Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.772
Cevap
570
Favori
591.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kismetse ekim gibi bende evleniyorum.
    Takip etmekte fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Hocam perde işini nerede hallettiniz?
    Bu Merinos Vatan ile Mediamarktın arasında olan Merinos mu?
    Bir de fiyatları ne düzeydeydi?
  • v4science kullanıcısına yanıt
    salonun perdesini mahallemde 2-3 perdeci gezdim aralarında en hesaplı olanına yaptırdım.

oturma yatak misafir odaları ve mutfağı da eskişehir yolu çayyolu mevkiinde ki sosyete pazarından yaptırdım kendim taktım,zaten storlar normal korneje plastik bişey takıp otutturuyorsun çok kolay.

fiyat olarakta salona 1200 diyende oldu ama ben 900 tl diyen yere yaptırdım.

sosyete pazarından aldıklarıma da mahalledeki perdeciler 1000-1200 arası fiyat çıkardı ama onuda 500 tl ye hallettim pazardan hemde aynı katalog aynı kalite.

örneğin en ucuz storun metresi mahallede 50 tl idi ama aynı stor sosyete pazarında 25 tl idi.

bu ikili storda mahallede 75 di,pazarda 50.

sonuç olarak ölçünüzü alın önce perdecileri gezin fiyat alın not edin,sonra dediğim sosyete pazarına gidin orda da fiyat alın,aradaki farkı görürsünüz.

merinos evet vatanın ordakine de gittim dikmendekine de gittim.pazarlık iyi yapacaksınız.

• Tamam hocam bunu öğrendiğim çok iyi oldu, teşekkür ederim. Sosyete pazari hiç aklıma gelmemişti. Peki pazarlığı yaparken ne kadar aşağıdan başlıyorsunuz? %50 %40?

• v4science kullanıcısına yanıt
    halıcıda hepsine indirim yaptırdım,seri sonlarına baktım.yüzde olarak değilde başka yerlerdeki fiyatlara göre yaptım pazarlığı.

perdecide de salon perdesi 1000 demişti adam ben 800 dedim ortada buluştuk.

sosyete pazarında hiç pazarlık yapamadım,yapmadılar.
    normal perdeciye göre fiyat uygun olduğundan bende bişey demedim.

aslında salon perdesini sipariş ettikten sonra sosyete pazarına gittim.
    belki sosyete pazarında 900 den aşşağı yaptırabilirdim ama nasip değilmiş.
    siz önce normal perdecileri gezin fiyat alın sonra pazara gidin.

gezince 3-5 fiyat ortaya çıkar zaten ona göre pazarlık yaparsınız.

kaporayı fazla vermeyin ki işi çabuk bitirip teslim edip kalan parayı alsınlar.

salonun perdesini yaptırdığım yere 100 tl verdim baştan gerisi takınca dedim biraz nazlandı adam bende ev düzüyorum inan para yok dedim(para varda güvenmiyorum veremem demedim)
    sosyete pazarıda 500 tutuyordu oraya da 100 tl verdim baştan.

kolay gelsin.

• arkadaşlar samsun da olup da kelebek yada alfemo mobilyadan ürün alacak olan varsa kampanydan ortaklaşa yararlanabilriz ( kampanya ilk ürün %15 ikinci ürün %50 indirim ortalam 6 bin lira olan 2 yatak oldası alındığında kişi başı 4 500 e gelecek ki iki kişide 1500 Tl uygun almış olacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbasonder -- 20 Ocak 2016; 13:56:52 >
  • avize arayanlar için avcıları çıkarken sağ tarafta kiler baya uygun ben komple evi 700 lira /5 taksite aldım isteyen olursa çekip resimlerini atabilirim salonda 6 lı avize 3 lü mutfak 2 li hol 2 li oturma odası 1 li yatak odası
  • beyaz eşya konusunda çamaşır makine buz dolabı bulaşık makine ve tv için alınabilecek en iyi marka nelerdir önerilerinizi bekliyorum maddiyat biraz daha ikinci planda diyebilirim ama uygunluk açısından da önemsiyorum çok uçuk fiyatları da dikkate alamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

