Şimdi Ara

Evet beyler itiraflar başlasın.DH üyelerinin sırları açığa çıkıyor [sm=evillol.gif]. (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
58
Favori
20.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1zmirli

quote:

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

İyiden kötüye başlıyorum;

1) 6 yaşımda arkadaşımın ash tasosunu çalmıştım.

2) Ailem yeni telefon alsın diye telefon kırdım (2 kez). ama küçük sayılırdım.

3) Özel dosyalarımı ; bir programın 2 alt klasöründe gizli ve formatları değiştirilmiş, isimleri değişik şekilde saklıyorum.

4) Üye profilimin kapalı olmasının tek sebebi eski kullanıcı adım.

5) Foruma 2010'dan beri üyeyim.

6) Ve eski kullanıcı adımı asla itiraf etmeyeceğimi itiraf ediyorum.

7) Oda da yalnızken sürekli ensemde başkasının nefesini hissedip, paranoyaklaşıyorum. sürekli arkamı dönüp kontrol ediyorum.

8) Kaşlarımın ortasını alıyorum ama doğal görünüyor, evdekiler bile alınca çakmadı durumu. sadece ortanın boş olduğunu görünce anladılar.

9) Yine altı yaşımdayken saçlarımın önünü kesip "Anne jöle sürdüm, nasıl olmuş?" dedim. dayak yiyip ardından, kuaförde sıfıra vurdular saçımı.

10) Saçlarım aslında çift renkliydi ve sıfıra vurdurunca simsiyah oldu.

11) Gece yatarken elimi başka bir kadınmış gibi hayal edip, üzerine yatıyorum.

12) Bu sabah uyandım, donda bir ıslaklık. Hayatımda 2. kez oldu.

13) Ve o ıslaklıktan sonra hiç banyo yapmadım. Evden dışarıya çıkmayacağımı biliyorsam temizlenmem. Ama okul dönemi günde 2 kez yıkandığım olur.

14) İtiraf ediyorum Susan Coffey'in (avatarımdaki kız), full nude fotoğrafları elimde. Photoshop olmadığına eminim, benlerinden tutun, tırnak ve ayak boylarına kadar karşılaştırdım.

15) İtiraf ediyorum sınıfta kucağıma tam kızın teki düşerken çekildim.Reflekslerime

16) Mas....yon sonrası pişmanlık duyuyorum."Neden bu sabunu, nemlendirici kremi, şampuanı israf ettim? Nasıl temizlencek bu şimdi? İşin gücün yoksa geçmişi temizle." diye söyleniyorum.

17) 3 sene öncesine kadar, tanıdığım bir kızın bedenine girip, onu yanıma getirip, soyundurup işe koyulacağımı hayal ederdim.

edit:18) bak bir tane daha hatırladım. gece uyurgezerken çöp poşetine çişimi yaparken buldum kendimi. 8 yaşımda falandım heralde.

edit:19) 97 adet 14. madde pmsi olmuş.

Komik olmasa bile aklıma geleni itiraf ettim. Hadi beyler itiraflar gelsin. Sizlerden garip şeyler çıkabilir diye düşünüyorum.

edit:beyler yarın yollarım diğer kişilere pmleri.

14.Madde pm

beyler pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcardle

quote:

quote:

14) İtiraf ediyorum Susan Coffey'in (avatarımdaki kız), full nude fotoğrafları elimde. Photoshop olmadığına eminim, benlerinden tutun, tırnak ve ayak boylarına kadar karşılaştırdım.

Komik olmasa bile aklıma geleni itiraf ettim. Hadi beyler itiraflar gelsin. Sizlerden garip şeyler çıkabilir diye düşünüyorum.

14.Madde pm

beyler pm

pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerchisterTR

quote:

Orijinalden alıntı: mcardle

quote:

quote:

14.Madde pm

beyler pm

pm

pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: lilwaynetr

elalem bodrumlarda takılıyor biz burda nelerle uğraşıyoz,canım sıkıldı

Bodrumda Takılıyoruz Da Ne Olduğu Var Sıkılıyorum + Sevgilim Yok + Sevdiğim Kız Var 4 Senedir Seviyorum + Sevdiğimi Bilmiyor + ESKİ SEVGİLİMİN kankası SEVDİĞİM kız.
  • çokk dertliyim nolur bişey önerin bana . sevgilim var 1.5 yıldır çıkıyoruz ama şimdi sanırım başka birinden hoşlanıyorum ha hoşlandığım cocuk benden hoşlanıyor mu onu bile bilmiyorum ama nebilim çıktığım insanıda yarı yolda bırakmak istemıyorum .s
  • çokk dertliyim nolur bişey önerin bana . sevgilim var 1.5 yıldır çıkıyoruz ama şimdi sanırım başka birinden hoşlanıyorum ha hoşlandığım cocuk benden hoşlanıyor mu onu bile bilmiyorum ama nebilim çıktığım insanıda yarı yolda bırakmak istemıyorum .s
  • yazacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemsıre022

