Şimdi Ara

eskiden ko

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eskiden knight : eskiden şimdiki gibi item yoktu aydı bir adamlarda sard gorurduk(+8 değil),eskiden high class basmak çok havalı ve zor birşeydi genelde 2-3 kişi toplanır itemlerini birine ver,r o kişi itemleri yakar ve basardı,eskiden 1. serverlara cumartesi saat 13:00 de bile giriliyordu istediğin servera, knight ın başlarında doğru lvl 35 manyax birşeydi internette smildon kesen birilerini gordummu heyecanlanırdık , party dedğin şerefli olurdu ve clanlarda partyde guzel itemi goren db yapıyo yada clandada pelerin anahtarını çalıyorlar,koxp dupe çok az vardı.

işte eskiden knight boyle birşeydi...

• hatırlıyorum o gunleri ne guzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonQör

hatırlıyorum o gunleri ne guzeldi
    keske gene olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: goggo_tr

keske gene olsa

Alıntıları Göster
    O zaman lar galiba uprage yapmak kolay dı ben +5 garanti yapıyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DarkneSS_Lord

upgrade yapan az oldugundan oleydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Alıntıları Göster
    bi keresinde adamın biri lvl 30 oldu adama 500k para geldi bütün kafe agzımız acık kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: lestweforget

bi keresinde adamın biri lvl 30 oldu adama 500k para geldi bütün kafe agzımız acık kaldı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lestweforget

evet ya ilk +1 full plate aldığım günü hatırlıyorum gece sewıncten uyuyamamıstım

• quote:

Orijinalden alıntı: eamon

quote:

evet ya ilk +1 full plate aldığım günü hatırlıyorum gece sewıncten uyuyamamıstım

Alıntıları Göster
    Ben Eski Ko Ya Yeni Basladıgımda +2 Low Class Basmıstım Priestime Sonra O Gün Cafe Ye Rezil Olmustum Sevincten Havalara Uctugum İcin Meger +2 Ye Garanti Oluyomus

Bi De Ben 30 Lvl Ken Bana Cz Ye Git Derlerdi Gaza Getirirlerdi Orada Herkes 10-15 Lvl Diye Herkesi Öldürürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: eamon

quote:

Alıntıları Göster
    benim rogue vardı 39 luk rogue vardı harpy de md düşünce db yle alıp select çekmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLyJudGeMenT

Ben Eski Ko Ya Yeni Basladıgımda +2 Low Class Basmıstım Priestime Sonra O Gün Cafe Ye Rezil Olmustum Sevincten Havalara Uctugum İcin Meger +2 Ye Garanti Oluyomus

Bi De Ben 30 Lvl Ken Bana Cz Ye Git Derlerdi Gaza Getirirlerdi Orada Herkes 10-15 Lvl Diye Herkesi Öldürürsün

Alıntıları Göster
    HATIRLIYORUMDA OZAMANLAR KEİLANI 2 KEREDE Bİ ARKADAŞIM VARDI NASIL ÖLÜDÜRÜYO DİYE HAYRETE DÜŞÜYORDUM
    SONRA KASMA YÖNTEMİNİ BULMUŞTIM MAGEYDİM ASH LARA PARTY KURUYODUM TABİ OZAMANLAR ASH LARDA ÇOK İYİ KASILIYODU LVL 39 OLMUŞTUM ARKADAŞLAR NASIL OLDUN DİYE SORUYORLARDI BENDE BİLMİYORUM DİYODUM BENDE

• quote:

Orijinalden alıntı: readymade

HATIRLIYORUMDA OZAMANLAR KEİLANI 2 KEREDE Bİ ARKADAŞIM VARDI NASIL ÖLÜDÜRÜYO DİYE HAYRETE DÜŞÜYORDUM
    SONRA KASMA YÖNTEMİNİ BULMUŞTIM MAGEYDİM ASH LARA PARTY KURUYODUM TABİ OZAMANLAR ASH LARDA ÇOK İYİ KASILIYODU LVL 39 OLMUŞTUM ARKADAŞLAR NASIL OLDUN DİYE SORUYORLARDI BENDE BİLMİYORUM DİYODUM BENDE

Alıntıları Göster
    breth wardı eskiden luferson yoktu.
    Spolierlerin oldugu yerde eskiden smilodonlar falan da wardı.Akrepler werewofler lycanlar falan provoke ile topluyoduk,İnferno blizzard 33 alanlarıyla falan kasıyoduk.Chok güzel günlerdi.

