Şimdi Ara

Evet beyler itiraflar başlasın.DH üyelerinin sırları açığa çıkıyor [sm=evillol.gif]. (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
593
Cevap
58
Favori
20.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xwireless55

Güzel şeyleri appdata local içinde açtığım bir klasorde saklıyorum

hocam appdata localde {0bhjgajdgasda diye giden dosyalar var. onlar gibi bir dosya aç daha güvenilir olsun.
  • İnternette sanırım bir sonix oyunuydu e bende marifetimi gösterip oyunu bitirdim tabiki sonra more gameswww.sonix.com yazıyordu bende allah bilir ne yazdıysam baktım kadın cinsel organları,sapık sapık resimler annemi çarğıdım (tabi küçüğüm ne olduğu hakkında en ufak fikrim yok ) annemden iyi bir laf yedim(ne dedğini hatırlamıyorum ) benim itirafımda bu
  • Bu yıl Ramazan falan takmadan malum işi yaptım.Sırf irademe kontrol olamadığım için 16-17 anca tutmuşumdur heralde.He peki sonra noldu?Allah ultra über seviyede dişçi fobisi olan bana imana getirecek ceza verdi.Bir kanal tedavisi+bir azı dişi çekimi.
  • iftira ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicki büyük -- 14 Eylül 2013; 23:02:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Sınıfta filandım okulda altıma mıçmıştım hala gülerim hatırladıkça

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

İyiden kötüye başlıyorum;

1) 6 yaşımda arkadaşımın ash tasosunu çalmıştım.

2) Ailem yeni telefon alsın diye telefon kırdım (2 kez). ama küçük sayılırdım.

3) Özel dosyalarımı ; bir programın 2 alt klasöründe gizli ve formatları değiştirilmiş, isimleri değişik şekilde saklıyorum.

4) Üye profilimin kapalı olmasının tek sebebi eski kullanıcı adım.

5) Foruma 2010'dan beri üyeyim.

6) Ve eski kullanıcı adımı asla itiraf etmeyeceğimi itiraf ediyorum.

7) Oda da yalnızken sürekli ensemde başkasının nefesini hissedip, paranoyaklaşıyorum. sürekli arkamı dönüp kontrol ediyorum.

8) Kaşlarımın ortasını alıyorum ama doğal görünüyor, evdekiler bile alınca çakmadı durumu. sadece ortanın boş olduğunu görünce anladılar.

9) Yine altı yaşımdayken saçlarımın önünü kesip "Anne jöle sürdüm, nasıl olmuş?" dedim. dayak yiyip ardından, kuaförde sıfıra vurdular saçımı.

10) Saçlarım aslında çift renkliydi ve sıfıra vurdurunca simsiyah oldu.

11) Gece yatarken elimi başka bir kadınmış gibi hayal edip, üzerine yatıyorum.

12) Bu sabah uyandım, donda bir ıslaklık. Hayatımda 2. kez oldu.

13) Ve o ıslaklıktan sonra hiç banyo yapmadım. Evden dışarıya çıkmayacağımı biliyorsam temizlenmem. Ama okul dönemi günde 2 kez yıkandığım olur.edit: artık dışarı çıkmasamda günde 1 banyo yapıyorum, rahat hissetmiyorum yoksa.

14) İtiraf ediyorum Susan Coffey'in (avatarımdaki kız), full nude fotoğrafları elimde. Photoshop olmadığına eminim, benlerinden tutun, tırnak ve ayak boylarına kadar karşılaştırdım.

15) İtiraf ediyorum sınıfta kucağıma tam kızın teki düşerken çekildim.Reflekslerime

16) Mas....yon sonrası pişmanlık duyuyorum."Neden bu sabunu, nemlendirici kremi, şampuanı israf ettim? Nasıl temizlencek bu şimdi? İşin gücün yoksa geçmişi temizle." diye söyleniyorum.

17) 3 sene öncesine kadar, tanıdığım bir kızın bedenine girip, onu yanıma getirip, soyundurup işe koyulacağımı hayal ederdim.

edit:18) bak bir tane daha hatırladım. gece uyurgezerken çöp poşetine çişimi yaparken buldum kendimi. 8 yaşımda falandım heralde.

edit:19) 97 adet 14. madde pmsi olmuş.

Komik olmasa bile aklıma geleni itiraf ettim. Hadi beyler itiraflar gelsin. Sizlerden garip şeyler çıkabilir diye düşünüyorum.

edit:beyler yarın yollarım diğer kişilere pmleri.

14 pm lütfen
  • 1. ilk defa 4 veya 5 yaşımda öpüşmüşümdür, evcilik oynarken kim benim karım olacak derdim. Sokağımızdaki kızlarla öpüşürdüm.
    2. Lise hayatıma kadar yarı inek sayılırım. 7. sınfta Türkçe'den 2 gelince ağlamıştım takdir alamadım diye.(tamam vurmayın.)
    3. Lise hayatımda film kopuyor, ergenliğin verdiği libido ve tipimin iyileşmesiyle sevişmeler başladı.
    4. 17 yaşımda milli oldum, ilk defa olunca önemli oluyor, ama daha iyisi olabilirdi. Şimdi düşündüğümde kıza böyle bir şey yaptığım için üzülüyorum.
    5. Hiçbir zaman o iş için para ödemedim. Tiksinç ve ezik bir durum. Toplamda 5 kişiyle birlikte oldum. (bakireleri saymıyorum. Berbat. lanet olsun)
    6. Lisedeyken bir kere kız arkadaşımı aldattım, 3 gün boyunca bana bahaneler uydurunca dayanamadım, komşu kızıyla işi pişirdim. Özür dilerim ama hakettin.
    7. Adalet kavramı kesinlikle var, 2 kere felaket boynuzlandım. 1.sinde psikolojim çok bozuldu, saçlarımı jiletle kazıdım, kafam yara bere içindeydi.
    8. 18 yaşımdan beri kendimden küçük bir sevgilim olmadı, bana en yakın olanın yaşı 21di.
    9. Geçtiğimiz sene ilk defa birine aşık oldum, hayatımda böyle eziyet çekmedim. Ayrıldığımızda zayıflama hastalığına yakalandım 55 kg'ye kadar düştüm(normalde 70-75 kg seyir halinde.) Haftalarca, gerçekten haftalarca hüngür hüngür ağladım. En saçma şarkılar bile beni ağlatmaya yetiyordu. (şimdi evlenecek, beni nasıl unuttu çok merak ediyorum.)
  • Ben de itiraf edeyim 16 yıldır pc kullanıyorum bi kere bile winrarin tam sürümünü satın almadim

• Evle işyeri yan yanaydı hergün tuvalete gidiyorum diye izin alıp eve gidip yarım saat pcde oyun oynardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 15 Eylül 2013; 0:01:57 >
  • yav he he
  • Boyum çok kısa ve lisede pek çok alt dönemden daha kısayım.Bu yüzden benden küçük birinden bir olay olurda dayak yermiyim fobisi var bende biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Unfaithfull

Ben de itiraf edeyim 16 yıldır pc kullanıyorum bi kere bile winrarin tam sürümünü satın almadim

Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sifrem 123456

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.