Şimdi Ara

Faker ' ın Kostüm kullanmama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
8.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faker ezik çünkü oxi abide hepsi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Diğer skinleri kendisine rakip olarak görüyor.

Faker '  ın Kostüm kullanmama

ahahahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

Aylar önce ben de konusunu açmıştım hatta bi kaç zeki arkadaş kendi aralarında oynadıkları maçlarda skin kullandığı videolar atmıştı.

Vallahi hiç fark etmedim k.bakma dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikoflexx

sebebi ne olabilir ? Bazı kostümlerde bug olduğu söyleniyor. Özellikle silahşör lucianda.

Silahşör Lucian'da ne bug var ? İnternete yazdım bulamadım.
  • zenginler ölsün kore'den selamlar
  • Battle Bunny Riven kullanmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tethark

Ailesi maddi yönden iyi değil Faker'ın, profesyonel olarak oynamaya başlamadan önce dolayısıyla arkadaşları tarafından hediye verilenler dışında skini yokmuş. Şuan Lol sayesinde zengin ama onu bu günlere getiren halini unutmamak için sadece profesyonel olmadığı zamanlarda arkadaşlarından hediye olarak aldığı skinleri kullanıyor ara sıra. O skinlerin sayısı zaten bir hayli az, üstüne birde o skinleride sürekli kullanmayınca çok çok nadir görüyoruz Faker'ı skinle

Edit : Ha Skt T1 Zed istisna, o skini All-starda kullandığını çünkü hayatındaki en büyük başarısını temsil ettiği için çok özel olduğunu söylüyor
    Edit 2 : Eksileyin Dadeciler Adam karakterli bir oyuncu işte sevmiyorsanız bile saygı duyun

CSB Story Bro

• quote:

Orijinalden alıntı: zamezan

quote:

Orijinalden alıntı: nikoflexx

sebebi ne olabilir ? Bazı kostümlerde bug olduğu söyleniyor. Özellikle silahşör lucianda.

Silahşör Lucian'da ne bug var ? İnternete yazdım bulamadım.

+1
  • Naru Senpai WorldCup da ne güzel teqlicekti ama eziq WCye bile katılamıycak Skinede parası yoktur allah bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tethark

Ailesi maddi yönden iyi değil Faker'ın, profesyonel olarak oynamaya başlamadan önce dolayısıyla arkadaşları tarafından hediye verilenler dışında skini yokmuş. Şuan Lol sayesinde zengin ama onu bu günlere getiren halini unutmamak için sadece profesyonel olmadığı zamanlarda arkadaşlarından hediye olarak aldığı skinleri kullanıyor ara sıra. O skinlerin sayısı zaten bir hayli az, üstüne birde o skinleride sürekli kullanmayınca çok çok nadir görüyoruz Faker'ı skinle

Edit : Ha Skt T1 Zed istisna, o skini All-starda kullandığını çünkü hayatındaki en büyük başarısını temsil ettiği için çok özel olduğunu söylüyor
    Edit 2 : Eksileyin Dadeciler Adam karakterli bir oyuncu işte sevmiyorsanız bile saygı duyun

CSB diyenler olmuş. True story. Ayrıca buna sorulduğunda neden skin kullanmıyorsun denildiğine cevabı "O parayla gidip kendime tavuk alıp yerim" di. Dünya kupasından 250 bin kazandığında da bir sürü tavuk alıcam gibi bir espri yapmıştı.

• kostüm takmayı bilmiyormuş ve rp atamamış hesabına
  • beyler riven kostümünü kendisi kullanmadı karakterini ayarlayıp arkasına dönmüş orda riot tan biri seçmiş skini bu arada skini yokmnus hikayesi yalan s3 dünya şampiyonu olan takımın bütün kostümleri açılır dp bile s3 büyük finalde bütün skinlerini açtılar düşünün
  • Başkalarının ne yaptığına neden bu kadar çok önem veriyorsunuz? Tarzı odur yapar nedir bu merak yani..
  • orjinal gibisi yok...
  • Bir oyunda iyi olabilmek için çok para harcamanın gerekmediğini düşünüyor olabilir
  • Bazı skin'lerin animasyonları abartı olduğu için belki karaktere daha iyi odaklanabilmek adına tercih etmiyordur. Bunun dışında, para ile alakası olduğunu sanmıyorum zira turnuva client'inde bütün skin'ler zaten açık.

Şimdiye kadar kullandığı 2 skin oldu; birisi maçtan önce LoL görevlisi hesabı denerken Battlebunny Riven ile girmiş ve Faker da ilk maçta Riven pick'leyince yanlışlıkla o seçili kalmış maçta, diğeri ise takım olarak All-star maçında SKT kostümlü karakterleri pick'lemişlerdi ve SKT T1 Zed kostümüyle girmişti. Bundan başka competitive maçı yok kostümle girdiği.

• quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Diğer skinleri kendisine rakip olarak görüyor.

Faker '  ın Kostüm kullanmama

• Skinsiz kullanima alismis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • no need skin for skill demek istemiş galiba
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.