avize arayanlar için avcıları çıkarken sağ tarafta kiler baya uygun ben komple evi 700 lira /5 taksite aldım isteyen olursa çekip resimlerini atabilirim salonda 6 lı avize 3 lü mutfak 2 li hol 2 li oturma odası 1 li yatak odası

avcılarda tam olarak nerede hocam?
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    çamaşır mak arçelik 8 kg lık.
    buzdolabı arçelik 2476
    tv vestel 48fa8200
    bu üçünden çok memnunum

fakat
    vestel 10 programlı bulaşık makinası hep yemek artığı bırakıyor ve en fazla 3 programını kullanmışızdır.
    sonuç olarak bulaşık makinasında 4 program yeter,8-10 a ihtiyaç yok bunu anladım.
  • kurutma özellikli enaz 9kg camasir makinesi tavsiye forumdaşlar

• www.hepsiburada.com/hotpoint-ariston-fdg-9620mb-tk-a-enerji-sinifi-9-kg-yikama-6-kg-1200-devir-kurutma-kapasiteli-camasir-makinesi-pm-mthotwdl9620?utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=cpc&utm_term=kategori-genel&wt_pc=akakce.cpc.kategori-genel.cpc&v=1.83.7

bu nasil forumdaşlar alinirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: sinangin

quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

avize arayanlar için avcıları çıkarken sağ tarafta kiler baya uygun ben komple evi 700 lira /5 taksite aldım isteyen olursa çekip resimlerini atabilirim salonda 6 lı avize 3 lü mutfak 2 li hol 2 li oturma odası 1 li yatak odası

avcılarda tam olarak nerede hocam?

Merkeze metrobüse gelmeden sağ yolda 4 5 tane var zaten kaç yere baktım en uygun orası yan yoldan Avcı'lara tırmanırken sağ tarafta hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evleneceklere bir tavsiye de benden gelsin.
    Gelin damatlar için dış çekim stüdyo fiyatlarına bir baktım dış çekim 1000, 2000, 3000 TL diye gidiyor yuh yani evlenenlere yardımcı olacaklarına iyice kazıklıyorlar. Bunun yerine fotoğrafçılıktan anlayan bir eş dost arkadaşınız varsa söyleyin o çeksin istediğiniz fotoğraflarıda netbaskı diye bir site var fiyatlar acayip hesaplı oradan da baskı alın arkadaş para istemez ama olsun ona küçük bir miktar verin baskı alacağınız fotoğraflar da 150-200 tutsa (poster, albüm ıvır zıvır bir sürü şey dahil). Maksimum 300 liraya fotoğraf işini halledersiniz.

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    bu hem yıkayan hem kurutanlara pek sıcak bakmıyorum hocam.
    çünkü mesele içine attığınız çamaşır 7-8 ya da 9 kg olabilir,kurutma kapasitesi 6 kg.
    yani yıkadıktan sonra içinden çıkartacaksınız.
    bunun yerine eğer yeriniz varsa ya üst üste ya da yan yana koyabilirsiniz yıkama ve kurutmayı ayrı olarak.
    bu benim size tavsiyem tabi siz iki makine pahalı olur böyle ucuza gelir derseniz forumdan yıkama+ kurutmalı makinaları bi araştırın kullanıcılar ne diyor ona bakın.
    bende öyle alacaktım ama yorumlardan sonra vazgeçmiştim 3 sene önce.
  • PHILIPS 47PFK6309 3D Smart Uydu Alıcılı LED Tvyi Gittigidiyordan "innovastore" isimli satıcıdan indirim koduyla 1580 TL

DYSON DC52 ALLERGY MUSCLEHEAD PARQUET Elektrik Süpürgesi Evkur'dan 1730 TL

PROFİLO CMG140DTR Çamaşır Makinesini N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 1115 TL

