Şimdi Ara

Evet beyler itiraflar başlasın.DH üyelerinin sırları açığa çıkıyor [sm=evillol.gif]. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
58
Favori
20.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glcce

kac derken

Af ederseniz hanımefendi. Meraktan soruyorum. Yanlış anlamayın. Bayan mısınız?

evet.

kız olduğun belli oldu doğru düzgün alıntı daha yapamıyorsun

pardonda bu sıtede kızlar olamaz dıye bısey mı var? o kadar sacma sapan ıtıcı davranılıyo ki anlamıyorum yanı gercekten. yapamadysam yapamadım hayret bısey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShitThat

Ben şaka maka bu ciddi şuanki kız arkadaşıma P..İ.SİMİ tam öptürcektim arkadaşlarım arayıp ''hadi olum Real e gitcez seni bekliyoruz'' demişlerdi !!

Kartal?
  • Orijinalden alıntı: glcce

Orijinalden alıntı: baron15

kac derken

evet.

pardonda bu sıtede kızlar olamaz dıye bısey mı var? o kadar sacma sapan ıtıcı davranılıyo ki anlamıyorum yanı gercekten. yapamadysam yapamadım hayret bısey.

tipe bah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: glcce

Orijinalden alıntı: baron15

kac derken

evet.

ben kızlar olamaz diye birşeyde demedim yorumları oku sonra cevapla
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirli1713

Çocukken Cimbom ve Galatasaray i farklı takımlar sanıyordum

Lise döneminde asırı erotik film izliyordum

Yine çocukken tv de mini etekli bayan çıkınca eğilip alttan bakmaya çalışıyordum

Rekorum 8 :)

Balıketli kızlardan hoşlanıyorum

Şimdilik bu kadar :)))

Evlenme programında kendini tanıtan adamlar gibi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

Konu uçar ben o susan coffey fotolarını pm den alsam :D

tamam dostum, ama söyleyim fazla makyajı yok tadın kaçmasın. vücudu da öyle ahım şahım değil. upload edemesem bile atarım nasıl bulabileceğini.

zor değil bulmak.

Dostum bana da atarmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biheppi*

1- Stadda polisin kafasına işemiştim.
    2- 5.Sınıfta kızın popsuna penisimi yasladığım için (öyle bisi yapmadım o geldi) annesi babası geldi :(
    3- bir erkekten çıkma teklifi aldım.
    4- ilkkez 17 yaşımda milli oldum.
    5-İlkkez 14 yaşımda öpüştüm (deniz altında :D )
    6- Ailem bu konularda gayet rahat, prezervatiflerim masamın üstünde durur.

1 erkekten cikma teklifimi aldin?kizmisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşla Yerden 200 Tl bulmuştuk Hepisini harcadık .

Okul Müdüründen dayak yemiştik gece gidip arabasını çizdik ,arabanın dieksiyonuna mıçmıştım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eerenn

quote:

14) İtiraf ediyorum Susan Coffey'in (avatarımdaki kız), full nude fotoğrafları elimde. Photoshop olmadığına eminim, benlerinden tutun, tırnak ve ayak boylarına kadar karşılaştırdım.

14. maddeyi pm istiyorum tenk

hemen atamam yok uzantı değiş, upload et vs. uzun sürer ama nasıl bulabileceğini pm atarım birazdan. yemek yiyorum şimdi bilgisayar başında.

aga hastasiyim yaa,lutfen mahrum etme :(
  • 1.babam yeni bilgisayar alsın diye bilgisayarın içine yağ döktüm bu yaptığım onur kırıcı bir hareketti tabi kendim için mahallenin diline düşmüştüm
    2.ufakken babam arabanın anahtarını vermedi diye anahtarlık yerine çomak sokmuştum piskopatlığa bak servisten geldiler
    3.sırf babam 2.el 6600 aldı diye banyo yaparken banyo da yüzdürmüştüm
    4.ailemin para sakladığı yeri ögrenip 170.tl calmıştım cogu ile kontor almıştım yakalandım tabi
    5.mahalledeki esnaf ile uğraşmayı seviyordum peşimden az koşturmadım tabi az dayakta yemedim
    6,en kötüsü bizim ev iki katlı tv izlerken bizimkiler uyanmasın diye tuvaletimi salona yaptıydım çok pişmanım :(
    ama camdan dişari işemek eğlenceli olmuyor değil
    7,gene kapaklı telefonumu temiz olsun diye cam sil ile tabiri caiz ise yıkamıştım bozuldu
    8,bir kaç kuzenıme baya onur gurur kırıcı şekilde konuşmuştum pişmanım
    aklıma geldikce yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman46

quote:

Orijinalden alıntı: biheppi*

1- Stadda polisin kafasına işemiştim.
    2- 5.Sınıfta kızın popsuna penisimi yasladığım için (öyle bisi yapmadım o geldi) annesi babası geldi :(
    3- bir erkekten çıkma teklifi aldım.
    4- ilkkez 17 yaşımda milli oldum.
    5-İlkkez 14 yaşımda öpüştüm (deniz altında :D )
    6- Ailem bu konularda gayet rahat, prezervatiflerim masamın üstünde durur.

