Şimdi Ara

eskiden ataride oynadıgımız hagar oyununu nasıl bulunur(final fight deil daha eskisi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eskiden ataride oynadığımız hagar oyunu sega deil kasetle çalısan ataride oynardık final fight cıkıyo aradım daha eskı versıonu bulursanız sevinirim:D

• mame emulatorunde çalıştırabilirsin. ffight romunu romnations com dan indirebilirsin. umarım faideli olmuşumdur.
  • kardes ben final fight deil işte ta kasetle çalısan atarilerde oynadımız final fighttan da eskı bi versionu war onu ıstıorum yınede saol hagar yazınca final fıght cıkıo ama ben segadakı final fıght deilde ataridekı final fıght arıom :D:D bulan varsa lutfen
  • snes emulatöründe bulabilirsin onuda.adı yine final fighttı yanlış hatırlamıyorsam ama mame diil..snes emulatörüne bak.oke?bahsettiğini biliyorum aynı hagar fakat adamlar böyle daha ufaklardı di mi öyle bişeydi..
  • evet kardes aynen dedin gibi cok sagolasın yaw
  • arkadasım arıorum ama bulamıorum bi el atsan da bana link gondersen oke bana bi hani su kucuk hagar warya abi bulamadım bi el atta bulalaım yaw
  • snes(süper nintendo) romları var bak istersen.

http://www.rom-world.com/dl.php?name=Super_Nintendo&letter=F

Bahsettiğin resimdeki sanırım

eskiden ataride oynadıgımız hagar oyununu nasıl bulunur(final fight deil daha eskisi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 30 Aralık 2006; 21:15:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.