Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.772
Cevap
570
Favori
591.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah sorun çıkmaz çıkarsa da kapora verdiyseniz eğe sadece koltukları kaporaya sayar geri kalanı iade edersiniz. Allah işinizi rast getirsin
  • Daha baya vaktim var ama ufaktan konuyu takip etmekte fayda var

Ortalama abartı olmayan bir ev için ne kadar gidiyor acaba?
  • beyler istikbal nasıl? kullanan? tavsiyesi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuccahiT

PHILIPS 47PFK6309 3D Smart Uydu Alıcılı LED Tvyi Gittigidiyordan "innovastore" isimli satıcıdan indirim koduyla 1580 TL

DYSON DC52 ALLERGY MUSCLEHEAD PARQUET Elektrik Süpürgesi Evkur'dan 1730 TL

PROFİLO CMG140DTR Çamaşır Makinesini N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 1115 TL

PROFİLO BM4224EG 4 PROGRAMLIBulaşık Makinesini N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 835 TL

LG GN-B559PQCZ Buzdolabını N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 2000 TL

PROFILO OB30P2B80L Setüstü Ocak Bursa'da mağazadan 250 TL

Simfer 4217 Nar Çiçeği Fırını N11'den "renkavm" isimli satıcıdan kodla 165 TL

Victoria Yatak Odası Bursa Bellona'dan puf makyaj koltuğu v.b. eklerle yaklaşık 7000 TL

Victoria Yemek Odası Bursa Bellona'dan Tv sehpası v.b eklerle yaklaşık 7000 TL

Orkide 3+3+1+1 koltuk takımı (yatak+sandıklı) Mobilyamİnegol'den 3500 TL

Kaşmir Marka halıları ve yolllukları Halıca'dan hatırladığım kadarıyla 800 TL

Çeşitli modellerde avizeleri Tekzen'den uygun fiyatlara

Yatağı Bursa'da yatak üreten bir firmadan 1000 TLye satın aldım

Geçtiğimiz yaz düğün yaptım baya yorucu bir süreç düğün yapacak arkadaşlara Allah yardım etsin, sabırlar versin

Yukarıdaki ürünler hakkında merak ettiğiniz birşeyler olursa sorabilirsiniz yardımcı olurum.

Philips tv yi nasıl o fiyata aldınız hocam detay vetebilir mısın biraz o fiyata mal edebiliyorsam bnde alayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam gittigidiyorda 1000 liralık alışverişe 100 tl veriyordu ayrıca buradan indirim kodu satın aldım %10 indirim sağladı böylelikle beyaz eşya ve elektronik ürünlerin hepsini piyasanın çok altına aldım
    Zaten n11, gittigidiyor, hepsiburada bu sitelerden ürün almadan önce buradan indirim kodu muhakkak alarak alışveriş yapın çok karlı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

hayırlı olsun şimdiden hocam.

bende 4-5 ayn önce evlendim eşyaları kullanmaya başladık.

buzdolabı arçelik 2476 çok memnunum.

çamaşır makinası 8 kg lık arçelik çok memnunum

bulaşık makinası vestel 10 programlı ama fasa fiso çünkü 2 hadi bilemedin 3 programını kullanalım.
    yani sonuç olarak bulaşık makinası 4 programlı yeter.ayrıca annemdeki 20 yıllık arçelik daha temiz yıkıyor bulaşıkları o yüzden vestel önermem.

fırın ankastre set arçelik ondan da çok memnunum.

tv olarak vestel geldi hediye,diğer samsung ve lg lerden aman aman farkı yok yani arada 500-600 fazla vermeye gerek yok vestel de alabilirsin fazla bütçeyi kasmayım diyorsan.
    kasarım dersen lg 42lf650 ya da 50lf650 modellini tavsiye ederim.

mobilya olarak konuda arkadaşlar bilirler.
    geçen sene martta bellona istikbal tarzı hepsini gezdim bellona da komplesi avangard a 18 bine 9 taksitti.

sonra lise arkadaşım aklıma geldi sitelerde ve ona gittim oda bana aynı parayı çıkarttı ama kalitesi çok başkaydı.

sonra sitelerdeki diğer mobilyacıları gezdim onlarda en düşük 22-23 çıkardı.

zaten siteler mobilyasına bakan bellona istikbal tarzına bakmaz.

tabiki bütçe meselesi.

