Şimdi Ara

EVGA GTX 970 SSC GAMING ACX 2.0+ & MSI GTX 970 GAMING 4G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon dan ekran kartı almayı düşünüyorum. Evga 315 dolar, MSI ise 320 dolar. Hangisi daha iyidir ? MSI askeri sınıf bileşen kullanıyormuş. Evga ise 10 yıl garanti veriyor.

• evga 3 veriyor ekran kartlarına ama 10 numara 5 yıldız customer supportları var hocam bence Evga
  • Evga tavsiye ederim garanti servis konusunda cok iyiler
  • unborncriminal U kullanıcısına yanıt
    EVGA
  • Peki bu modelde, soğutucudaki ısı borularından 3.sünün gpu ya temas etmeme problemi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unborncriminal

Peki bu modelde, soğutucudaki ısı borularından 3.sünün gpu ya temas etmeme problemi var mı?

acx 2.0+ ile giderildi hocam icin rahat olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evga kart bende aldım mühendismurat garantinin tr de geçmediğini söyledi

şimdi satılığa çıkarıcam onu araştırıyorum
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Onun amazon konusunda garantinin Türkiye de geçtiği yazıyor. Ne zaman söyledi size ? Garanti olayı sorunsa buradan almak daha mantıklı o zaman. Taksit olanağı da var en azından.
  • quote:

Onun amazon konusunda garantinin Türkiye de geçtiği yazıyor. Ne zaman söyledi size ? Garanti olayı sorunsa buradan almak daha mantıklı o zaman. Taksit olanağı da var en azından.

bugün özel mesaj ile sordum artık geçmiyor dedi

bende alırken geçiyor biliyordum
    Siz niye satıyorsunuz peki? En kötü amazona yollarsınız garanti için.
  • quote:

ben zaten garantisinde vs değilim sadece satacağım kişiye bunu açıklamak için netleştirmek istiyorum

eski kartım hd 7790 1gb 256 bit (halen duruyor) gta 5 rahatlıkla oynatıyor düşük ayarlarda

bunu aldım en yüksek ayarlarda yine rahat oynatıyor ama ne bileyim hevesim geçti hemen

gta 5tende sıkıldım onlinedaki bikaç olaydan sonra sadece spintires oynuyorum onada pek ekran kartı gerekmiyor 7790 rahatlıkla götürür

ayrıca fx 6300 işlemci var

sistemi intele geçirip daha doğrusu ileriki zamanda ddr4 sistem kurup yükseltme planım var

amazondan kart alıp hevesimi almış oldum en azındna uzun zaman daha ekran kartı düşünmem :)

oyunlarda grafiğe önem veren biri olmadığımı anlamış oldum en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

quote:

ben zaten garantisinde vs değilim sadece satacağım kişiye bunu açıklamak için netleştirmek istiyorum

eski kartım hd 7790 1gb 256 bit (halen duruyor) gta 5 rahatlıkla oynatıyor düşük ayarlarda

bunu aldım en yüksek ayarlarda yine rahat oynatıyor ama ne bileyim hevesim geçti hemen

gta 5tende sıkıldım onlinedaki bikaç olaydan sonra sadece spintires oynuyorum onada pek ekran kartı gerekmiyor 7790 rahatlıkla götürür

sistemi intele geçirip daha doğrusu ileriki zamanda ddr4 sistem kurup yükseltme planım var

amazondan kart alıp hevesimi almış oldum en azındna uzun zaman daha ekran kartı düşünmem :)

Anladım. Bende gt 520m ile gta 5 oynamış biriyim :) Amacım egpu ile yola devam etmek. Onun içinde düzgün bir kart alayım diyorum. Olur da masaüstü dizersem kartı direk ona takarım. O da yetmezse SLI yaparım. Hangi modelini ne kadara satıyorsunuz ?

• Vektron, Evga EU ve TR'de satılanlar dışında (bu durumda kısaca Amazon diyebiliriz) alınmış ürünlere şu an için hizmet vermeyecek. Kullanıcılar ürünü yurt dışına yollamak durumunda kalacak; bu konuda forumdaki bir arkadaşın çalışması var. Şimdilik o bekleniyor. Detaylı bilgi mesajı için aşağıya bağlantı ekliyorum.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=110959042
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

quote:

Anladım. Bende gt 520m ile gta 5 oynamış biriyim :) Amacım egpu ile yola devam etmek. Onun içinde düzgün bir kart alayım diyorum. Olur da masaüstü dizersem kartı direk ona takarım. O da yetmezse SLI yaparım. Hangi modelini ne kadara satıyorsunuz ?

valla ayarları çokda kısmadan 100 fps alıyordum inannki daha ne olsun 300 liralık kart ile :)

EVGA GeForce GTX 960 4GB SSC GAMING ACX 2.0+, Whisper Silent Cooling w/ Free Installed Backplate Graphics Card 04G-P4-3966-KR

tam ismi bu 750 diye düşünüyorum

• Umarım tekrar eski haline döner. MSI için böyle bir sorun var mı peki ? O da burada garantiye gidebiliyormuş diye yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Vektron, Evga EU ve TR'de satılanlar dışında (bu durumda kısaca Amazon diyebiliriz) alınmış ürünlere şu an için hizmet vermeyecek. Kullanıcılar ürünü yurt dışına yollamak durumunda kalacak; bu konuda forumdaki bir arkadaşın çalışması var. Şimdilik o bekleniyor. Detaylı bilgi mesajı için aşağıya bağlantı ekliyorum.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=110959042

teşekkür ederim takip edeceğim orayıda
    Gayet yeterli bence 300 TL lik kart için. Sizde kini 970 sandım. Ben minimum 970 düşünüyorum.
    vonaleee kullanıcısına yanıt
    Ben zamanında MSI, Gigabyte, Asus ve Zotac firmalarının TR merkezi ve teknik servisleriyle bir yıl önce irtibata geçtim. Bir başlıkta e-posta görsellerini atmıştım da şimdi bulmam imkansız. Özet geçeyim: Bu markaların Amazon'dan (yurt dışından) alınan hiçbir ürününe burada destek verilmiyor; kısaca garanti geçmiyor. Bu dediğim bilgi firmalardan bir yıl kadar önce alındı; şimdi durumlar değiştiyse bilmiyorum.

vonaleee, özellikle ve öncelikle o başlığı takip etmenizi tavsiye ederim. Birincil ağızdan bilgi sahibi olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 11 Kasım 2015; 20:58:22 >
  • Ben mühendismurat ın amazon konusunda garanti geçiyor diye görünce oradan alayım dedim ama şimdi vazgeçtim. Üstelik coil whine çıkma olaslığı yüksek bir kart. Buradan taksitle alırım en azından. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Onun konusu ben bu bilgiyi aldıktan çok sonra açıldığı için daha güncel olabilir. Benim tavsiyem MSI Türkiye'yi arayıp bir sorun. Ardından Servispoint'e e-posta atın; hızlı dönüş yapıyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.