Şimdi Ara

Evga vs Msi Gtx970

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başliktada belirttiğim gibi msi gaming 4g ile evga sc acx2.0 arasinda kaldim hangisini neden tercih etmeli ??

ürün yurtdışından alınıcak o yüzden uluslararası garanti konusuda göz önünde bulundurulup tercihe yardimci olunursa sevinirim
    fiyatlar arasinda 10-15dolar fark var o yüzden performans ve garanti odakli bi kiyas yapmaniz yeterli

• Coil whine durumları birbirine yakınmış 2 kartında, evganın gtx 970 ftw modeli şu an 970 kartlar arasında en yüksek performanslı olan kartlardan biri bu yüzden evga alacaksanız ftw olanı tercih edin. Evganın müşteri memnuniyeti konusundaki başarısı birebir ürün değişim/rma süreçlerindeki ilgisi unutulmamalı.

Bir sorun olduğunda Türkiyedeki servisle uğraşmayıp rma açıp kartı direk almanyaya hiçbir ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Ve yüzde 99 tamir v.s yapılmıyor direk yeni kart gönderiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 8 Aralık 2014; 1:36:10 >
  • msi daha iyi , evganın classified gibi özel kartları harici tavsiye etmem evga , tabi müşteriye ilgisi daha iyi orası doğru
  • yazmayı unutmuşum kasam z11 plus
    29cm desteklediği yazıyo bu baglamda gigabyte hiç bi şekilde sığmıyor diye elemiştim onu
    ebat olarka sorun yaşarmiyim evga yada msi da acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RazoR23

yazmayı unutmuşum kasam z11 plus
    29cm desteklediği yazıyo bu baglamda gigabyte hiç bi şekilde sığmıyor diye elemiştim onu
    ebat olarka sorun yaşarmiyim evga yada msi da acaba ?

Height: 4.376in - 111.15mm
    Length: 9.5in - 241.3mm

241 mm olarak görünüyor yani 24.1 cm.

Gigabyte 3 fandan dolayı baya uzun haliyle :)
  • FTW modeli MSI'dan daha üstün bir kart. Sizin söylediğiniz ise denk denilebilir. Memnuniyet ve kalite açısından da Evga tercihi sizin yararınıza olacaktır. Evga 24Cm Msı 27Cm uzunluğunda. İkisi de sıkıntı yaratmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamb0fGod -- 8 Aralık 2014; 1:04:52 >
  • evga diyorum bende
  • Ikiside degil, kesinlikle evga gtx 970 ftw acx 2.0, sinifindaki en hizli kart tartismasiz.http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00OSS0AG4/ref=mp_s_a_1_4?qid=1417994963&sr=8-4&pi=AC_SX110_SY165_QL70

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lamb0fGod

FTW modeli MSI'dan daha üstün bir kart. Sizin söylediğiniz ise denk denilebilir. Memnuniyet ve kalite açısından da Evga tercihi sizin yararınıza olacaktır. Evga 24Cm Msı 27Cm uzunluğunda. İkisi de sıkıntı yaratmaz.

http://www.overclockers.com/evga-gtx970-ftw-graphics-card-review
    iyice bir bakın bakalım ne kadar iyi?4 phase vs hiç girmeyelim zaten , ftx modeli acx modelin overclock bios atılmış modeli ve soğutucusu biraz daha iyi ama bir gigabyte g1 etmez , msi pcb yapısı daha iyi

• RazoR23 R kullanıcısına yanıt
    ikiside değil Cw durumu en az olan ASUS Strix...
  • RazoR23 R kullanıcısına yanıt
    ikisi kıyas yapılıyorsa

msı gtx970 derim
  • msı pcb si harika fakat cw cikarsa sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Concerve
    iyice bir bakın bakalım ne kadar iyi?4 phase vs hiç girmeyelim zaten , ftx modeli acx modelin overclock bios atılmış modeli ve soğutucusu biraz daha iyi ama bir gigabyte g1 etmez , msi pcb yapısı daha iyi

hocam liknini verdiğiniz incelemenin hangi kısmı söylediklerinizi desteklemekte anlayamadım.
    biraz daha detaya girermisiniz?

quote:

ftx modeli acx modelin overclock bios atılmış modeli

bu kısmın her kelimesi yanlış, eğer acele ile yanlış yazıldıysa düzeltebilirsiniz.
    şu hali ile tamamen yanlış bilgilendirme ve hiç bir değeri yok.

• Selamlar :)
    demek istediğim Evga GTX 970 FTW ile Evga GTX 970 SC ACX aynı kartlar , böyle oluncada MSI GTX 970 daha tercih edilebilir oluyor
    istediği kadar müşteri memnuniyeti iyi olsun classified modeli hariç ciddi artık çok geride kalmaya başladı diğer markalardan
    ayrıca kartlarda vrm soğutucu ve backplate olmaması ki 4 adet ram kartın arkasında olmasına rağmen kötü , ucuz ürün çıkarıp müşteri memnuniyeti sağlamak bence iyi değil

bakınız

EVGA GTX 970 SC ACX
     Evga vs Msi Gtx970

EVGA GTX 970 FTW linkde PCB resmi var , yani baskı devre resmi SC ACX ile aynı kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Concerve -- 8 Aralık 2014; 22:47:44 >

• şimdi tamam, FTW'nin SC ACX modeli ile baskı devre açısından aynı olduğuna katılıyorum - bu gerçek.
    lakın bu gerçek neden MSI GTX970'ı daha tercih edilebilir kılıyor o bağlantıyı kaçırdım.
    yani FTW SC ACX ile aynı - > SC ACX < MSI GTX970 -> FTW < MSI GTX970 bence biraz basit ve yanıltıcı kalıyor.

eğer EVGA'nın diğer markalarla boy ölçecek bir GTX 970 modeli varsa o da FTW'dir bence.
    ha SC ACX MSI GTX970'den geride kalıyor desek, 3 aşağı 5 yukarı soğutmadan da dolayı kabul edilebilirdi.
    ama bunu bence FTW için genelleştirmek yanlış olur, benim gözümde en az MSI GTX970 seviyesinde bir kart.

backplate ve vrm soğutucu konusunda kesinlikle katılıyorum, bunu EVGA daha iyi yapabilirdi.
    kısmen backplate promosyonu yaparak telafi etmeye çalıştılar, yeterli olmadı bence de.

buna rağmen kartın ana kriteri performanstır ve bu konuda sorun yok.
    ince detaylara daha özen gösterilebilirdi ama bu kartı "çok geride" bırakmıyor bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.