Şimdi Ara

Eski Vekil Feyzi İşbaşaran'dan İnciler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TRABZON BENİM İÇİN BİR İL DEĞİL.TETİKÇİ PARACI KATİL BİR YER.BUNU BÜTÜN DÜNYA BİLECEK.BU İRKÇI FAŞİST İLİ DÜNYA SPORUNDA MEN EDECEĞİM.

feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TRABZON'DAN UTANIYORUM..TÜRKİYE 80 İLDEN İBARET.DAHA NE YAPACAKTINIZ ?ADAM MI ÖLDÜRECEKTİNİZ ? KENDİNİZE GELİN!! KATİLSİNİZ!!

KÜFREDENLER FARE BİLE DEĞİLSİNİZ.TRABZON TÜM DÜNYADA YARGILANACAK.TRABZON FAŞİSTTİR.SİYAHİ BİR BEŞ PARASIZ ADAMI KULLANMAKLA DA SUÇLUDUR.

TRABZON İL OLMAK İSTİYORSA; SADRİ İTİNİ GÖNDERECEK..O İT ŞENOL'U EĞİTİME GÖNDERECEK..ŞENOL DÜNYA 3. OLURKEN ÖRTÜLÜ ÖDENEKTEN RÜŞVET VERİLDİ

PİSLİK TRABZON SPOR !! ŞİMDİ AÇIKLANDIN , SAYEMİZDE ŞİKEDEN KURTULDUNUZ.SİZİN HER TARAFINIZ ŞİKE....

TRABZON'DA FENERBAHÇE'YE VE EMRE'YE YAPILAN ALÇAKLIKTIR.ADAM GİBİ BİR HAKEM BU MAÇI DURDURUR VE HÜKMEN MAĞLUP SAYARDI.SİZ KİMSİNİZ? KATİLLER

BANA VE AİLEME KÜFREDENLER..BEN BURDAYIM ..SÜLALENİZİ İPE DİZERİM..BUNU BİLİN.IÇİNİZDE DELİKANLI OLAN GELSİN..

ZOKORU MU ?ADAMIN ADI NE ?AVRUPADA AMATÖR KÜMEDE OYNAYAMAZ.SATIN PARA KAZANIN..BEŞ ARA ETMEZ..TANIYAN DA OLMAZ. EMRE EMREDİR..ARDA ARDA DIR

KENDİ ÇOCUKLARIMIZI KİMSE BİZE YEDİREMEZ! ZOKORO KİM? SIRADAN SİYAHİ BİR OYUNCU.İYİ FUTBOLCU OLSA TRABZONDA NE İŞİ VAR?

EMRE BELÖZOĞLU,ARDA,HAKAN ŞÜKÜR,RIDVAN,METİN OKTAY,LEFTER GİBİ FUTBOL EFENDİLERİ AZ ÇIKAR.ZOKORO KİM?AYIP EDİYORSUUNUZ.

4m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TÜRKİYE'DE SİYAHİ DİYE BİR SORUN HİÇ OLMADI.ZENCİ DEMİYORUM..TRABZON DENİLEN IRKÇI-FAŞİST BİR İL MİLLİ TAKIM KAPTANI EMRE BELÖZOĞLU'NU BİTİR

8m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TRABZON TÜRKİYE'NİN BİR İLİ OLMASI TEK BAŞINA BİR SUÇ.HER TÜRLÜ IRKÇI-FAŞİST HAREKETLER BURDAN ÇIKIYOR.DÜNYA BU İLİ GÖZLEM ALTINA ALMALI!

ULAN İTLER SİZ KİM 330 TRİLYON KİM ?HIRSIZLAR!!! VAN BİTTİ..SİZ SPOR ADI ALTINDA HUKÜMETTEN RÜŞVET ALDINIZ!! ALLAH BELANIZI VERSİN...

15m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    BANA KÜFREDENLER SİZE YÜZBİN KEZ İADE EDİYORUM.BENİM İÇİN FARE BİLE DEĞİLSİNİZ..

TRABZON'A ULUSLARARASI MAHKEMEDE TABİ Kİ TARAF OLURUM.SUÇLU ÜRETEN VE KORUYAN İL OLDUĞUNU İSATLARIM..

TRABZON TÜRKİYE'NİN BAŞINA BELA!! BU İL DÜNYA TARAFINDAN İZLENİYOR..IRKÇI,FAŞİST DIŞLAYİCI BİR İL. BEN DE BU İLİ TANIMIYORUM.BU BENİM HAKKIM

26m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TRABZON'A 330 TRİLYON HARCANDI..TRABZON'DA NE SPORU OLABİLİR? ATIŞ TALİMİ FALAN!! VAN ÖLDÜ BİTTİ ,ŞEHİR BOŞALDI!! SİZ KİMSİNİZ??

