Şimdi Ara

Everton FC Taraftarları | Tutmayın Düşüyoruz… (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
1
Favori
14.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: offside

Marco Silva bence güzel tercih.
    koçum futbol izleme sen hentbola yönel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Silva ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı. Yeni teknik adam olarak, pek yeni olmayan Moyes ismi kuvvetli olarak dillendiriliyor. Jardim ve Gallardo isimleri biraz daha yüksek sesle olmakla beraber, Howe ve Arteta ile birlikte alternatifler arasında.

Ekleme: Sky Sports'a göre Vitor Pereira da adaylar arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurayaNerdenÜyeOluyoruz -- 6 Aralık 2019; 1:22:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Silva ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı. Yeni teknik adam olarak, pek yeni olmayan Moyes ismi kuvvetli olarak dillendiriliyor. Jardim ve Gallardo isimleri biraz daha yüksek sesle olmakla beraber, Howe ve Arteta ile birlikte alternatifler arasında.

Ekleme: Sky Sports'a göre Vitor Pereira da adaylar arasında.
    neden fevri davrandilar ki, biraz daha sans verselerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

koçum futbol izleme sen hentbola yönel

Alıntıları Göster
    offside balonunun futboldan anlamadığını sana söylemiştim todo
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

offside balonunun futboldan anlamadığını sana söylemiştim todo

Alıntıları Göster
    hayatim biliyorum da ne yapalim atsan atilmaz satsan satilir mi acaba bak onu hic dusunmedim?

• Takım hiç iyi oynamıyor, fakat iyi futboldan önce takıma iyi skorlar lazım. Şu ates hattindan çıkmamız şart.

Hadi çocuklar dayanın, kaldı yarim saat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 7 Aralık 2019; 17:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Takım hiç iyi oynamıyor, fakat iyi futboldan önce takıma iyi skorlar lazım. Şu ates hattindan çıkmamız şart.

Hadi çocuklar dayanın, kaldı yarim saat.
    hocam isminizle anılınca bile galibiyet aldı takım, gelirseniz bu sene sampiyonuz insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

hocam isminizle anılınca bile galibiyet aldı takım, gelirseniz bu sene sampiyonuz insallah

Alıntıları Göster

• evertona helal olsun, ancelotti yi zaten cok severim.evertonu da 2 senedir takip ediyordum.cok guzel olacak

• ancelotti ve pep bugun karsi karsiya gelecek ikisini de severim ama pep askim agir basiyor

• Digne ilk yarı bitimine doğru saçma bir penaltı yaptırdı ve Wolves öne geçti.
  • Bu penaltı mı ilginç Digne'nin eline çarpmış öncesinde.
  • Everton'un bu sene ilk üçte olmasını banko olarak görüyorum. TD süper, orta saha süper, kaleci iyi, defans iyi, forvetler iyi. Kadro derinliği yok ama everton avrupa liglerinde olmadığı için bundan çok etkileneceklerini düşünmüyorum. İnşallah nazarım deyip büyük sakatlık geçirenler olmaz.

• Henüz ilk maçı olsa da Godfrey'i hiç beğenmedim. 27.5m euroyu banknot olarak sahaya koysan savunmada daha çok alan kapatırdı.

Olsen'in gelmesi de hata. Olsen berbat bir kaleci. Durduk yere Pickford'un moralini bozacaklar.

Moise Kean'in gönderilmesi de hata. İlk haftalarda skor da bulmuştu. Şimdi Lewin'e bir şey olursa cenke kalacak takım.

Everton transferi müthiş götürüyordu ama panik transferlerinde biraz çuvalladılar.

• Everton, Minayla ilk 4e giremez.Dün 2 golde de hataliydi.

• ManU'dan çok daha iyi oynuyor Everton. 1-0 oldu.

• evertonumuza yazik oldu, bruno cok sert fauller yapti kirmizi yemeliydi

mac united in hakkiydi

• Hoca olarak Vitor Pereira söylentisi var. Umarım gerçekleşir. İki tarafın da ihtiyacı var birbirine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evertontwitter
    “Welcome to Everton Football Club, Frank Lampard! 🔵 https://t.co/LuGqBCrrE7”
    https://twitter.com/Everton/status/1488142522928959490?s=20&t=2I0rwUmQR0f4dIP-VzVJug
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.