şimdi durumunuz müsaitse sitelerden yaptırın(ben netten fotoğrafları indirim bana bunlardan yap dedim ve yaptı)

gerek yok dersen istikbal bellona mondi moda life hepsi aynı 18 lik suntalam.

halılar ve yatakları da istanbul yolu merinostan aldım onlardan da memnunuz.

şanslısınız nisanda düğün hesaplı olur.
    mobilyayı da şimdi alırsanız çok hesaplı olur.

ankara da soracağınız bişey olursa pm den yardımcı olurum.

18 binin içinde neler var hocam ?

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    18 binde bunlar vardı hocam benim aldığımda
    salon koltuk 3+3+1+1 ortaya sehpa
    yemek masası açılır,gondol,büyük tv ünitesi.
    oturma odası köşe ve puf.
    yatak odası baza,başlık,gardolap,puf,2 etejer,çamaşırlık,aynalı etejer.

aynı paraya bellona da victoria serisi komple sette bu fiyattı ama konuda gördüm 22-23 mü ne olmuş set artık.
    ben 2015 martta aldım sitelerden.
  • quote:

18 binde bunlar vardı hocam benim aldığımda
    salon koltuk 3+3+1+1 ortaya sehpa
    yemek masası açılır,gondol,büyük tv ünitesi.
    oturma odası köşe ve puf.
    yatak odası baza,başlık,gardolap,puf,2 etejer,çamaşırlık,aynalı etejer.

aynı paraya bellona da victoria serisi komple sette bu fiyattı ama konuda gördüm 22-23 mü ne olmuş set artık.
    ben 2015 martta aldım sitelerden.

Teşekkürler hocam güle güle kullanın kafayı sıyırmak üzereyim her şeyi nasıl alacam nereden alacam bilmiyorum o kadar çok şey var ki alınacak yapılacak :( Hocam sizin yemek odası yatak odası mdf mi suntalem mi bir de bu var çok önemli bir soru işareti.
    Arkadaşım yıldız mobilyadan aldı her şeyi gayet de uygun aldı ama yemek odası yatak odası suntalem bu nasıl olur bilmiyorum. İstikbal bellona da suntalem kullanıyor sanırım.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    benim hepsi mdf hocam.
    istikbal Bellona mondi modalife hepsi suntalam.
    belki onda birlik kısmınd az bi mdf olabilir ama mdf suntalam ayrımını siteleri ve bu 4 mağazayı gezdikten sonra anlarsınız hocam,
    Allah yardımcınız olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

benim hepsi mdf hocam.
    istikbal Bellona mondi modalife hepsi suntalam.
    belki onda birlik kısmınd az bi mdf olabilir ama mdf suntalam ayrımını siteleri ve bu 4 mağazayı gezdikten sonra anlarsınız hocam,
    Allah yardımcınız olsun.

Teşekkürler hocam sağ olun. Peki bellonada beğendiğiniz ürünlere şekil olarak benzetebildiler mi açıkçası iskelet olarak yaptırılan mobilyaların daha iyi olabileceğini düşünüyorum da kumaş sünger yay makas vs ve tasarım olarak emin değilim.
  • birebir benzemez zaten hocam çünkü mdf ile suntalam farklı malzeme.

mesela suntalam üst üste binip şekil verebilir ama mdf de üstüne figür koyar yani mdf üstüne mdf ile model yapamaz.

biz netten baktığımız modelleri renkli yazıcıdan çıktı alıp gittik birebir olmasa da benzer hatta bizim istediğimiz gibi bir model çıktı ortaya.