çokk dertliyim nolur bişey önerin bana . sevgilim var 1.5 yıldır çıkıyoruz ama şimdi sanırım başka birinden hoşlanıyorum ha hoşlandığım cocuk benden hoşlanıyor mu onu bile bilmiyorum ama nebilim çıktığım insanıda yarı yolda bırakmak istemıyorum .s

ayrılcan kaçarı yok :)

• gelecege karşı görünüşte inançlıyım,ama yanlız kaldıgımda ise herşeye dair inancımı kaybediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepöyleolurzaten

quote:

çokk dertliyim nolur bişey önerin bana . sevgilim var 1.5 yıldır çıkıyoruz ama şimdi sanırım başka birinden hoşlanıyorum ha hoşlandığım cocuk benden hoşlanıyor mu onu bile bilmiyorum ama nebilim çıktığım insanıda yarı yolda bırakmak istemıyorum .s

Öyle kolay olmuyor sanırımm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hepöyleolurzaten

quote:

Öyle kolay olmuyor sanırımm

Birşey hissetmiyorsan ayrılırsın. Kafam karışık dersen sevgilinle konuş, biraz ara vermeyi deneyin. Sonuçta yaşadığın bıkkınlık sonucu da olabilir
  • Başlıyorum :D

Metin 2 de azoya çıkarken geç kalmıyım diye tuvaletim geldiğinde lavaboya işerim boyun uzun bişi olmuyo :)

Sürekli başka kızların azmış halde gelip benle yattıklarını düşünürdüm :)

Çoğu kez yapmışımdır sınıfta bi kız oturacakken altına elimi koyar sonrada pardon derim 2 kere de kız kucağıma oturdu yanlışlıkla çok güzeldi.

Bir kere mas...basyon yaparken babam yakaladı aslan oğlum felan dedi :)

İlkokulda bi hocanın arkasına bakarken hoca dödü ve beni yakaladı kurula gittim :)

Küçükken babam bilgisayar oynamamı yasakladı diye gardroplarına işedim:)

6 yaşındayken ablam kızmıştı bende o uyurken yastığa septirdim :)

6 yaşındayken kızlar ne olduğunu bilmiyodu hepsinin pıtısına bakıyodum hatta bi kere yakalandım ama onlarda benim bamyaya bakıodu :D

Okulda derste şeyime tutuyodum bi kız gördü sapık dedi iyiki şikayet etmedi hatırladığım bu kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exaction

quote:

Orijinalden alıntı: duma

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: duma

quote:

Yıllardır arkadaşıma aşığım fakat ne olduysa bir anda soğudum.
    Sürekli kendimde büyük kızlara ilgi duyarım.
    Bazen keşke geriye gidip şu yaptığımı şöyle değiştirsem derim.
    Silkroad oyunun bağımlısıyım uyumadan önce oyunu düşünürüm. ömrümü yemiştir kendisi
    Hep aşık olduğumu sanırdım yeni yeni anlıyorum kızların fiziğine aşığım
    Mast... yaptığım sabunun kokusunu aldıkça midem bulanır
    Korku filmleri beni korkutuyor izlemediğim içinde mutluyum rahat uyurum
    Arkadaşlarım için önemsiz olduğumu düşünüyorum bazen
    Hiç kavga etmedim ama içimde acayip derecede sinir ve nefret var hep içime atarım herhalde bir gün patlasam adam öldürürüm

Devamını eklerim

Silkroad deme yaramı deşme

Senelerimi verdim. 6 sene.. Artık oynamıyorum

Bende 6 senelik oyuncuyum maalesef

Aslında yeniden başlamayı düşünüyorum. Ama oynayan arkadaşlarım bıraktı ;) ve nasıl yapiyim bilmiyorum

Ben daha yeni bıraktım ve tekrar başlayacağım maalesef

Bende 7 senelik Sro cuyum en son Sro r ye başladıktan sonra bot çıkınca bıraktım ama her gün yeniden başlamayı düşünüyorum

Edit : madem herkes çavuş hikayeleri anlatıyo bende yazıyım

13 yaşında falan gece yapıp tuvalete gitmeye üşenip çarşafa salıyodum

bir gün annem oğlum bu çarşaf ne böle yapış yapış dedi bende anne uyurken salyam akıyo heralde demiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifci -- 3 Ekim 2012; 18:07:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Audaz

Kendi gölgeme atar yapıyorum

Güzeldi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

1) Pointblank oynuyorum.
    2) Hiç sevgilim olmadı.
    3) Hiç bir kızın elini bile tutmadım.
    4) Ağır asosyalim.
    5) Bütün gün müzik dinliyorum.
    6) Max 5-6 tane arkadaşım vardır.
    7) Hergün malum işi yaparım mutlaka, genelde cenabet gezerim. (Rekor= 7)
    8) Çıkma teklif etmeye korkuyorum, daha doğrusu utanıyorum, yani çıksakta neler yapılır falan hiç bilmiyorum
    9) Hiç BF3 oynamadım (Sistem yetmiyor)
    10) Rakı - bira vs. içemiyorum.
    11) Kendime güvenim 0.

