Şimdi Ara

Facebook'dan dev adım: WhatsApp'i 16 milyar dolara satın aldı (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
9
Favori
11.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birçok yerden whatsApp için şikayetler var, ne olacak bu durum böyle..! Facebook yavaşlık problemleri canımıza yettiydi şimdi birde whatsapp problemleri geliyor, püF.
  • Saatlerdir aynı. Facebook inadına mı yapıyo acaba
  • dakka bir gol bir ne oldu yav watsappa :(

• WhatsApp'dan kendi sunucularından kaynaklanan bir problem olduğu belirtilmiştir.
    Henüz Facebook'un tam kontrolüne geçmedi sistemler, muhtemelen geçiş çalışmaları yapılıyor olabilir, bilgi alırsak bilgilendiririm :)
  • Şu an ne kadar veri varsa çekiyor sanırım datalarımızı falan ondan yoğundur

Bi konu açıp herkesi whatsapı telefondan kaldırmaya davet etsek protesto etsek nasıl olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 22 Şubat 2014; 23:24:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

WhatsApp'dan kendi sunucularından kaynaklanan bir problem olduğu belirtilmiştir.
    Henüz Facebook'un tam kontrolüne geçmedi sistemler, muhtemelen geçiş çalışmaları yapılıyor olabilir, bilgi alırsak bilgilendiririm :)

Whatsappta sorun cıkınca bende anladım böyle bir şeyler olduğunu.Bilgi için sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Şu an ne kadar veri varsa çekiyor sanırım datalarımızı falan ondan yoğundur

Bi konu açıp herkesi whatsapı telefondan kaldırmaya davet etsek protesto etsek nasıl olur

İşiniz gücünüz anarşistlik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

quote:

Şu an ne kadar veri varsa çekiyor sanırım datalarımızı falan ondan yoğundur

İşiniz gücünüz anarşistlik

saça göre tarak diyelim

içine edecekler whatsapın görün bakın bu geçişde bizim bilgilerin face boka aktarılma işleminden dolayıdır
  • Bu Facebook yere düşen paraları ne yapıyor acaba.Bugün çöktü zaten WhatsApp sormak lazım aslında.
  • Vurdu gol oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AYAŞA diye uygulama yapasım geldi :)

Anı yaşa diye, cidden bi grup kurup birşeyler geliştirmek lazım.Ciddi ciddi ekip kurmak isterim.

Hatta öyleki istanbul çevresinde olan arkadaşlar için ofis falan tutup yiyecek dışında herşeyide karşılarım.

Sadece arkadaş lazım.Bilgi ve strateji lazım.

• Facebook'dan dev adım: WhatsApp'i 16 milyar dolara satın aldı
  • ben silerim bugün yarın hesabı içine ederler nasıl olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

AYAŞA diye uygulama yapasım geldi :)

Anı yaşa diye, cidden bi grup kurup birşeyler geliştirmek lazım.Ciddi ciddi ekip kurmak isterim.

Hatta öyleki istanbul çevresinde olan arkadaşlar için ofis falan tutup yiyecek dışında herşeyide karşılarım.

Herşeyi yaptın da yiyecek mi kaldı ben bazen sql yazarken saati yemeği unutuyorum zaten

• WhatsApp Facebook'un elinde patlasında akıllansın üçkağıtçılar.

• quote:

quote:

Herşeyi yaptın da yiyecek mi kaldı ben bazen sql yazarken saati yemeği unutuyorum zaten

Evet yiyecek kaldı, bi ara bişiler planladık ve yiyeceğin altından kalkamadım.

Dedişim gibi grup kurma konusunda ben varım.Adam gibi konuşup bişiler yapmayı isterim.

• Yanlışınız var arkadaşlar ben bedavaya indirdim
    Tamam tamam kötü bir espiri oldu.

• quote:

quote:

quote:

Evet yiyecek kaldı, bi ara bişiler planladık ve yiyeceğin altından kalkamadım.

Dedişim gibi grup kurma konusunda ben varım.Adam gibi konuşup bişiler yapmayı isterim.

Aslında bende bi çok denemeler yaptım ama Android yazılımı bana karmaşık geldi c gibi değil linux bana ağır geldi yinede bazen eclipse ile denemeler yapıyorum türk yapımı güzel bir Program yapsanız da kullansak

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

WhatsApp Facebook'un elinde patlasında akıllansın üçkağıtçılar.

Facebooku duyunca soğudum whatsapptan

• Tüm özel hayatımız şu tipsiz zuckerbergin elinde!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.