Şimdi Ara

Evde tek kaldığınız da yaptığınız mallıklar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
15
Favori
8.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tuvalet kapısı açık işemek standart galiba..
  • bi ben malca bişey yapmıyorum herhalde
  • Evde futbol oynarım, hayali gitar,bateri ve piyano(klavye de olur) de çok iyiyimdir, muhteşem bir özgüvenle şarkı söylerim,headbang.. ama garen isem onu keserim.
    +he bi de duştan çıktıysam bornozu atar çıplak gezerim üşüyene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pachelbel's Canon -- 23 Nisan 2012; 22:08:39 >
  • Bağıra bağıra küfür ederim
    Çıplak gezerim
    Oturur ağlarım
    Kendimi futbolcu gibi görüp top oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

Eskiden etek giyip evde gezerdim biri gorse insan aciklayamazda

bu mesajı bir ben mi farkettim? hocam etekle ne yapıyorsun
  • Evde tv izlerken buzdolabına gidip yiyecek bir şeyler alıp o sıra da elim deki kumandayı buzdolabına bırakıp saatlerce aramak gibi bir mallık yaptığım olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

bir dh klasiği olan yerlere gazete serip koşarak yağlama işlemini gerçekleştiririm tabii ki.

Bunu yazmak için girmiştim.
  • Ayakkabıyla evde dolanırım

eğer yazsa evde her daim su balonu bulur sokaktan geçenlere atıp saklanırım
  • Kardeşimin yaptığı karton ve banttan hidden blade'i alır ve Assassins Creedcilik oynarım.
  • Konuda kendimi buldum yemin ediyorum.Yalnız değilmişim. LoL Oyanayanlar herkez biliyor gibi konuşmuş.Biraz garibime gitti :D

Yaşadığım bir olayı yada planlarımı kendime sesli sesli anlatırım.Sonra ben ne yapıyorum ya diyip susarım.
  • Sürekli evde yalznı olduğum için öyle çok special bir şey yapmıyorum en fazla osbir, ki bence 3 kez üst üste yapmak gayet malca bir şey.
  • quote:

-Banyodan çıkınca çıplak dolaşmak ve çavuşa saç kurutma makinesi tutmak

• quote:

Orijinalden alıntı: Apocaltique

Odamda dönerek etrafa el hareketi çekerim.
    Aynada kendi kendime konuşurum.
    Göbek deliğimi koklarım bide.

niye etrafa el hareketi çekiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: SercanOzbks

Konuda kendimi buldum yemin ediyorum.Yalnız değilmişim. LoL Oyanayanlar herkez biliyor gibi konuşmuş.Biraz garibime gitti :D

Yaşadığım bir olayı yada planlarımı kendime sesli sesli anlatırım.Sonra ben ne yapıyorum ya diyip susarım.

o dediklerini bende yapıyorum. hatta biraz daha ileri gidip, kafamdan iki üç kişi yaratıp onlarla konusuyorum. bazı konularda tartısıyoruz falan. bi onlar adına konusuyorum, bi kendi adıma. sonra aynı dedigin gibi, ne yapıyorum ben ya deyip susuyorum.

• Ben bim poşetini futbol topu gibi sektiriyom
    Bide küçükken şemsiyeyi paraşüt gibi kullanır koltuktan atlardım
  • Konu dışı şizofren kaynıyor lan.
  • elizabet
  • kendi kendime fikra anlatip gülmem sonra birde ustune gulsenize derim :S ek olarak fifa yada pes acar eve stadyum havasi veririm bunun yani sira bf 3 yada mw 3 ile savas ortami gayet guzel gider. Aa unutmusum coraptan top yapar frikik atarim kucuklugumun oyunuydu bu ne zevk alirdim be
  • Yatağa Buffon misali hayali topu kurtararak atlarım.
    Kumandayla Swat4 oynarken move move move, henziniğır diye bağırırım.
    Kulaklıklı mikrofonu takarak kendimi F16 pilotu gibi görürüm.

daha çok var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avakado Kabuğu

şizofrenleşebiliyorum böyle durumlarda. ya da şizofrenmişçesine oyunlar oynuyorum. sanat film çektiğimi ve başrol oyuncusunun ben olduğumu hayal ediyorum. farzı misal günlerden bir gün yalnızım, kapıdan sesler geldiğini duyuyorum ya da duyuyor gibi yapıyorum. büyük bir korkuyla mutfağa koşup bıçağı alıyorum. aksiyon burada başlıyor, kapıları tekme atarak açmalar, fona gerilim müziği yapmalar, dolapların arkasına gizlenip beni biri mi takip ediyor demeler... tabi her zaman değil ancak bazen yapıyorum bunu.

bi de bed sesimle karaoke yapmak tabi

Alttaki gibi video isterük

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.