Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.629
Cevap
59
Favori
156.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bişeydeğil hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

Dün akşam eve bir gitmişim. Hemen yemek yedim o arada The Walking Dead'in yeni bölümünü de patlattım. Sonra 7 gibi bir oturdum oyunun başına. Saat 12 nasıl olduğunu hiç anlayamadım. Benim, sizin gibi zamanım bol değil o yüzden biraz görev yaptım. Yoksa keşfet keşfet onu topla bunu topla settlement yap öyle 3-4 saatle olmuyor.
    Aaaah ah öğrenciliğin kıymetini bilin arkadaşlar. Zamanında sabah 4-5'lere kadar az oturmadım.

Ogrenciyim zamanim yok. Pek iyi bie ogrenci degildiniz sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni yayınlanan amd crimson edition ile birlikte bir performans gelişimi var mı ?
  • redditte çok ilginç bir easter egg bulmuşlar.okudum oyuna hayranlığım bir kez daha arttı :)

railroadla daha karşılaşmamış olanlar spoilerı okumasın

railroad'la ilk karşılaşmamızda deacon diye birisi daha karşılaşmadan önce bizi daha önce dikkatle izlediğini söyleyip ve bu zamana kadar yaptıklarımızı anlatıp gruba girmemiz için kefil oluyordu.oyunda deacon'un daha tanışmadan önce bizi gerçekten de izlerken görülebildiği söyleniyor.

https://www.reddit.com/r/fo4/comments/3u2rnn/interesting_easter_egg_deacon_can_actually_be/

bu arada biliyorsunuz oyunda yer alan çoğu mekan ve bina boston'da gerçekte de yer almakta.freedom trail de boston'da şu an da kaldırımlarda olan bir şeymiş.izleri takip edip küçük bir tarihi mekan turu yapabiliyormuşuz.

https://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_Trail

• The Devil's Due görevini yapan var mı? Off acayip bir tecrübe bekliyor sizi. Şöyle anlatayım:
    -->-->-->

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 24 Kasım 2015; 21:22:28 >
  • Oyungezer'den Sinan Akkol Let's Play yapmaya karar vermiş, izlerim diyen varsa:

• Fallout 4 de terminal nasıl hacklenir, bu işin mantığı nedir, likeness=0 1 2 3 derken bize bilgisayar ne demek istiyor diye merak edenlere Türkçe anlatımlı video...

• Merhaba arkadaşlar, düşük donanımlı bilgisayarda performansı artırmak için hangi modları kullanıyorsunuz? Ben çöpe çevirdim, muhtemelen çoğu çalışmıyor. Gölgeleri vs kaldırmak istiyorum. Bazı modlar bunu yaptığını iddia ediyor; ama bende çalışmadı. Daha da kötü oldu galiba. Yardım edebilecek olan var mı acaba?
    Nexus'a göre kurulum tamamlandı gözüküyor (yeşil tik)

Fallout 4 (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadnezar -- 24 Kasım 2015; 22:31:29 >

• Fallout 4 (2015) [ANA KONU]
  • O kadar met ettiler oyunu sitelerde falan hiçbir serisini oynamamıştım. Fakat bu oyun başyapıt olmuş diyebilirim. Birde türkçe olsa da sindire sindire oynasak :(
  • oyunda çok güzel rastlantılar var mesela hotele gittim orda oyunun girişinde vaultdan yer satan elemanını gördüm sonra konuştuk tanıdı beni keratayı çağırdım bizim mekana iş verdim o olmasa olmazdık ne de olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 24 Kasım 2015; 23:11:11 >

• AMD nin yeni yazılımından sonra texture sorunları çıkmaya başladı. Kartım HD 7850. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar bu oyunda optimizasyon sorunu mu var yoksa sistemim mi yetersiz, oyun bazı yerlerde kasıyor özellikle açık alanlarda, sistemim amd fx 8320, 8 gb ram , ekran kartı r9 280 ya da bu kasma sorunun nasıl aşarım?
  • Oğlumuz ile ilgili spoiler içerir.