zaten sitelere gidenlerin çoğunluğu elinde yazıcı çıktısıyla gidiyor.amaç bu büyük markalardaki güzel modellerin benzerini kaliteli olarak yaptırmak.

size tavsiyem önce bu büyük mbilyacıları gezin fotoğraf çekin sonra netten bakın başka markaların modellerine sonra kararını verdiklerini yazdırın renkli ve en son sitelere gidin.

sitelerde 3-5 yer gezin.

benim yaptırdığım yer içinde pm den görüşelim oraya da uğrayın.

pm den mesajınızı bekliyorum hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 2 Şubat 2016; 9:54:45 >

• Arkadaşlar İnegöl mobilya hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatları epey uygun ve sağlam duruyor. Ben oradan almayı düşünüyorum. Bir de beyaz eşya önerileriniz var mıdır?
  • 9 yıllık evliyim. Koltuk takımı olarak Ankara markası Boston's almıştım. Çok sağlam ve kaliteli çıktı. Daha süngerlerde en ufak bir çökme vs. yaşanmadı tavsiye ederim. Beyaz eşyada Arçelik işimizi gördü muhteşem kalite vs. değil zaten 15 - 20 yıl önceki kalite hiç bir markada yok ama Arçelik servisi bayağı rahat ettiriyor. Yatak olarak 3. yatağımız Artilat marka lateks biraz tuzlu ama her sabah şükür ederek uyanıyorum. Markalı mobilyalar dışında aynı fiyatlara belki daha makul fiyatlara özle ölçü ve ve zevkinize göre mobilya yaptırabilirsiniz. Ben şu anda komple yatak odası takımı bir bebek dolabı bir boy dolap birde küçük çamaşır dolabını 10.500 TL' ye komple mdf olarak yaptırabiliyorum. Halıda markaya para vermeyin zaten hepsi akrilik en ucuza beğendiğinizi alın gitsin. Ayrıca benden size bir tavsiye özellik iki bireyde çalışıyorsa eve televizyon sokmayın hele 2 televizyon. Bir süre sonra televizyon ile yaşayan iki ayrı birey olabilirsiniz.

• Arkadaşlar arçelikten ve bekodan yapacağınız 2000 lira ve üstü alışverişe 100 lira indirim sağlayabilirim. İşine yarayan olursa iletişime geçsin. 2'şer adet hakkım vardır 4000 liraya 200 şeklinde de olabilir harcama. Ankara içi istediğiniz mağazada birlikte alışveriş de sağlayabiliriz. İlgilenen PM.
  • Arkadaşlar arçelikten ve bekodan yapacağınız 2000 lira ve üstü alışverişe 100 lira indirim sağlayabilirim. İşine yarayan olursa iletişime geçsin. 2'şer adet hakkım vardır 4000 liraya 200 şeklinde de olabilir harcama. Ankara içi istediğiniz mağazada birlikte alışveriş de sağlayabiliriz. İlgilenen PM.
  • Mobilya için modesa yı tavsiye ederim. Eyüp te fiyatlar oldukça uygun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inegöl mobilya ürünlerini hem fiyat hemde model bakımından zenginlik göstermekdedir.

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Moda Life fiyatları gayet uygun duruyor. Siteden alışveriş yapan birisi yorum yapabilir mi?

İlk eviniz için uygun 2. Eve sök tak yapınca çöp git Bellona'nın 2. El olanını al daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: inegolmobilya

inegöl mobilya ürünlerini hem fiyat hemde model bakımından zenginlik göstermekdedir.

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya

İnegöl Mobilya ürünleri hem fiyat hem de model bakımından zenginlik göstermektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Moda Life fiyatları gayet uygun duruyor. Siteden alışveriş yapan birisi yorum yapabilir mi?

İlk eviniz için uygun 2. Eve sök tak yapınca çöp git Bellona'nın 2. El olanını al daha iyi

Anladım, teşekkürler. İlk ev için uygunsa seçenekler arasına girdi demektir benim için.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.