Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN/G) ve VIEWSONIC VIEWPAD 10s ROM YÜKLEME REHBERİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
12
Favori
92.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakan_a

En sorunsuz Custom Rom'lar : Baki, Kraaz ve Corvus5 (2.2 tabanlı)
    HoneyIce 3.2 tabanlı ROM'lar da ise henüz tüm sorunlar çözülmedi. Fakat HoneyIce yükleyebilirsin. (Bugün eklenmesini bekliyoruz buna ait linkin)

Ustada katiliyorum keza 3.2 deki recovery sorunu bi cozemedim gitti :-))
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefast_34

quote:

HoneyIce 3.2 tabanlı ROM'lar da ise henüz tüm sorunlar çözülmedi. Fakat HoneyIce yükleyebilirsin. (Bugün eklenmesini bekliyoruz buna ait linkin)

:) Yeni yayınlanacak RC3'de Recovery sorunu yok biliyor musun? Yani Vegacomb doğduğundan beri yaşanan bu sorun tamamen çözüldü. Recovery'e tıklıyorsu ve kapanıp Recovery'de açılıyor. Umarım bu gece yayınlanır da yükleriz.
  • RC 3'ün 0.2.x deneme versiyonu yayınlandı, linki rehbere ekliyorum...
  • RC3.0.2x'de ciddi lag ve multitouch sorunu yaşıyorum. Açıkçası pek beğenmedim, ama rotation süper olmuş. 2.2 kullanmak da istemiyorum, adam gibi stabil bir 3.2 romu yok mudur yahu?
  • Marketten VegaPerformanceBoost isimli uygulamayı indirim yükledin mi? Onu kurunca hemen hemen normale dönüyor.

Adam akıllı rom olayına gelince; zaten bu 3.2'nin son çalışmaları RC'den çıktığında hemen hemen sorunsuz bir ROM olmasını bekliyoruz. Takdir edersin ki bu şekilde test sürümleriyle en iyiyi bulacak geliştirici de :)

Ben bahsettiğim programı kurdum ve dünden beri kullanıyorum. Henüz bir sorun yaşamadım.
  • quote:

Marketten VegaPerformanceBoost isimli uygulamayı indirim yükledin mi? Onu kurunca hemen hemen normale dönüyor.

Adam akıllı rom olayına gelince; zaten bu 3.2'nin son çalışmaları RC'den çıktığında hemen hemen sorunsuz bir ROM olmasını bekliyoruz. Takdir edersin ki bu şekilde test sürümleriyle en iyiyi bulacak geliştirici de :)

Ben bahsettiğim programı kurdum ve dünden beri kullanıyorum. Henüz bir sorun yaşamadım.

Üstad bu yeni sürümde rocovery moda nasıl geçiş yapıyoruz ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thefast_34 -- 31 Ocak 2012; 21:39:33 >
  • Bu arada yeni sürümle ilgili ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşayım. Oyun performansı açısından çok düşük ayrıca ekran döndürme kısmında ise sorun mevcut. yana çevirdiniz mi bi daha normale dönmüyor :):):)
  • Şu sürüm bir nihayete erse de rahat rahat kullansak :)
  • quote:

Şu sürüm bir nihayete erse de rahat rahat kullansak :)

Aynen üstad :)
  • quote:

Şu sürüm bir nihayete erse de rahat rahat kullansak :)

Hakan bey, ICS Alpha 2 Patch 1 by Areo.zip diye bir dosya yayınlandı ICS için Aero tarafından. Ne ile ilgili olduğu hakkında bir bilgin var mı? Linki kısaca aşağıda.
    http://www.mediafire.com/?44n3k6eby3ve6e1

Alıntıladığım yer ise:
    http://www.tabletroms.com/forums/vega-rom-development/3817-%5Brom%5D-vegaics-alpha-2-a-138.html

İngilizcem çok iyi olduğu için anlayamadım

• :)

Bu basit bir "tweak" paketi, ufak ayarlamalarla hızlandırma yaparız ya Windows'ta bazı programlarla, onun gibi.

Açıklamasına göre, HoneyIce'daki tweaklerinin bir kısmını buraya aktarmış deneme amaçlı, genel hız ile wifi bağlantı hızına yönelik.