PROFİLO BM4224EG 4 PROGRAMLIBulaşık Makinesini N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 835 TL

LG GN-B559PQCZ Buzdolabını N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 2000 TL

PROFILO OB30P2B80L Setüstü Ocak Bursa'da mağazadan 250 TL

Simfer 4217 Nar Çiçeği Fırını N11'den "renkavm" isimli satıcıdan kodla 165 TL

Victoria Yatak Odası Bursa Bellona'dan puf makyaj koltuğu v.b. eklerle yaklaşık 7000 TL

Victoria Yemek Odası Bursa Bellona'dan Tv sehpası v.b eklerle yaklaşık 7000 TL

Orkide 3+3+1+1 koltuk takımı (yatak+sandıklı) Mobilyamİnegol'den 3500 TL

Kaşmir Marka halıları ve yolllukları Halıca'dan hatırladığım kadarıyla 800 TL

Çeşitli modellerde avizeleri Tekzen'den uygun fiyatlara

Yatağı Bursa'da yatak üreten bir firmadan 1000 TLye satın aldım

Geçtiğimiz yaz düğün yaptım baya yorucu bir süreç düğün yapacak arkadaşlara Allah yardım etsin, sabırlar versin

Yukarıdaki ürünler hakkında merak ettiğiniz birşeyler olursa sorabilirsiniz yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuccahiT -- 28 Ocak 2016; 16:43:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MuccahiT

PHILIPS 47PFK6309 3D Smart Uydu Alıcılı LED Tvyi Gittigidiyordan "innovastore" isimli satıcıdan indirim koduyla 1580 TL

DYSON DC52 ALLERGY MUSCLEHEAD PARQUET Elektrik Süpürgesi Evkur'dan 1730 TL

PROFİLO CMG140DTR Çamaşır Makinesini N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 1115 TL

PROFİLO BM4224EG 4 PROGRAMLIBulaşık Makinesini N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 835 TL

LG GN-B559PQCZ Buzdolabını N11'den "adashop" isimli satıcıdan kodla 2000 TL

PROFILO OB30P2B80L Setüstü Ocak Bursa'da mağazadan 250 TL

Simfer 4217 Nar Çiçeği Fırını N11'den "renkavm" isimli satıcıdan kodla 165 TL

Victoria Yatak Odası Bursa Bellona'dan puf makyaj koltuğu v.b. eklerle yaklaşık 7000 TL

Victoria Yemek Odası Bursa Bellona'dan Tv sehpası v.b eklerle yaklaşık 7000 TL

Orkide 3+3+1+1 koltuk takımı (yatak+sandıklı) Mobilyamİnegol'den 3500 TL

Kaşmir Marka halıları ve yolllukları Halıca'dan hatırladığım kadarıyla 800 TL

Çeşitli modellerde avizeleri Tekzen'den uygun fiyatlara

Yatağı Bursa'da yatak üreten bir firmadan 1000 TLye satın aldım

Geçtiğimiz yaz düğün yaptım baya yorucu bir süreç düğün yapacak arkadaşlara Allah yardım etsin, sabırlar versin

Yukarıdaki ürünler hakkında merak ettiğiniz birşeyler olursa sorabilirsiniz yardımcı olurum.

Mobilyamİnegöl sitesi güvenilir mi hocam? Üründen memnun musnuz? Geçen haftasonu inegöle geldim mobilya almak için. Oradaki imalatçılardan yatak odası takımı aldım, Şahin Mobilya magazasından da koltuk takımı. buralara göre bayağı uyguna geldi.