OSMANLI'DA İKİ İL LANETLİDİR..VE DİKKAT EDİLMESİ GERELİ. BİRİ TRABZON DİĞERİ MANİSA. BOŞUNA DEĞİL.....O GÜN DE SİZE GÜVENMEMİŞLER !!!

80 il İYİDİR .. 81 OLMAK İÇİN ADAM OLMAK LAZIM.SADRİ DEĞİL.

4m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    BOŞUNA KÜFÜR VE HAKARET ETMEYİN..Ayni ile İADE EDİYORUM..TRABZON KENDİNİ AKLAMADIKÇA BENİM İÇİN BİTMİŞTİR..NOKTA

BU İŞ FUTBOL FALAN DEĞİL!! MAFYA İŞİ!! YETER YA..DÜNYA SİZİNLE KIÇI İLE GÜLÜYOR..TAM ALÇAK VE ŞEREF YOKSUNUSUNUZ!!!

2m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    SADRİ ŞENER DENİLEN KIÇI KI KIRIK BEŞ PARA MAFYA..SEN KİMSİN ULAN..KARDEŞİN ""TAV" DA KİMİN ORTAĞI ??? UTANMIYORMUSUN.

6m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    ŞENOL GÜNEŞ .ÖRTÜLÜ ÖDENEKTEN VERDİĞİMİZ RÜŞVET YETER!! SENDEN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ!! BUGÜN KISKIRTTIĞIN SEYİRCİYE YALVARIYORDUN.UTANMAZ ADAM

10m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    KÜFREDENLER FARE BİLE DEĞİLSİNİZ.TRABZON TÜM DÜNYADA YARGILANACAK.TRABZON FAŞİSTTİR.SİYAHİ BİR BEŞ PARASIZ ADAMI KULLANMAKLA DA SUÇLUDUR.

12m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TRABZON BENİM İÇİN BİR İL DEĞİL.TETİKÇİ PARACI KATİL BİR YER.BUNU BÜTÜN DÜNYA BİLECEK.BU İRKÇI FAŞİST İLİ DÜNYA SPORUNDA MEN EDECEĞİM.

17m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TRABZON DENİLEN HAYDUT BİR YERE 330 TRİLYON PARA HARCANDI.NEYMİŞ? HİKAYE OYUN. DANDİK OLİMPİYAT) ELAZIĞ BEŞ PARASIZ SÜPER LİGDE

6m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TRABZON'DAN UTANIYORUM..TÜRKİYE 80 İLDEN İBARET.DAHA NE YAPACAKTINIZ ?ADAM MI ÖLDÜRECEKTİNİZ ? KENDİNİZE GELİN!! KATİLSİNİZ!!

24m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TRABZON KENDİNİ TEMİZLEMELİ!! AKSİ HALDE KATİL BİR İL OLARAK KALACAK...FAŞİST .HİÇ BİR SPORUN OYNANMAYACAĞI BİR KÖY OLARAK KALACAK.

26m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    TRABZON İL OLMAK İSTİYORSA; SADRİ İTİNİ GÖNDERECEK..O İT ŞENOL'U EĞİTİME GÖNDERECEK..ŞENOL DÜNYA 3. OLURKEN ÖRTÜLÜ ÖDENEKTEN RÜŞVET VERİLDİ

16m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    @IHTIMENA Yedi sülalene kayarım.Trabzon benim için il değil

32m feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    BEN FENERBAHÇELİYİM VE KONGRE ÜYESİYİM.UĞRADIĞIMIZ HAKSIZLIĞI EN İYİ BİLENİM..ŞİKE FALAN YOK.FAŞİSTİN İHALE İŞİ VAR.ÖLÜMSE, ÖLÜM.

BİR ÇAKMA TEKMELİ DİREKTÖR DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDUĞUNU SANIYOR.DEVLET ÖRTÜLÜDEN RÜŞVET VERDİ .

3h feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    FATİH TERİM YEİNE HASN ŞAŞ 3 KELİME KONUŞTU)

4h feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    40 HAFTAYA GEREK YOKTU...HESAP KADIKÖY'DE KESİLİR........

KÜFREDENLERİN EVİNE ZOKORA MİSAFİR OLSUN) BU KÜFÜRBAZLAR'IN HEPSİ ZOKORA) EMRE MİLLİ TAKIM OYUNCUSU GEREĞİNİ YAPTI.

TRABZON'DAKİ TRABZON SPORLU OLMAYANLARI TENZİH EDİYORUM.MAÇ HEYECANI..TRABZON TETİKÇİLİKTEN ÖTEYE GEÇEMEZ .PİS VE KİRLİ BİR TAKIM.NOKTA....