Hayatlarımız Tamamiyle Aynı
    Konuştuğum tek yer DH
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc Murphy

quote:

1) Pointblank oynuyorum.
    2) Hiç sevgilim olmadı.
    4) Ağır asosyalim.
    8) Çıkma teklif etmeye korkuyorum, daha doğrusu utanıyorum, yani çıksakta neler yapılır falan hiç bilmiyorum
    11) Kendime güvenim 0.

Konuştuğum tek yer DH

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mc Murphy

quote:

1) Pointblank oynuyorum.
    2) Hiç sevgilim olmadı.
    4) Ağır asosyalim.
    11) Kendime güvenim 0.

Konuştuğum tek yer DH

Sizin için üzüldüm dostum
    Fakat 8,9 ve 10. maddeler aynı
  • quote:

1) 6 yaşımda arkadaşımın ash tasosunu çalmıştım.

2) Ailem yeni telefon alsın diye telefon kırdım (2 kez). ama küçük sayılırdım.

3) Özel dosyalarımı ; bir programın 2 alt klasöründe gizli ve formatları değiştirilmiş, isimleri değişik şekilde saklıyorum.

4) Üye profilimin kapalı olmasının tek sebebi eski kullanıcı adım.

5) Foruma 2010'dan beri üyeyim.

6) Ve eski kullanıcı adımı asla itiraf etmeyeceğimi itiraf ediyorum.

7) Oda da yalnızken sürekli ensemde başkasının nefesini hissedip, paranoyaklaşıyorum. sürekli arkamı dönüp kontrol ediyorum.

8) Kaşlarımın ortasını alıyorum ama doğal görünüyor, evdekiler bile alınca çakmadı durumu. sadece ortanın boş olduğunu görünce anladılar.

9) Yine altı yaşımdayken saçlarımın önünü kesip "Anne jöle sürdüm, nasıl olmuş?" dedim. dayak yiyip ardından, kuaförde sıfıra vurdular saçımı.

10) Saçlarım aslında çift renkliydi ve sıfıra vurdurunca simsiyah oldu.

11) Gece yatarken elimi başka bir kadınmış gibi hayal edip, üzerine yatıyorum.

12) Bu sabah uyandım, donda bir ıslaklık. Hayatımda 2. kez oldu.

13) Ve o ıslaklıktan sonra hiç banyo yapmadım. Evden dışarıya çıkmayacağımı biliyorsam temizlenmem. Ama okul dönemi günde 2 kez yıkandığım olur.

15) İtiraf ediyorum sınıfta kucağıma tam kızın teki düşerken çekildim.Reflekslerime

16) Mas....yon sonrası pişmanlık duyuyorum."Neden bu sabunu, nemlendirici kremi, şampuanı israf ettim? Nasıl temizlencek bu şimdi? İşin gücün yoksa geçmişi temizle." diye söyleniyorum.

17) 3 sene öncesine kadar, tanıdığım bir kızın bedenine girip, onu yanıma getirip, soyundurup işe koyulacağımı hayal ederdim.

edit:18) bak bir tane daha hatırladım. gece uyurgezerken çöp poşetine çişimi yaparken buldum kendimi. 8 yaşımda falandım heralde.

14.madde pmmmmmmmmm
  • 1 ) Tam bir Demi Lovato aşığıyım , onu görmeden ölmek istemiyorum , gözlerim açık giderim .
    2 ) Artık İrlanda ' da yaşamaktan bıktım ne vardıda memleketim Almanya'da yaşasaydım .
    3 ) Annem Amerika'lı , Babam Almanya'lı .
    4 ) Ama ben Türkiye ' de doğdum .
    5 ) Çavuş çok büyük , bunun yüzünden çok kız kaçırdım
    6 ) Sabah kalkar kalkmaz müzik açıyorum ve akşam yatana kadar kapatmıyorum .
    7 ) Demi Lovato - Give Your Heart A Break ' ın konser videolarını izleyerek yıllarımı geçirebilirim .
  • eve gecince yazarim. :)

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.