Şimdi Ara

Evet beyler itiraflar başlasın.DH üyelerinin sırları açığa çıkıyor [sm=evillol.gif]. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
58
Favori
20.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elalem bodrumlarda takılıyor biz burda nelerle uğraşıyoz,canım sıkıldı
  • Sanırım kelleşiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Önceki kız arkadaşım bana Aids olduğunu söylemişti. Ben de şırıngayla kanını çekip sinemada iğne tarafını oturunca girecek şekilde koltuğa koymuştum.

neden yaptın bunu? csb değilse?
  • küçükken babamla cumhuriyet bayramına gitmiştik. o günden okula kocaman bi yazı asılmıştı. "cumhuriyet .. yıl önce bugün doğdu." yazıyordu. babama cumhuriyet kim demiştim.
  • yerimizi alalım yazarım bi ara..
  • Cocukken kadınlar belli yaşında kendi kendine hamile kaldığını biliyordum ta ki. arkadaşım televizyonda zorno kasetlerini izletene kadar : (

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

quote:

Önceki kız arkadaşım bana Aids olduğunu söylemişti. Ben de şırıngayla kanını çekip sinemada iğne tarafını oturunca girecek şekilde koltuğa koymuştum.

Kız arkadaşım beni aldatmıştı, bunu da bana açıklamıştı yüreklilik yaparak. Ben de hiçbir sorun yokmuş gibi devam ettim ilişkiye. Aidsti ve Aids ölümcül sayılan bir hastalık. Ben de bir kez Aids olmuş ölmemiş belki ikinci seferde ölür diye düşünerek o koltuğa tekrar kız arkadaşımı oturttum ve öldü. İntikamımı almış oldum böylece.
  • quote:

quote:

quote:

Kız arkadaşım beni aldatmıştı, bunu da bana açıklamıştı yüreklilik yaparak. Ben de hiçbir sorun yokmuş gibi devam ettim ilişkiye. Aidsti ve Aids ölümcül sayılan bir hastalık. Ben de bir kez Aids olmuş ölmemiş belki ikinci seferde ölür diye düşünerek o koltuğa tekrar kız arkadaşımı oturttum ve öldü. İntikamımı almış oldum böylece.

ağir csb + ergen

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Group yapmiştik iğrençti (:

Aslanlar Kaplanlar diyemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynx*

quote:

quote:

quote:

ağir csb + ergen

Senden 9 gün büyüğüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

quote:

Orijinalden alıntı: glcce

bardaki cocugu cok begenmıstım ve arkadasına sevgılısı olup olmadıgını sormustum. arkadasıda evet var demıstı tam bır fıyaskoydu :D

Kaç.

kac derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

quote:

Orijinalden alıntı: R.Mustang

1 ) Mast....yon yaparken seks pozisyonlarini uygularim ve daha cok urun elde ederim.

2 ) Bayagi kucukken komsumuzun kizi tuvaletteyken kapiyi acip bakmistim ve bir b.k olmadi.

3 ) PC de konulu yok ama telefonuma arada 2 - 3 dk lik videolar yuklerim arada ve gidip ...

Daha vardir bir seyler ama aklima bu kadar geldi.

1. yi denemek lazım

Tavsiye ederim.Daha çok tahrik olursun.Banlanacaz birazdan susuyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

quote:

bardaki cocugu cok begenmıstım ve arkadasına sevgılısı olup olmadıgını sormustum. arkadasıda evet var demıstı tam bır fıyaskoydu :D

Kaç.

kac derken

Burada dişi cinsiyetine mensup kişilere ağır zaaf vardır genellikle, o yüzden kaç.
  • Sevdiğim kız bana trip atıyor ben de Twitter'dan na yalanlar söylüyorum İngiliz sevgilim var Bodrum'dayım diye ve sevdiğim kızla konuşmuyorum Twitter'dan.
  • Monitörüm yere düşmemişti baba ben oyun oynarken sinirlenip anahtar atmıştım.
    Anakartım yanmamıştı baba, ben onun soket pinlerini yamultmuştum.
    Telefonumu kaybetmemiştim aslında satmıştım ben onu.
    Küçükken avuçladığım popoların haddi hesabı yok.
    Bir kere de bir kız arkadaşıma bodrumda mastürbasyon yapmıştım.(gıdıklanacaksın diye kandırarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_baris -- 18 Temmuz 2012; 22:17:36 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lynx*

quote:

quote:

quote:

ağir csb + ergen

Senden 9 gün büyüğüm

e bu csb olduğu ve ergen olmadığın anlamına gelmiyor, ergenlik yaşta değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Group yapmiştik iğrençti (:

