Şimdi Ara

Faker ' ın Kostüm kullanmama (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
8.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamda baya skin var diye duymuştum ama kullanmıyor ulan oyuna girerken yanlışıkla kostümü seçmeden girince oyundan çıkıyorum para verdik sonuçta
  • cool gözükmek
  • fakir çünkü
  • skt 1 dışında kostüm kullandığını görmedim ben var mı kullandıgı skın yaw
  • low işte kostumsuz low
  • quote:

Orijinalden alıntı: worthyy

low işte kostumsuz low

üstüne koya koya geliyor bu finallerde pawn denen zübbeyede gününü göstericek. hadsiz pawn!

• Fakir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tethark kullanıcısına yanıt
    saat 00:10'da konuya girdim. 00:11'de +46 oy varken ben de +'ya tıkladım ve +50 oldu
  • Ben de birçok heronun klasik hali daha hoş diye kullanmam ama varusun q animasyonu pek belli olmuyor diye isik oki varusu her daim kullanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skin kullanmamasının nedeni riot tarafından para kazanmayı istemesidir. Örneğin riot buna bu skini kullan yayınlarda ve turnuvalarda da kullan ki sevenlerin sana özenerek bu skini alsınlar gibisinden paralı bir teklif yapmalarını beklemektedir. Olay bundan ibaret bence
  • artist ondan
  • Herkes sallamış parası yok felan skin gösteriş içindir ve turnuvalara katıldıkları için her skin açılıyor riot ekibi tarafından (dp ve bjk oyuncularında da böyle). Haliyle kimse kendinde bi skin kanıtlama amacı olmuyor ama biz böyle değil gösteriş için animasyon konuşma yalan. Bunun dışında 3 kostüm hariç bende kullanmıyorum tercih meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir röportajında skinleri oyuna bir etkisinin olduğunu düşünmüyorum ve skin seçmeye üşendiğimden kullanmıyorum demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Orijinalden alıntı: Tethark

Ailesi maddi yönden iyi değil Faker'ın, profesyonel olarak oynamaya başlamadan önce dolayısıyla arkadaşları tarafından hediye verilenler dışında skini yokmuş. Şuan Lol sayesinde zengin ama onu bu günlere getiren halini unutmamak için sadece profesyonel olmadığı zamanlarda arkadaşlarından hediye olarak aldığı skinleri kullanıyor ara sıra. O skinlerin sayısı zaten bir hayli az, üstüne birde o skinleride sürekli kullanmayınca çok çok nadir görüyoruz Faker'ı skinle

Edit : Ha Skt T1 Zed istisna, o skini All-starda kullandığını çünkü hayatındaki en büyük başarısını temsil ettiği için çok özel olduğunu söylüyor
    Edit 2 : Eksileyin Dadeciler Adam karakterli bir oyuncu işte sevmiyorsanız bile saygı duyun

CSB Story Bro

Cool Story Bro Story Bro iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeffrey Dahmer

quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Orijinalden alıntı: Tethark

Ailesi maddi yönden iyi değil Faker'ın, profesyonel olarak oynamaya başlamadan önce dolayısıyla arkadaşları tarafından hediye verilenler dışında skini yokmuş. Şuan Lol sayesinde zengin ama onu bu günlere getiren halini unutmamak için sadece profesyonel olmadığı zamanlarda arkadaşlarından hediye olarak aldığı skinleri kullanıyor ara sıra. O skinlerin sayısı zaten bir hayli az, üstüne birde o skinleride sürekli kullanmayınca çok çok nadir görüyoruz Faker'ı skinle

Edit : Ha Skt T1 Zed istisna, o skini All-starda kullandığını çünkü hayatındaki en büyük başarısını temsil ettiği için çok özel olduğunu söylüyor
    Edit 2 : Eksileyin Dadeciler Adam karakterli bir oyuncu işte sevmiyorsanız bile saygı duyun

CSB Story Bro

Cool Story Bro Story Bro iyiymiş

Seni bu bölümde son zamanlarda çok görmeye başladım. Saçmalamaktan başka bir şey yaptığın yok. Onun zaten esprisi orda. CSB Story Bro veya RIP in Peace ?

Çok rezil ettin kendini. Not kısmına ''bir şey bilmeden her şeye atlayan'' olarak kaydettim seni. Yazık.

• la adam mübarek makina gibi oyun oynuyor ne farkedecek onun için skinle oynamış, skinsiz oynamış, en azından bak siz bile oturmuş 1 senedir bunun tartışmasını yapıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wrocław

artislik yapıyor başka birşey değil.skin kullanmıyorum ama hepinizi tokatlarım havalarında bence.dünya şampiyonasında karşısına naru çıkınca nasıl bir bozguna uğrayacak merak ediyorum

Askere gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonlu Maden Suyu -- 23 Ağustos 2015; 23:52:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikoflexx

sebebi ne olabilir ? Bazı kostümlerde bug olduğu söyleniyor. Özellikle silahşör lucianda.

Zevkler ve renkler tartışılmaz diye düşünüyor olabilir.
  • ayrıca kendisi çindeki takımlardan yaklaşık 10 katı maaş içeren teklifler almasına rağmen koreyi ve skt t1'i bırakmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiRiKaRu -- 24 Ağustos 2015; 2:12:09 >
  • Adam hayata tepki olarak doğmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.