Aslında yüklemesen de olur :)
  • Tekeşekürler Hakan Bey. Problemli kısımlar hariç, ICS Alpha2'nin stabilitesini bozmasınlar da hız falan istemem doğrusu.
  • selam arkadaşlar selam Hakan_a;
    galaxy tabletimi satıp 10.1" ve ucuz olması sebebiyle bu tableti aldım ikinci el. Romu corvus5. önceki tabletimle bu tablet arasında çakışan ve aklıma takılan bazı sorular var. yanıtlarsanız sevinirim.
    * .exe Rom kurulumu nvflash mı oluyor? APX kurulumu yaparken cihazdaki sdkartı çıkarmam gerekiyor mu?
    *honeycomb 3.2 RC3 kurmak istiyorum. öncesinde Modded Rom mu kurmalıyım yoksa direkt corvus5 üzerine kurmam yeterli olur mu?
    *tablette şuan SD kart yok. SD kart siparişi verdim. SD kart olmadan APX kurulumu sorun çıkarır mı?
    şimdilik bu kadar. cihaz çok farklı geldi bana. performansı çok iyi ama kısayol tuşları olmaması kullanımı etkiliyor. mesela uygulamayı arka plana atmakta zorlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

selam arkadaşlar selam Hakan_a;
    galaxy tabletimi satıp 10.1" ve ucuz olması sebebiyle bu tableti aldım ikinci el. Romu corvus5. önceki tabletimle bu tablet arasında çakışan ve aklıma takılan bazı sorular var. yanıtlarsanız sevinirim.
    * .exe Rom kurulumu nvflash mı oluyor? APX kurulumu yaparken cihazdaki sdkartı çıkarmam gerekiyor mu?
    *honeycomb 3.2 RC3 kurmak istiyorum. öncesinde Modded Rom mu kurmalıyım yoksa direkt corvus5 üzerine kurmam yeterli olur mu?
    *tablette şuan SD kart yok. SD kart siparişi verdim. SD kart olmadan APX kurulumu sorun çıkarır mı?
    şimdilik bu kadar. cihaz çok farklı geldi bana. performansı çok iyi ama kısayol tuşları olmaması kullanımı etkiliyor. mesela uygulamayı arka plana atmakta zorlanıyorum.
    6. cadde merhaba, hayırlı olsun cihazın.

Sorularına gelihce

* .exe rom kurulumu nvflashla bir başka ifadeyle APX modda oluyor. SD kartı çıkarman gerekmediği gibi SD kart olması da gerekmiyor. Zira kurulum içindeki 512 MB'lik NAND flasha yapılıyor.
    * RC3 (exe) kurmak için ModdedStock Rom'ları kurmanıza gerek yok. Doğrudan APX ile yükleyebilirsin.
    *Sd karta gerek yok APX modda kurulum için.

Cihazı seversiniz bence :)

Kolaylıklar dilerim

• quote:

6. cadde merhaba, hayırlı olsun cihazın.

Sorularına gelihce

* .exe rom kurulumu nvflashla bir başka ifadeyle APX modda oluyor. SD kartı çıkarman gerekmediği gibi SD kart olması da gerekmiyor. Zira kurulum içindeki 512 MB'lik NAND flasha yapılıyor.
    * RC3 (exe) kurmak için ModdedStock Rom'ları kurmanıza gerek yok. Doğrudan APX ile yükleyebilirsin.
    *Sd karta gerek yok APX modda kurulum için.

Cihazı seversiniz bence :)

Kolaylıklar dilerim

cevaplar için teşekkür ederim. cortex A8 powervr530 dan sonra tegra2 cidden iyi geldi. bu cihaz sadece IPS ekran olsa çok tutulurdu ama ekranı beni rahatsız etmiyor. performansı cidden hoş. Teşekkür ederim.

• Rica ederim, evet keske IPS olsaydı ama olsun, bu paraya bu kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefast_34

quote:

HoneyIce yüklendimi acaba foruma
  • Evet ilk mesajda APX ile Yüklenen ROM'lar bölümüne ekledim.
  • quote:

Evet ilk mesajda APX ile Yüklenen ROM'lar bölümüne ekledim.

HoneyIce3.2.7RC3.0.2x.exe bunu yanlışlık yapmak istemiyorum bunu 2.2 olan orjinal roma atacağız dimi bende kabloda var sd kartta var hangisi daha basit kurulum
  • Bunu APX modda bilgisayarı kullanarak kablo ile tableti bilgisayara tanıtıp EXE dosyasını çalıştıracaksın. Cihazı doğru tanıttıysan geri kalan kısmı otomatik yükler. Ancak unutma ki, önceki ROM'da yüklü olan bilgilerin/uygulamaların silinecektir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.