Şimdi Ara

Evde tek kaldığınız da yaptığınız mallıklar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
15
Favori
8.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süikastçı gelip ailemi öldürür bende yere kapanıp ağlarım sonra intikam yemini ederim sonra etrafımda 10 kere dönüp 10 yıl sonra diye bağırırım etrafa sert bakışlar atmaya başlayıp orda olmayan insanlardan kuşku duyarım ikide bir arkamı dönüp takip ediliyormuyum diye bakarım

Çünkü artık ben ninjayımdır.

Birden arkamdan biri bağırarak üstüme koşar belimden eletrik süpürgesinin demirini çıkarır savururum ve adamın kafasını koparırım sonra kovalamaca başlar kendimi en yakın binaya atarım ikinci kata çıkar çıkmaz karşımdaki pencereden helikopter sülieti görürüm sonra helikopterdeki ajanlar pencereyi kırıp içeri dalarlar kılıcımla havada dönerek hepsini doğrarım sonra helikoptere doğru koşup bana gelen mermilerin hepsini savurarak helikoptere uçarım ve pilotu aşağıya atıp helikopteri sürerim sevgilimin evine helikopteri çatıya indirip kızı kolundan tuttuğum gibi çıkarırım ve iyiliğin için soru sorma derim ve alp dağlarındaki evimize gidip orda yaşamaya başlarım ve her gün

•  Evde tek kaldığınız da yaptığınız mallıklar
  • Ankara havası oynarım genelde.
  • Ben hıcbısey yapmıyorum
  • Millet hayirsever bi is adami adami bulalim, tedavimizi ustlrnsin.
    Topluma kazandirilmamiz sart.
    Sizofreniz!
  • bende saçmalıyorum bazen örneğin annem olmadığı zaman mutfakta tam bi aşçı gibi oluyorum. bazen irenç sesimle şarkı söylemye çalışıyorum. beceremeyince küfür ediyorum sonra kendime bi kahve+püskevitalıp koşarak pc başına bazende evde beni öldürmeye gelmiş silahlı adamlar varmış gibi elime su tabancası +kumanda +bıçakla kendimi koruyorum sonrada masayı devirip kendime siper yapıyorum nedense hiç bi kurşunda bana isabet etmiyo

• yanımda arkadaşlarım varmış gibi onlarla konuşurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: static.ip

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Bugün yaptığım bir mallığı anlatıyorum. Evde tek değildim ama, mısır gevreğini doldurdum kaseye, dolabı açtım sütü koymak için, baktım baktım sonunda gördüm kutuyu, doldurdum biraz. Sonra burnuma acayip acayip koku gelmeye başladı. Sütü koydum dolaba, kaşığı çıkardım tam yicem bir daha kokladım. Dolabı açtım hemen kutuya baktım, süt değil ayranmış Anlıyacağınız ayranlı-çikolatalı mısır gevreği oldu. Sonrasında çöpe gitti tabi.

Aynısı bendede var ama biraz farklı.Sıcak çikolataya süt yerine ayran koymuştum.Isıttım ve acı gerçekle karşılaştım.

• -tuvaletin kapısını açık bırakırım kimse yok diye rahat rahat işerim(sigara bagımlılıgım olmamamasına ragmen agzımda sigara eşliğinde).
    -farklı yemekleri karıştırıp baharat resitali yaparım :)
    -Bira göbeğimi unutur, kendimi en sexi hissettiğim kıyafetlerimi giyip ayna karşısında paylaşılamıyan playboy gibi hareketlere girerim :D
    -asitli içecekler içip adımı soyadımı, andımızı fln. söyliyerek geyiririrm :D
    -aptal aptal evin içinde hedefsiz dolaşıp konuşurum+manasız danslar cabası ..
  • Olum siz kafadan rahatsizsiniz
  • - Sesimi kaydederek şarkı söylemek
    - Bilgisayarın sesini son ses açmak ( sırf mutfakta sigara içerken müziği duyayım diye )
    - Geğirerek "EBOUÊ" demek
  • evdeki pencelere tekme atarım
  • Aynada trollface gibi gulerim, sonra tipime bakip bi daha gulerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocaltique

Odamda dönerek etrafa el hareketi çekerim.
    Aynada kendi kendime konuşurum.
    Göbek deliğimi koklarım bide.

Oraya kadar eğiliyosan hocam sıkıntı ilersine gitmesin
  • Küçük bir topla kendimi basket veya futbol yıldızı yapabilirim.Genç yetenekken çıktığım bir derbi maçında harikalar yaratıp o formayı kimseye daha da kaptırmam. :D Kendimi şarkıcı gibi düşünüp konser veririm kısık sesle bunlar bazıları...Bazende kendimi devlet adamı gibi düşünüp ülkeler feth ediyorum :D
  • Bu dediğimi eskiden çook yapardım

Knight online oynunun bagımlısıydım

Kafama göre klass olurdum ama genelde mage olurdum

bütün serverdeki damların bi swde oldugunu hayal ederdim ve ben çok büyük ve itemleri maximumunda maximumu olanbi adamdım evde her yere nova sallayarak giderdim o el hareketinide yapardım ağzımda efekt olmadan olmaz tabi sonra her vurdugumda milyonlarca np gelirdi ve ben öldüğümde yere düşerdim kosa kosa kendi odama giderdim orası dogma yeriydi sonra öldüğüm yere kosa kosa giderdim birinin beni tp lediğini hayal ederek ten en son swdei herkesi öldürüp yotube de milyonlarca izlemiş videolarımın oldugunu sanıp gm nin beni vs ye cagırmasını hayal ederdim ama bi türlü gm yi yenemıyodum :@

kendi hayalimde hüsrana ugramak nedemek arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

asıl cevap burda ama pek anlayan cıkmamıs heralde

osbir pişmanlık osbir pişmanlık osbir pişmanlık osbir pişmanlık osbir pişmanlık

• quote:

Orijinalden alıntı: IamEwiL

kapı çaldığında açmam.

aynen + olarak telefonlarada bakmam
  • Bende Evde Tek kalınca Top Oynarım.Evde Oynaması Daha zevkli oluyor hakkatten
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.