Birde eskiden +5 e gözümüz kapalı basıyoduk.+6 şimdiki +4 e geçirmemiz kadar zorluktaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBADFA1C8

breth wardı eskiden luferson yoktu.
    Spolierlerin oldugu yerde eskiden smilodonlar falan da wardı.Akrepler werewofler lycanlar falan provoke ile topluyoduk,İnferno blizzard 33 alanlarıyla falan kasıyoduk.Chok güzel günlerdi.

Birde eskiden +5 e gözümüz kapalı basıyoduk.+6 şimdiki +4 e geçirmemiz kadar zorluktaydı.

Alıntıları Göster
    O günler geçmişte kaldı öyle knıght ı çok özlüyor herkes

• quote:

Orijinalden alıntı: readymade

Alıntıları Göster
    ben areste edit char ile başlamıştım ama oyunu hic bilmiyordum
    sonra oylesine actıgım bir charı kasıyordum lvl 10 olmuştum
    kecon kesiyordum kekuri ring cıkmıştı
    ne oldugunu bilmiyoruz tabi
    rengi falan hoşuma gitmişti
    o char 62 oldu 62 kagıdı yaparken kullandım pk fazla yapmadıgım için ulan dedim boşu boşuna gitti yüzük
    cok üzülmüştüm
    eskide kaldı
    oyun eger bir gun düzelirse geri dönmek isterim fakat cok zor
    guild warsa başlıyorum
    siparişimi verdim
    3 paketide alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cezaoguz07

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cezaoguz07

ewet

• evet haklısın cok zevkliydi ozaman knight oynamak. Bu oyunun hiç bi zevki kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowley45

quote:

Orjinalden alıntı: cezaoguz07

ewet

Alıntıları Göster
    Ben oyuna ilk mage ile başlamıştım pazarda adamın biri alemcy staff koymuştu o zamanlar takı felan bilmiyoz tabii bende magic 3 var str 5 düştü gittim aldım cafede sevinip duruyodum o zaman arkadaşlarda oyunu bilmiyo tabii admalar str 5i bana 500kya satsana diyolardı bende hava atıyodum hadi lan felan ayayğı :D neyse alemcy staf gördüm pazarda 500kya ortalıktan para bulup aldım o gün gece yatamadım ertesi gün olsada gidip oynasam diye :D atağı çoktu ya sabah saat 7de kalktım internetin kapısına gittim beklemiştim :D ne günlerdi 3yıl önceydi

• quote:

Orijinalden alıntı: PAŞHA

Ben oyuna ilk mage ile başlamıştım pazarda adamın biri alemcy staff koymuştu o zamanlar takı felan bilmiyoz tabii bende magic 3 var str 5 düştü gittim aldım cafede sevinip duruyodum o zaman arkadaşlarda oyunu bilmiyo tabii admalar str 5i bana 500kya satsana diyolardı bende hava atıyodum hadi lan felan ayayğı :D neyse alemcy staf gördüm pazarda 500kya ortalıktan para bulup aldım o gün gece yatamadım ertesi gün olsada gidip oynasam diye :D atağı çoktu ya sabah saat 7de kalktım internetin kapısına gittim beklemiştim :D ne günlerdi 3yıl önceydi

Alıntıları Göster
    önceden hem istediğin zaman giriyoduu
    eziq cz si felan da fazla görev de yoktu ama çok zevkliydi yaa

ahh ahh

• quote:

Orijinalden alıntı: goggo_tr

keske gene olsa

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: goggo_tr

keske gene olsa

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Jasmin_El_Minus

quote:

Orjinalden alıntı: goggo_tr

keske gene olsa

+1

Alıntıları Göster
    KE ye geçmeden Önce Haritalar Çok Daha Değişikti We Bence Güzeldi...

Oyun O zamanlar Çok Yaygın Değildi Türk Wardı Ama Aşırı Değil

NE günlerdi Onlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: :smeago:

önceden hem istediğin zaman giriyoduu
    eziq cz si felan da fazla görev de yoktu ama çok zevkliydi yaa

ahh ahh

Alıntıları Göster
    ya fire drake den önce bile güzeldi oyun yaa
    fire drakde geldi herkes görew bug falan derken zengin oldu
    k2 para kazanmak için pover u store dan item satmaya başladı
    oyunun tadı kaçtı...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.