Şimdi Ara

Everton FC Taraftarları | Tutmayın Düşüyoruz… (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
1
Favori
14.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aboowww Cenk gol atmış. En iyisi sosyal medya hesaplarıma bir kaç gün girmeyeyim. "Bizim çocuk" diye başlamışlar. Allahtan Brezilya gibi her yerde oyuncumuz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haha 2 1 yenilmişer

• Everton FC Taraftarları |  Tutmayın Düşüyoruz&#8230;

• Fena gol attı, Gs atmış gibi sevindim valla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burda ve ekşide yazılanları okuyunca orta sahadan açtığı ortaya ceza sahasında rovaşata attı sandım. Sıradan bir gol

• Everton FC Taraftarları |  Tutmayın Düşüyoruz&#8230;

Sonunda şu kadronun hakkını verebilecek bir adam geldi. Big Sam bu kadro kalitesinin hakkını verebilecek bir oyun oynatmadı. Bu kadro çok daha fazlasını oynayabilir. Marco Silva bence doğru isim. Everton maçları bundan sonra daha zevkli geçecektir. Cenk içinde baya iyi oldu. 15-20 arası atarsa şaşırtıcı olmaz.
  • Marco Silva bence güzel tercih.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marco Silva bence de doğru bir tercih ve iyi hoca. Keşke Koeman kovulduktan sonra istediklerinde gitseydi, Everton'ın teklifini reddettikten sonra eskisi gibi olamadı Watford'da. Hem Everton'ın hem kendisinin yarım sezonu boşa gitti.

Umarım hak ettiği başarıları yakalar.
  • Marco Silva'dan önce PSV'nin eski yöneticisi Marcel Brands da yeni direktör olmuş. PSV ile arası iyi olunca Lozano'yu transfer edebilir deniyor. PSV teknik ekibi de Lozano Premier League futbolu ve Everton'a çok iyi uyar demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 3 Haziran 2018; 1:53:4 >
  • el freni roneey iyi ki gitti takim 3 puana cok yakin

• everton kadar rezil yonetim yok, arap kulubu olsa para icin gidilmez.cenk gitti kendini harcamaya, forvet olup gil atamazsan ozguvenin kalmaz gecmis yillardaki benzemaya donersin.

beni en cok uzen tom daviesim, cok iyi bir noktaya gelecek.keske kovacic kekosu ile takas etsek

• Everton yine çöp.. Cenk Tosun da sahada ruh gibi geziniyor

Boyle devam ederse Yedek kalmaya baslar ve BJK ye doner

• Turkish Harry Kane len

Hücumcu hocayla 20 gol barajını geçer len..

• Ocak'ta kiralık dönsün BJK'mize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk 3 net pozisyonu harcadı. Üzüldüm yahu.
  • Everton çok sağlam kadro kurdu hatta belki ilk 4 süprizi bile yapabilirler diye düşündüm meğersem koca bir balon çıkmış.Tüm maçlara bakmadım ama Cenk bence yine de iş yapar veya devre arasında iyi bir forvet alacaklar Niasse mümkün değil 11 oynayamaz ayrıca Marco Silva hakkında çok karamsarım belki daha iyi bir isim getirebilirdi sezon başında
  • premier ligde orta sıra takımları için sağlam kadro kurmak fazla bir etki yapmıyormuş bunu öğrendik.

westham ve everton bunun en büyük örneği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

premier ligde orta sıra takımları için sağlam kadro kurmak fazla bir etki yapmıyormuş bunu öğrendik.

westham ve everton bunun en büyük örneği
    Aldıkları oyuncular fena değil ama kadro mühendislikelri berbat. Bence başarısızlığın en büyük sebebi bu.

• everton basilsin marco silva asilsin

bu kadro td siz ilk 6 ya girecek kalitede iken ortada var olan durum kabul edilemez.

puanlar sacma sekilde de kaybedilmiyor, takimda futbolun f si oynanmiyor

yonetim dahil herkesin kellesi giyotine vurula

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.