Şimdi Ara

Evga vs Msi Uluslararası Garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurtdışından gtx970 alicam kartı bu iki firmadan birinden alicam fakat beni düşündüren olurda bi sorun cikarsa garanti süreci

Msi 4g ayni fiyata satilan evga sc acx2.0'ı testlerde ve oc potansiyelinde geçiyo

bu noktada evganin uzatilabilir garanti süresi-sonradan takılabilir backplate ve ürün arızasında direk geri yollayip %99
    oraninda yenisiyle değişimle sonuçlanması gibi konularda cezbediyo. ayrıca türkiye içinde vektron elektronik ilgileniyo
    garanti durumuyla

msi'da ise garanti nasil işliyor hiç bir bilgim yok. msi ürün kullaniyorum ama vatandan alinma olduğu için
    benim muhattabim vatan herhangi bi sorun olduğunda. peki yurtdişindan alinan ürünlerde bu nasil işliyor ?
    msi'in türkiye distribütörü varmı ? yoksa sorunda benim msi international ile bizzat mi iletişime geçmem gerek ?
    yada ürünü aldigim amazonla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RazoR23 -- 8 Aralık 2014; 18:48:09 >

• dostum evga global uluslar arası garanti veriyor , gerisi vermiyor , belki Asus servisi elinde imkan ve cihazlar olduğundan yurtdışı asus ekran kartına bakar tamir edilecek gibiyse eder ama herhalde ücretini alır

Gigabyte GTX 970 windforce 3 aldım bende yurtdışından , garanti işini pek takmıyorum fiyatı uygun olsun yeterli
  • RazoR23 R kullanıcısına yanıt
    MSI ' ın yurtdışındaki ürünün garantisi burada geçmez.

Evganın geçer sadece.

performans olarak soruyorsan sana şunu net söylerim ki kesinlikle arada dağlar kadar fark felan yok zaten bu firmaların hepsi belli bir seviyeyi aşmış durumda yani birisini alıpta diğerini almadığın için üzülmezsin bir sorun çıkmadıkça, umarım anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Aralık 2014; 0:58:39 >
  • Saat hizi en yuksek model evganin ftw serisidir. 1050 tl civarina geliyor amazondan.http://www.techpowerup.com/gpudb/b3068/evga-gtx-970-ftw-acx-2-0.html

Buradan butun gtx970 modellerini basitçe inceleyenilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene öncewww.newegg.com' dan EVGA GTX 580 almıştım. Elime geçince ürünü kaydettirdim; ama 30 gün içinde kaydettirmek gerekiyormuş. Aslında ömür boyu garantisi olması gereken kartın bu yüzden garantisi yok. Vektron' a götürdüm garantisi yok diye kabul etmediler. Servis de veremiyorlar. Ne yapabilirim? Ekran kartı görüntü veriyor; ama driver kabul etmiyor. Hiçbir bilgisayarda ekran kartı kullanılamıyor. Yani sorunun ekran kartında olduğu kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan1991 -- 5 Şubat 2015; 16:37:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi ciddi Evga ekran kartını ABD den getirtsem ve bozulsa burada garantiye giriyor mu?
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Hayır garantisi burada geçmiyor artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.