• SlmKbr kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun aldığınız mobilyalarda inşallah sorun yaşamazsınız.
    Ben bellonadan önce inegölden sipariş vermiştim. ürünler geldi. yemek odasının aynalarının sırrı kalkmış ayna özelliği gitmiş, yatak odasının mobilya boyaları damla damla akıp kurumuş, bir çok parçaya adam gibi zımpara bile yapmamışlardı. pürüzlü yüzeye boyayı basıp geçmişler boyalarda akmıştı zaten. komidinlerin bir bacağı gri bir bacağı beyaz geldi. sandalyeleri unutmuşlardı daha sonra getiririz dediler. bunlar abartısız yaşadıklarım.
    Kavga dövüş mobilyayı iade ettik.
    Sadece Orkide modelli koltuk takımı kalsın dedik o hoşumuza gitti. onunda bir bayan tek başına yatak haline getiremez. Yayları çok sert erkek gücü gerekiyor açıp kapamak için.
    Tavsiyem inegölden uzak durun.
    Mobilyaminegol'den ilgili bir firma yardımcı oluyorlar, güler yüzlüler ancak onlar aracı oradaki fabrikalarla anlaşmışlar tüm ürünleri kendi sitelerinde sergiliyorlar. gittiğinizde ürünleri görmeniz için üretim yerlerine tek tek götürüyorlar teslimatı da kendileri yapıyor ancak dediğim gibi İnegöl'den uzak durun.
    Fiyat olarak zaten bellonadan daha pahalıydı.
    Eğer bellonanın fabrika satış mağazasını bulursanız orada pazarlıkla çok güzel indirimler uygulanıyor.
    Bursa'da terminal yolunda BUTTİM'in karşısında AnadoluDörtler var İstikbal-Bellona-Mondi-Bimazağadaha yan yana onlar fabrika satış yeri çok iyi indirimleri var Belllona da bizimle Fikret bey ilgilenmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuccahiT

Öncelikle hayırlı olsun aldığınız mobilyalarda inşallah sorun yaşamazsınız.
    Ben bellonadan önce inegölden sipariş vermiştim. ürünler geldi. yemek odasının aynalarının sırrı kalkmış ayna özelliği gitmiş, yatak odasının mobilya boyaları damla damla akıp kurumuş, bir çok parçaya adam gibi zımpara bile yapmamışlardı. pürüzlü yüzeye boyayı basıp geçmişler boyalarda akmıştı zaten. komidinlerin bir bacağı gri bir bacağı beyaz geldi. sandalyeleri unutmuşlardı daha sonra getiririz dediler. bunlar abartısız yaşadıklarım.
    Kavga dövüş mobilyayı iade ettik.
    Sadece Orkide modelli koltuk takımı kalsın dedik o hoşumuza gitti. onunda bir bayan tek başına yatak haline getiremez. Yayları çok sert erkek gücü gerekiyor açıp kapamak için.
    Tavsiyem inegölden uzak durun.
    Mobilyaminegol'den ilgili bir firma yardımcı oluyorlar, güler yüzlüler ancak onlar aracı oradaki fabrikalarla anlaşmışlar tüm ürünleri kendi sitelerinde sergiliyorlar. gittiğinizde ürünleri görmeniz için üretim yerlerine tek tek götürüyorlar teslimatı da kendileri yapıyor ancak dediğim gibi İnegöl'den uzak durun.
    Fiyat olarak zaten bellonadan daha pahalıydı.
    Eğer bellonanın fabrika satış mağazasını bulursanız orada pazarlıkla çok güzel indirimler uygulanıyor.
    Bursa'da terminal yolunda BUTTİM'in karşısında AnadoluDörtler var İstikbal-Bellona-Mondi-Bimazağadaha yan yana onlar fabrika satış yeri çok iyi indirimleri var Belllona da bizimle Fikret bey ilgilenmişti.

Korktum açıkçası bunları duyunca. İnşaallah böyle şeyler yaşamam. Mobilyalar daha gelmedi. Usluer Mobilya diye bir imalatçıdan aldık yatak odasını. Düzce'den oraya gittik üstelik, bir tanıdık vasıtasıyla. Eğer kötü ürün gelirse, iade de sıkıntı olur.

• Bu sene fiyatlar çok fena şişmiş.. Güya enflasyon %8.. Geçen sene 2.100e alınan buzdolabı, bu sene 3.000 civarında.. Evler, kiralar uçmuş..

Herkese kolay gelsin,
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.