermim zibilyon gibi oldu şu an ama 308.lik mermi bulamıyorum artık. Sniper tüfeğim 308.likti. İdareli kullanıyorum mecburen. :)

Vaultlarımı karıştırıyorum acaba?

Görev ile gitmedim ben.
    Vaultun girişinde pip boyu kapıyı açmak için kullandığımızda içeriden sen kimsin diye birisi sesleniyor (hoparlörden). Sonra gezerken uğrayım diyince vaultun yöneticisi kadın alıyor sözü, 3 tane fusion core getir alıyım seni içeri diyor... tamam diyince içeri girerken 3 fusion core u alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: matrim

pickpocket insanlardan gizli moddayken üstünden bişey çalmak için gerekli kilit için lockpick perk ine vermen lazım yanlış vermişsin sanırım ilk başta gözden kaçıyor o

Lockpick en üst seviyede ama tünel görevindeki kutuyu açamıyorum, neden acaba?
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.