Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
159
Favori
1.632.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeginiz icin cok tesekkur ederim ancak o urunlere yonelmemim sebebi inox ve fiyat duzeyi. malesef butcem sinirli bende istiyorum sessiz calisan 10 sene garantili drive motorlu ama fiyatlar beni asiyor. Ç.mak. icin max 1700TL buzdolabi icin max.1800 TL butce ayirabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

Emeginiz icin cok tesekkur ederim ancak o urunlere yonelmemim sebebi inox ve fiyat duzeyi. malesef butcem sinirli bende istiyorum sessiz calisan 10 sene garantili drive motorlu ama fiyatlar beni asiyor. Ç.mak. icin max 1700TL buzdolabi icin max.1800 TL butce ayirabilirim

çamaşır makinesi renk konusunda beyaz düşünülebilmeli şık duruyor bence.
    Y serisi 1800 liraya alınabiliyor:
    http://www.makroreyon.com/siemens-wm10y560tr-8-kg-1000-devir-a-enerji-camasir-makinesi?
    http://www.tekcarsi.com/siemens-wm10y560tr-8-kg-1000-devir-camasir-makinesi?
    .

• Gümüş renk konusunda malesef takık durumdayız ikna edemedik bir turlu. Sanırım ilk mesajimdaki urunlerden birini secmek zorunda kalacagim en azindan o urunlerden iclerinde alinabilincek en iyisi hangisidir?

• Cok oluyorum belki ama ç.mak icin bir tavsiyeniz var mi?
  • Cok oluyorum belki ama ç.mak icin bir tavsiyeniz var mi?

• cok tesekkur ederim hocam bikmadan.gosterdigin ilgi ve alaka icin emegine saglik

• quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

cok tesekkur ederim hocam bikmadan.gosterdigin ilgi ve alaka icin emegine saglik

hayırlı olsun.
    hangi marka olursa olsun çamaşır makinesini 7 yıla kadar garanti uzattırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: uA_41

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Candoğan bey merhabalar.1000 lira ila 1300 arası önerebileceğiniz cihaz var mıdır.Son mesajınıza karşı biraz ironik olacak ama:) Beko d6 7101e hakkındaki düşünceniz nedir? Bir de LG F1281TDP ve LG F12B8TDP dikkatimi çekti siz ne dersiniz?

Beko'da sorduğunuz model en geri kalmış modellerinden biri. Ana kart yazılımından yük algılamasına, mekanik parçalarından performansa kadar fiyasko diyebilirim.

LG F12B8TDP de aynı şekilde. LG'nin ucuz kampanya makinesi.

LG F1281TD alınabilir. Fiyat/performans olarak mantıklı.

Electrolux EWF1286LEW, AEG L75280FL, Bosch WAT24460TR modellerini de değerlendirin.

Tavsiyeleriniz için tesekkur ederim. AEG ve electrolux için servis konusunda kafam karisik ve tereddutum de bu yüzden.Bu konuda ne dersiniz

BAHSİ GEÇEN AEG-ELECTROLUX ÖNERİRİM.
    ŞURADAN SİZE YAKIN SERVİSLERİ GÖREBİLİRSİNİZ:
    http://www.electrolux.com.tr/Support/Service-Centers/

Oncelikle tesekkur ederim.Tanidik olduğu icin bosch almayi dusunuyorum.Waq20460 i sordurdum fakat bu ürünün artik uretilmedigini ve ellerinde olmadigini solediler ve waq24440 ve waq24480 modellerini onerdiler,Bilginiz var mi acaba modeller hakkinda

• Bosch servisinin bulamadığı ve elektrik tesisatına bahane bulduğu bir sorun ile karşı karşıyayız. burada Bosch yetkili birim den üst birimden yani tanıdığı olan var mı yardım edebilecek biri

• uA_41 kullanıcısına yanıt
    WAQ serileri artık yerini WAT serilerine bırakıyor.
    WAY serisi veya bahsettiğimiz aeg-electrolux alamıyorsanız WAT serisi alınabilir.

• Bosch wat24440 24460 ve 24480 sırasıyla 7 8 9 kglık modeller.Yalnız boschun sitesinde 3 ürün için de tambur hacmi 63 litre olarak belirtilmiş.Sizce böyle bişey olabilir mi ve oluyorsa bu fiyat farkının anlamı nedir o zaman
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    way serisi kendini wat serisine bırakıyormu ?
  • Yıllar öncenin mükemmel tasarımlı çamaşır makinesi ilk defa gördüm reklam filmini paylaşayım dedim. Motoru fırcalı olmasına rağmen ve yalıtımsız olmasına karşın inanılmaz sessiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Yıllar öncenin mükemmel tasarımlı çamaşır makinesi ilk defa gördüm reklam filmini paylaşayım dedim. Motoru fırcalı olmasına rağmen ve yalıtımsız olmasına karşın inanılmaz sessiz.

Bu reklamı hatırlıyorum sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

way serisi kendini wat serisine bırakıyormu ?

Yok
    WAQ ile WAY arasında .
    bence WAQ serilerinin yerini alacak.

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Ben hiç tv de görmedim dayım gilde vardı ama size göstermiştim rulmanları çok feci durumdaydı buna rulman bulsak ben kendim kullanmak çok isterim.
  • quote:

Bosch wat24440 24460 ve 24480 sırasıyla 7 8 9 kglık modeller.Yalnız boschun sitesinde 3 ürün için de tambur hacmi 63 litre olarak belirtilmiş.Sizce böyle bişey olabilir mi ve oluyorsa bu fiyat farkının anlamı nedir o zaman

İnceleme fırsatım olmadı , ama özellikleri iyi duruyor, yerli üretim.
    boschun çok şikayet alan tambur yapısı dokusu yenilenmiş: WaveDrum.
    tambur aynı, hepsinde de 63 litre.
    fakat amortisör ve yayları, körükleri felan farklı olabilir ,yorgan felan yıkayabilmek için.
    detaylı incelemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Yıllar öncenin mükemmel tasarımlı çamaşır makinesi ilk defa gördüm reklam filmini paylaşayım dedim. Motoru fırcalı olmasına rağmen ve yalıtımsız olmasına karşın inanılmaz sessiz.

Bu makineyi ben de çok beğenirdim. LG üretimi güzel cihazlardı. Bunun Arçelik muadili inanılmaz çirkindi ama Beko versiyonu da bir o kadar şıktı :)
    Zamanında aldırmayı da çok istemiştim aileme ama o zaman pahalı gelmişti biraz, Siemens alınmıştı sonra.

Bu arada reklamını da ilk kez görüyorum. O zamanlar makinenin yanına 37ekran TV ya da süpürge verilmesi modaydı hatta. Halen fiyat listeleri ve katalogları duruyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 29 Ekim 2014; 0:42:13 >

• 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.