İT...3 gol yemiş hala FENERBAHÇEYE SALDIRIYOR.HEPİNİZ ZOKORASINIZ) MADEM Kİ HRANT OLMAKTAN UTANIYORSUNUZ....

5h feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    @tekinemir Takip etme.Bu katil sehiri sevmiyorum.Tüm dünyaya şikayet edeceğim.Güle güle

Cinayetlerinizi Spora da bulaştırdınız.Lut kavmi

Bu şehir katildir.Gözlem altına alınmalı.

Trabzon ZOKORA'dır .Çok zokoraları olacak.Küfür edenlere ZOKORA

Pontusun hakemi

6h feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    Emreye uzanan eller kırılacak.Vurun pontusa

Ogün Samast gol attı.

Osmanlı da bu şehiri sevmedi.Sonradan Türk ve Müslüman böyle cani olur

Ahlaksız Şenol Türkiye'yi sen mi 3. Yaptın.Türkiye her maça para verdi.Pislik ŞİKE.

Papazı öldüren,Hrant'ı katleden bu yüzkaraları Türkiyeyi dünyaya rezil etti..

Bu katil şehir cezalandırılacak.

İşi bu hale getiren Şenol dangalağı şimdi taraftara yalvarıyor

Golü Emre atmalıydı zaten

@hasanpolat23 Sağol.Gözlerinden öperim.Süper lig hayırlı olsun

@nurettinmantas Elazığ'a stadın kralını yaparız .Merak etmeyin

7h feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    Beşiktaş GS'yi yener.Fenerbahçe de Trabzon'u farklı yener.İş Kadıköyde biter.Nasıl tahmin ama)

7h feyzi işbaşaran ‏ @feyzi_isbasaran
    Tarafsız bir tahmin yapayım mı?

YORUMSUZ......

• bir zevkimiz var böyle insanlar yüzünden futbol soğudum.bu insanlar sadece diğer takımlarda yok bizde de var.
    bu ne hırstır bu ne düşmanlıktır yaa.
    Allah böyle insanlara akıl fikir versin.
  • Ne diyeceğimi bilemedim. Sözün bittiği yer sanırım. Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, şike, komplo, futbol. Hepsini boşverin. Milleti temsil etmiş, millet hakkında kararlarda payı olmuş şu insanın haline bak. Biz nasıl bir ülkeyiz yahu? Trabzon şehri hakkında fanatik bir Ermeni yada Yunan bile bu kadarını demez belki. Herşeyden soğudum cidden. Yeryüzünde bizim kadar rezalet, bizim kadar dolap döndüren başka bir ülke yok. Sanırım buna layığız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De-Niro

Ne diyeceğimi bilemedim. Sözün bittiği yer sanırım. Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, şike, komplo, futbol. Hepsini boşverin. Milleti temsil etmiş, millet hakkında kararlarda payı olmuş şu insanın haline bak. Biz nasıl bir ülkeyiz yahu? Trabzon şehri hakkında fanatik bir Ermeni yada Yunan bile bu kadarını demez belki. Herşeyden soğudum cidden. Yeryüzünde bizim kadar rezalet, bizim kadar dolap döndüren başka bir ülke yok. Sanırım buna layığız.
    Evet layık olduğumuz hayatı yaşıyoruz herşeye susarak yaşıyoruz. Böylesini vekil tayin ediyoruz. Şikayet etme hakkımız yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De-Niro

Ne diyeceğimi bilemedim. Sözün bittiği yer sanırım. Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, şike, komplo, futbol. Hepsini boşverin. Milleti temsil etmiş, millet hakkında kararlarda payı olmuş şu insanın haline bak. Biz nasıl bir ülkeyiz yahu? Trabzon şehri hakkında fanatik bir Ermeni yada Yunan bile bu kadarını demez belki. Herşeyden soğudum cidden. Yeryüzünde bizim kadar rezalet, bizim kadar dolap döndüren başka bir ülke yok. Sanırım buna layığız.

malasef öyle.
    sanki farklı topraklarda yaşıyoruz.aynı evin içersinde bile farklı takımdan insanlar var.
    ülke meselesi olsa bu kadar abartmayız.
    Fener bizi yense ne olucak.üzülürüm tabiki ama gözümüde kan bürümez.

Bu adam milletvekiliği yapmış yaa.
    biz tepeden bitmişiz.
    bunu hak ediyoruz demekki.
    Bizim başkanımızda bundan geri değil gerçi.

