Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @CAN@

birde bir sorum daha olacak.benim çamaşır makinemin lambası var.istersem yıkarken ile açabiliyorum.ama ampulun ömrü bitince nasıl bir ampul alıp değiştireceğim?cevaplarsanız sevinirim.

servisten temin edebilirsiniz orada vidalar vardır onları söküp değiştirebilirsiniz..
  • saolun gökoş bey.çamaşır makinenizin bir kaç fotosunu koyarssanız sevinirim.
  • quote:

saolun gökoş bey.çamaşır makinenizin bir kaç fotosunu koyarssanız sevinirim.

sende koy ;) hatta içindeki lambayı aç o şekilde resmini koy.bekliyoruz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool-jojuk

quote:

saolun gökoş bey.çamaşır makinenizin bir kaç fotosunu koyarssanız sevinirim.

sende koy ;) hatta içindeki lambayı aç o şekilde resmini koy.bekliyoruz ;)

• Makine süper bugün yaptığımız yıkamalar çok iyi olmuş bizim hanım gayet memnun :) Arkadaşlar ben bir de şu kireçlenme ile ilgili bilgi almak istiyorum biz eski makinemizin içine yıllar önce aldığımız bir kireçleme önleyici top var onu koyuyorduk bu top hakkatten işe yarıyor mu acaba. Bu yeni makinelerde kireç çözücü kullanmak gerekli midir? cevap yazarsanız sevinirim. Ayrıca etkili yıkama yapabilmek için ne gibi önerileriniz olabilir ? selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@
    @engineer_06

Makinenizin yumuşatıcı gözünde su kalmaması lazım bende WAS serisi makine kullanıyorum. Deterjan çekmecesinde yumuşatıcı gözüne deterjan artıkları kaçmış olabilir.Deterjan çekmecesini dışarı çıkarın ve yumuşatıcı bölmesinde mavi bir parça var bu parçayı yukarı doğru çekin çıkarın parçayı daha sonra hem bu parçayı hemde deterjanlığı güzelce yıkayın daha sonra bezle kurulayıp parçayı geri yerine takıp deterjanlığı makinenize takın çok büyük ihtimalle artık makine bittikten sonra su kalmayacaktır yumuşatıcı gözünde.

bugün açtım dediğiniz gibi, deterjan artıkları tıkamış gerçekten, anneme sordum ne koydugunu, perde parlatıcı koymuş onun parçalarıymış o, umarım bir daha koymaz, yıkama yapınca su birikmesi olmaz sanırım artık, yardımlarınız için teşekkürler...

• lazpanyol bana göre bosch daha iyi bir seçim olacaktır.modell olarak 8 kg serisini düşünebilirsin.
  • 1.makinenin tam boy resmi yok. 2.si makinenin kazanının resmini çekerken fabrika çıkışından kalan kir vs.kısımlarını montajlamayı unutmuşsun :) hangi mağazadan çektin bu resimleri söyle de çevremizde yada forumda ihtiyacımız olursa birilerini yönlendirelim :)
  • size yalan söyleme gibi bir lüksüm yok fakat sizi zorla inandıramam tabiki görüşünüze saygı duyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @CAN@ -- 31 Ocak 2011; 18:06:01 >
  • @@CAN@

Makinenin çeşiti yerlerine ait bir kaç resim rica edeceğim çekebilirmisiniz .
  • ya bırak bu işleri arkadaşım :) ben makinede neler neler yıkıyorum yeri geliyor yağ lekesinden daha ala olan kıyafetlerimi bile atıyorum kazanı ayna gibi parlıyor yine de. senin koyduğun resimdeki makine resmen fabrikadan sıfır çıkmış test aşamasından yeni geçmiş bir cihaz.o zaman her defasında boş çalıştır makineyi elektrik su alsın başını gitsin. hem sen ilgilenme bu işlerle bırak hanım bir hal yol bulur yağ lekelerini temizler. ben bekar adamım yakında evleniyorum mecbur kaldığım için ilgileniyorum bu işlerle.bırak da eşin düşünsün madem öyle
  • quote:

tabi koyarım ne demek owerlockm@ni@

Makineniz WAS32893 , WAS32843 , WAS32743 hangisi sizin cihazınız.
  • quote:

zaten ben eşimin isteği ile yazdım o soruyu bu foruma. makina benim beyefendi yalan söylemiyorum sizi zorla inandıramam fakat yani böyle düşünmeniz gerçekten beni çok şaşırttı çünkü ben makinemi 3 aydan beri kullanıyorum.üstelik ben makinenin içindeki yağ lekelerini söylemiştim.arkadaşım birde koyduğum 1.resme iyi bak lambası kapalı fakat içinde çamaşırlar var karanlık biraz ama iyi bakınca anlarsın zaten.

ben anladığımdan başka birşey anlamam zaten beni uzaktan yakından alakadar da etmez. ben sadece bir yakınım da bosh 762 model makine aldığında ilk paketi açılır açılmaz dikkatimizi çeken kazandaki lekeleriydi. boşken çalıştırdığımızda bile içindeki su bulanık bir hal aldı.bu çok normal çünkü fabrikadan yeni çıkmış bir ürün sonuçta.siz yağlı lekeli çamaşırlarınızı yıkamaya devam ediniz idos makinenizde :) hayırlı akşamlar.

• @@CAN@

Çamaşır doldurma kapağıı açınca kapakta üst kısımda model numarası seri numarası olan bir etiket var oranın resmini yakın çekim çekebilirmisiniz birde makineyi çamaşır doldurma kapağı ve deterjanlık sonuna kadar açıkken boydan bir fotoğraf birde tüm kapaklar kapalıyken boydan bir resim çekip koyabilirmisiniz. Bu sayede kafalardaki soru işaretleri kalkar

Bu resimler sonrası sizden bir kaç resim isteğinde bulunacağım zahmet vermezsek .
  • quote:

@@CAN@

Çamaşır doldurma kapağıı açınca kapakta üst kısımda model numarası seri numarası olan bir etiket var oranın resmini yakın çekim çekebilirmisiniz birde makineyi çamaşır doldurma kapağı ve deterjanlık sonuna kadar açıkken boydan bir fotoğraf birde tüm kapaklar kapalıyken boydan bir resim çekip koyabilirmisiniz. Bu sayede kafalardaki soru işaretleri kalkar

Bu resimler sonrası sizden bir kaç resim isteğinde bulunacağım zahmet vermezsek .

tabi yaparım fakat yani tatilde olduğumuz için biraz geç yükleyebilirim.özür dilerim şimdiden....
  • quote:

makinem i dos diye birşey demedim:)sizde iyi akşamlar

siz bu gidişle bunu atar onu da alırsınız merak etmeyin.hatta almanyadan özel getirtirsiniz :)
  • quote:

quote:

@@CAN@

tabi yaparım fakat yani tatilde olduğumuz için biraz geç yükleyebilirim.özür dilerim şimdiden....

Estağfurullah. Biz bekleriz sorun değil

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @CAN@ -- 2 Mayıs 2020; 21:40:17 >
  • quote:

SANIRSAM SİZDE BENİM GİBİ BİR BOSCH AŞIĞISINIZ :d

Evet

Almanya sitesini sık sık incelerim. Yakından takip ederim hep

siz nerede tatildesiniz bayram değil yılbaşı değil çalıştığınız yeri merak ettim iyi bir şirket sanırım kışın izin kullanmak süper gerçekten
  • quote:

quote:

tabi koyarım ne demek owerlockm@ni@

Makineniz WAS32893 , WAS32843 , WAS32743 hangisi sizin cihazınız.

Türkiye'de bildiğim kadarıyla 32 serisi yok 1-2 ay sonra çıkacak Exclusive serisi 32 serisi 1600devirli modellerdir diğerlerinden hiç bir fark yok sadece exclusive farklı..
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.