Aslanlar Kaplanlar diyemi

Yok.böyle :l
    [simage]desmond.yfrog.com/Himg688/scaled.php?tn=0&server=688&filename=96235559.jpg&xsize=640&ysize=640[/simage]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

Konu uçar ben o susan coffey fotolarını pm den alsam :D

tamam dostum, ama söyleyim fazla makyajı yok tadın kaçmasın. vücudu da öyle ahım şahım değil. upload edemesem bile atarım nasıl bulabileceğini.

zor değil bulmak.

Nefes alsin yeter dusuncesine dayanarak yolla diyorum :D

attım neyse fazla dağılmasın konu.

Bende PM alabilirmiyim

• Herzaman istihbarata girmeyi , basbakanimizi korumayi istemisimdir..

Veya kollama necip amir gibi biri olmak..

• quote:

İyiden kötüye başlıyorum;

1) 6 yaşımda arkadaşımın ash tasosunu çalmıştım.

2) Ailem yeni telefon alsın diye telefon kırdım (2 kez). ama küçük sayılırdım.

3) Özel dosyalarımı ; bir programın 2 alt klasöründe gizli ve formatları değiştirilmiş, isimleri değişik şekilde saklıyorum.

4) Üye profilimin kapalı olmasının tek sebebi eski kullanıcı adım.

5) Foruma 2010'dan beri üyeyim.

6) Ve eski kullanıcı adımı asla itiraf etmeyeceğimi itiraf ediyorum.

7) Oda da yalnızken sürekli ensemde başkasının nefesini hissedip, paranoyaklaşıyorum. sürekli arkamı dönüp kontrol ediyorum.

8) Kaşlarımın ortasını alıyorum ama doğal görünüyor, evdekiler bile alınca çakmadı durumu. sadece ortanın boş olduğunu görünce anladılar.

9) Yine altı yaşımdayken saçlarımın önünü kesip "Anne jöle sürdüm, nasıl olmuş?" dedim. dayak yiyip ardından, kuaförde sıfıra vurdular saçımı.

10) Saçlarım aslında çift renkliydi ve sıfıra vurdurunca simsiyah oldu.

11) Gece yatarken elimi başka bir kadınmış gibi hayal edip, üzerine yatıyorum.

12) Bu sabah uyandım, donda bir ıslaklık. Hayatımda 2. kez oldu.

13) Ve o ıslaklıktan sonra hiç banyo yapmadım. Evden dışarıya çıkmayacağımı biliyorsam temizlenmem. Ama okul dönemi günde 2 kez yıkandığım olur.

14) İtiraf ediyorum Susan Coffey'in (avatarımdaki kız), full nude fotoğrafları elimde. Photoshop olmadığına eminim, benlerinden tutun, tırnak ve ayak boylarına kadar karşılaştırdım.

15) İtiraf ediyorum sınıfta kucağıma tam kızın teki düşerken çekildim.Reflekslerime

16) Mas....yon sonrası pişmanlık duyuyorum."Neden bu sabunu, nemlendirici kremi, şampuanı israf ettim? Nasıl temizlencek bu şimdi? İşin gücün yoksa geçmişi temizle." diye söyleniyorum.

17) 3 sene öncesine kadar, tanıdığım bir kızın bedenine girip, onu yanıma getirip, soyundurup işe koyulacağımı hayal ederdim.

Komik olmasa bile aklıma geleni itiraf ettim. Hadi beyler itiraflar gelsin. Sizlerden garip şeyler çıkabilir diye düşünüyorum.

o Resimleri 4chan`den mi buldun ? Bendekilerin aynısı mı merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.