1 erkekten cikma teklifimi aldin?kizmisin?

erkeğim gayet
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerenn

quote:

14) İtiraf ediyorum Susan Coffey'in (avatarımdaki kız), full nude fotoğrafları elimde. Photoshop olmadığına eminim, benlerinden tutun, tırnak ve ayak boylarına kadar karşılaştırdım.

14. maddeyi pm istiyorum tenk

bende istiyorum o pm'deeeen
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsaneazim

1.babam yeni bilgisayar alsın diye bilgisayarın içine yağ döktüm bu yaptığım onur kırıcı bir hareketti tabi kendim için mahallenin diline düşmüştüm
    2.ufakken babam arabanın anahtarını vermedi diye anahtarlık yerine çomak sokmuştum piskopatlığa bak servisten geldiler
    4.ailemin para sakladığı yeri ögrenip 170.tl calmıştım cogu ile kontor almıştım yakalandım tabi
    5.mahalledeki esnaf ile uğraşmayı seviyordum peşimden az koşturmadım tabi az dayakta yemedim
    6,en kötüsü bizim ev iki katlı tv izlerken bizimkiler uyanmasın diye tuvaletimi salona yaptıydım çok pişmanım :(
    7,gene kapaklı telefonumu temiz olsun diye cam sil ile tabiri caiz ise yıkamıştım bozuldu
    aklıma geldikce yazarım

yaşadığına şükret bence yaramaz evlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Monitörüm yere düşmemişti baba ben oyun oynarken sinirlenip anahtar atmıştım.
    Anakartım yanmamıştı baba, ben onun soket pinlerini yamultmuştum.
    Telefonumu kaybetmemiştim aslında satmıştım ben onu.
    Küçükken avuçladığım popoların haddi hesabı yok.
    Bir kere de bir kız arkadaşıma bodrumda mastürbasyon yapmıştım.(gıdıklanacaksın diye kandırarak)
    yarıldım hocam
  • 1.hala skyrimi bitiremedim
    2.gta 4ü bitirdim fakat episodelarını bitirmedim
    3.mass effect serisi nedense itici gelmiştir hep
    4.nedense kızlardan nefret ediyorum bir işime yaramadıkları için(özellikle okuldakiler)
    5.eskiden steamden aldığım painkiller:overdose için hala pişmanım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: efsaneazim

1.babam yeni bilgisayar alsın diye bilgisayarın içine yağ döktüm bu yaptığım onur kırıcı bir hareketti tabi kendim için mahallenin diline düşmüştüm
    aklıma geldikce yazarım

yaşadığına şükret bence yaramaz evlat

daha neler var bunlar buz dağının önü hele bir de arkası var
  • 1. Kimsenin haberi yok my little pony izliyorum (brohoof)
    2. Eskiden kuzenimle kavga edip evdeki bir camı indirmiştim elimi çok fena kesmişti ama kimsenin haberi olmadı aylarca elimdeki yarayı saklamıştım
    3. Hala Mortal Kombat 4 oynuyorum. Üstelik yıllardır oynamama rağmen tek fatality yapamamışımdır.
    Ayrıca daha önce gay bir rüya gördüğümü hatırlıyorum. ama daha çok kabus olduğunu söyleyebilirim. Direk wtf ifadesiyle uyanmıştım

sonuç olarak=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svch0st -- 19 Temmuz 2012; 2:02:42 >
  • Yaw bende bikere babamın arabasıyla kaza yaptım 200 TL Hasar oluştu arabayı aynı gün sanayide yaptırıp eve getirdim 5-6 ay oldu babamın hala haberi yok :D Bidahada sürmedim zaten arabasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: svch0st

1. Kimsenin haberi yok my little pony izliyorum (brohoof)
    2. Eskiden kuzenimle kavga edip evdeki bir camı indirmiştim elimi çok fena kesmişti ama kimsenin haberi olmadı aylarca elimdeki yarayı saklamıştım
    3. Hala Mortal Kombat 4 oynuyorum. Üstelik yıllardır oynamama rağmen tek fatality yapamamışımdır.
    Ayrıca daha önce gay bir rüya gördüğümü hatırlıyorum. ama daha çok kabus olduğunu söyleyebilirim. Direk wtf ifadesiyle uyanmıştım

sonuç olarak=

1. olayda ciddi misin?
  • 3-O zamanlar 2.katta oturuyoduk,alt kattaki çocukla kavgalıydım.Camdan bakarken bunun geldiğini fark ettim ve aşşağı atladım bunun üstüne Çocuk ve ben yerde kaldık öyle ikimizde hastanelik olduk.
    4-Monitör bozulunca yeni pc aldırmıştım
    5-Babamdan genellikle kızla buluşucam deyip kontör vs parası alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiCreAM -- 19 Temmuz 2012; 10:13:03 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.