Şimdi Ara

Fairfax - Amazon Video - 2021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Söz konusu dizi günümüz sosyal medya dünyasını ve bu dünyanın gündelik yaşama olan etkilerini konu alıyor. Komedi dizisi ama içerisinde barındırdığı mesajlar ile harika bir animasyon dizi. Eğer verilmek istenin mesajı özümserseniz, bölümleri çok eğlenceli. Z kuşağını anlatıyor ama bayıldım ben izlerken. Neden bilmiyorum yani bana kendimi iyi hissettiriyor doğrusu. İlginç bir yapısı var dizinin zaten izleyince göreceksiniz.

Bu evrene sonradan gelen ve İnstagram ı dahi olmayan bir çocuk var. O bu dünyaya çok yabancı ama zamanla aşina oluyor.

Bir de bu dizide öyle şeyler var ki, mesela doğayı kirletme hareketi var. Şarkıları bile var çöpleri yerlere atalım her yeri kirletelim tarzında. Çok sayıda da destekçileri var hatta.

Dizinin günümüz sosyal medyasında dokunmadığı, temas etmediği alan yok gibi bir şey. Yani herkese ve her çevreye laflar hazırlamışlar diyebiliriz özetle.

Müziklerini de çok beğendim.

Yalnız diziyi izlerken yaşlandığımı hissediyorum çünkü dizideki karakterler çok hayat dolular. Harika bir his gerçekten onların hayat doluluğunu görmek.

Not:

Dizideki doğayı kirletelim grubunun/topluluğunun şöyle bir şarkısı var. Diziyi izlediğinizde bu sahnelere çok güleceksiniz ama ben şimdiden paylaşayım siz peşinen gülün.  

youtube music
    Fries on tha Flo’ (from the Amazon Original Series Fairfax) - YouTube Music
    https://music.youtube.com/watch?v=MUATKF1GUUs&feature=shared

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 30 Ekim 2023; 18:4:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.