Beyler oyunda bir sorunla karşılaştım. Gerçi sorun mu değil mi bilmiyorum belki de ingilizcem oyunu net bir şekilde anlayacak kadar olmadı içindir.
    Oyunda institute ye inene kadar synthlarla karşılaştım mı hatırlamıyorum ama, intitute ye ışınlanıp oğlumuza kavuşup onunla ilgili görevleri yaptıktan sonra bu synth bozuntuları bana saldırmaz oldu.
    Bu olay da bağzı görevlerde gözüme çarptı. Hatta Bir görevde yanımda ki adam synthlarla çatışıyordu ama synthlar bana saldırmıyordu, üstelik ben onlara ateş açtığımda da tepkisizler, öyle ki öldürünce bile diğer syntlar tepki vermiyor
    Az önce de 'The battle of bunker hill' görevinin sonlarına doğru bi savaş meydanına gittim. Orada brotherhood of steel, synthlar ve railroad askerleri çatışıyorlardı. Tabii ki yine hiçbir takımın askerleri bana saldırmadı - ben ateş açsam dahi tepki vermediler. Girilecek yere elimi kolumu sallıya sallıya gittim bir kaç synth ı devre dışı bırakıp yine rahat bir şekilde çıktım o kadar çatışmanın ortasında.
    Oyunda bir taraf mı seçmek gerekiyordu da ben mi yanlış yaptım yoksa oyun bug da mı kaldı yoksa her şey normal mi bilmiyorum. Bu konu hakkında acil aydınlanmam lazım beyler.

• bu oyunu merak ediyorum benim tarzım daha çok bf serisi call of duty serisi bunlar benziyormu bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

bu oyunu merak ediyorum benim tarzım daha çok bf serisi call of duty serisi bunlar benziyormu bu oyun

Benzemiyor. Eğer CoD hayranıysan pek ilgini çekmez. Sırf silahlı oyun diye CoD çöpüyle karşılaştırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

bu oyunu merak ediyorum benim tarzım daha çok bf serisi call of duty serisi bunlar benziyormu bu oyun

Benzemiyor. Eğer CoD hayranıysan pek ilgini çekmez. Sırf silahlı oyun diye CoD çöpüyle karşılaştırmayın.

üstad çok teşekkür ettim merak ettiğim için sordum
    başka tür oyunlarda oynamak istiyorum ondan sordum aslında

zahmet oldu sana
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Shadow distance ayarını düşür. Yetmezse godrays i de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet dün iklk power armorumu buldum commonwatlh kasabasındamı ne çatıya çakılmış bir tane uçağın içinden minigunla birlikte aldım fakat bana eski falloutların verdiği atmosferi bir türlü veremiyor hala FPS oynuyormuşum gibi geliyor birde bir türlü ekranlarda şeyi göremedim survival modunda oynuyorum işte acıktığımı susadığımı gösteren ibreler yok eski falloutlarda vardı ona göre adamın yemini suyunu verirdim şimdi o ekranları bulamıyorum pipiboyumda bilen varsa şuraya biri resim koyaraktan gösterebilirmi bana
  • quote:

Oyun çok kapsamlı bir oyun. Kişiden kişiye değişir. Bazıları her ince ayrıntısına kadar dikkat edip oynar. Bazıları sadece görevlere odaklanır. Oyun en başta biraz karışık gelebilir. 5-6 saat oynadıktan sonra bir çok şeyi çözmüş olursunuz. Perkleri doğru kullanmak çok önemli yoksa biraz zorlanırsınız. İngilizce biraz şart gibi, orta düzey yeterli. Ben RPG seven insan değilim bu yüzden daha önceki falloutları beğenmemiştim fakat bu oyunda RPG olayını baya azaltmışlar. Kesinlikle tavsiye ederim hiç pişman olmazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.