• En çok fit olduğum şey spor yüzünden hükümete sallanması.Ülke içersindeki bir çok dalavere gözünüze çarpmadı da futbol yüzünden mi ateş püskürüyorsunuz.
    Genel Kurmay başkanın terorist yaftası yediği bir ülkede yaşıyoruz.Aydınlarımız demir parmaklıkların ardında ve yeni jenerasyon sadece futbolla kafayı bozmuş durumda.
    Herkes hakettiği derecede yönetilir.
  • Bir konuya daha değinmek istiyorum. Seçimlerde AKP'ye oy veren kesimin birçoğu RTE diye veriyor. RTE başta olmasa vermeyecekler azımsanmayacak kadar fazla. Fakat o oylardan sonra başa gelecek milletvekilleri, belediye başkanları kimsenin umrunda değil. Biri çıkıp Trabzon hakkında bunları söyler. Biri çıkıp Erzurumlu bir hacı amcayı zil zurna oynatıp rezil rüsva eder. Şanlıurfa belediye başkan adayının vakti zamanında 'ceketimizi koysak kazanırız' açıklamasını unutmadık. Bu halk bilinçli olsa keşke diyeceğim ama maalesef koyunuz, güdülmeye alışkınız. Son çıkan rezalet bizim halimizi anlattı aslında ama anlamadık: Evet, sütümüz bozuldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

En çok fit olduğum şey spor yüzünden hükümete sallanması.Ülke içersindeki bir çok dalavere gözünüze çarpmadı da futbol yüzünden mi ateş püskürüyorsunuz.
    Genel Kurmay başkanın terorist yaftası yediği bir ülkede yaşıyoruz.Aydınlarımız demir parmaklıkların ardında ve yeni jenerasyon sadece futbolla kafayı bozmuş durumda.

Adam Trabzon şehrine, tüm Trabzon'a katil diyor susalım mı? Futbolla alakası yok benim tepkimin.
  • nedense bizim milletimiz inlaki biri çıksın ve bizde onun peşinde gidelim mantığını güdüyor.
    toplu bir fikir alış verişi yapılmıyor.
    Külüp başkanalrı tribün liderleri hiç bir ülkede olmayacak şekilde baş tacı ediliyor.
    bağırmayan taraftar s.gitsin diye küfür ediliyor.
    ya sen kimsin bana bağıracaksın ve bağırmassan defol git diyorsun.
    heyacan olsun vagırıp çagıralım destek olalım eyvallah ama taraftar grupları ve onları yönetenler anam degil babam değil.
    herkes bir koyunluktur gidiyor.
    bu herif milletvekili olabilimiş.varmı bunun ötesi.
    ve hala aramızdan birileride cıkıp afferin güzel demişşin benim dedikleri,me tercuman olmuşsun diyebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

En çok fit olduğum şey spor yüzünden hükümete sallanması.Ülke içersindeki bir çok dalavere gözünüze çarpmadı da futbol yüzünden mi ateş püskürüyorsunuz.

Adam Trabzon şehrine, tüm Trabzon'a katil diyor susalım mı? Futbolla alakası yok benim tepkimin.

Konuyu açana ya da mesaj atanlara tepki olarak yazmadım zaten.Sadece sık sık gördüğüm bu çarpıklığa ani reaksiyon gösterdim.
    Konuya gelirsek eski bir Vekil'in bunu yapması tamamen rezillik.

• Bu sitede de tüm kepazelikleri var

http://isbasaranfeyzi.wordpress.com/
  • o yazıdan sonra adı geçen milletvekili özürdilemiş ve hesabının heckklendiğini dile getirmiş yani o yazıları başkası yazmış
    ben bir milletvekilinin o lafları söyleyebileceğine inanmıyorum ama şöyle bir gerçek var bu şike olayları üzerinden bölücüler nemalanmaya çalışıyo yalanda olsa böyle bir haberin kitlelere ulaşması bile çok önemlidir

trabzon insanı avrupa tarzında düşünebilen insandır bizim tarihimizde hiçbir zaman eziklik görülmemiştir ve bu ülkede herkez trabzonlu gibi düşünseydi bu gün bölücüler bu denli rahat olamazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

o yazıdan sonra adı geçen milletvekili özürdilemiş ve hesabının heckklendiğini dile getirmiş yani o yazıları başkası yazmış
    ben bir milletvekilinin o lafları söyleyebileceğine inanmıyorum ama şöyle bir gerçek var bu şike olayları üzerinden bölücüler nemalanmaya çalışıyo yalanda olsa böyle bir haberin kitlelere ulaşması bile çok önemlidir

trabzon insanı avrupa tarzında düşünebilen insandır bizim tarihimizde hiçbir zaman eziklik görülmemiştir ve bu ülkede herkez trabzonlu gibi düşünseydi bu gün bölücüler bu denli rahat olamazdı.

arkadasim hack felan yok ayni ip adresinden yazilmis gecmisini incele orursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.