Şimdi Ara

EVİN TÜM AYDINLATMASINI ŞERİT LEDLE YAPTIM (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
8
Favori
8.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 15m x 1.2A = 18a. 20A daha saglikli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler hocam bir de bu aralarina baglatiyi connectormile yapabilir miyim lehim yerine daha garanti olur dedim l shape connector uyar degil mi

• Malzemeyi gormedim ama eger buna benzer birseyse ledseritin ucuna buna girmesi icin kablo lehimi gerekirhttp://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-LED-RGB-strip-connector-RGB-4pin-10mm-L-type-connector-RGB-L-connector-90/587085467.html diger malzemede duz L seklinde ve hine seritledi bu malzemeye lehimlemeniz gerek. Fakat bunun gibi bir malzeme olursa sagdece silikonu siyirip kiskaca sıkıstirmaniz yeterlihttp://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4L-3cZqHeAIdTmhftXHaAQJFMJ8ZbOKl7iA01UKY77ta94FnS2A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 30 Ağustos 2014; 2:44:42 >

• Anladim peki 15 metreyi kumanda yonetebilir mi ebaydan 44 tuslu ir remote kumanda aldim ama 15 metreye yetmeyecek gibi amper farki var cunku sanirsam bunu nasil cozecegim

• Cihasin guclusunu alip,, onu elden cikaracaksiniz.. Aslinda cikisina role baglasaniz role kontaklarina ledleri surebilirsiniz, diyecegim ama hassas ayarlarda 12v yerine 8v veriyorsa role calismaz.

• erolhasan E kullanıcısına yanıt
    Hocam Şu Şebeke Elektriğine Hemen Geçişi Nasıl Yapabildiniz Bunun İçin Ne Yapmak Lazım Mümkünse Sizden Ricam Videolu Bi Anlatım Çekebilirmisiniz ?
  • Ama 44 tuslunun o kdar guclusu yok bunun baska caresi yok mu

• http://www.ledpasaji.com/rgb-kumanda-sinyal-guclendirici-30-amper-repeater--urun461.html
    galiba bu.. Rgb led repeater olarak geciyor

• erolhasan E kullanıcısına yanıt
    Kısa sorucam..yardımcı olursan sevinirim..iki led driver var.birinde output 12 v 8.5 A yazıyor...diğerinde output 12 v 150 W yazıyor..bu ikinci 150 W ne demek bir bilgin varsa ve paylasirsan sevinirim..eve led dosucemde onun için soruyorum..

• pianist35 P kullanıcısına yanıt
    watt/volt = amper

150/12 =12.5 amper
  • pianist35 P kullanıcısına yanıt
    Birisinde Watt olarak verdiği gücü ifade etmişler,,
    Diğerinde Amper olarak verdiği gücü ifade etmişler,,
    12v x 8.5 A = 100Watt yapar,, 100w da yazabilirlerdi.
    150w / 12v = 12A yapar,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 5 Mart 2019; 12:27:12 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.