Şimdi Ara

Kulüp Başkanlarının Maddi Kazançları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
27.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ancak başkanlık görevini gönül verdikleri takıma yardımcı olmak için mi yapıyorlar? Babası takıma milyon dolar yardımda bulunur, diğeri kendi cebinden milyon avro koyar ortaya vs.

Ne gibi maddi bir gelirleri olabilir? Aynı sorum belediye takımları için de geçerli. Yoksa herhangi bir maddi kazançları yok mu?

Yani şu başkan bu kadar aylık alıyor diyebileceğimiz rakamlar var mı?

• bu soruyu mu soruyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

bu soruyu mu soruyorsun

Cevabını merak ediyorum.
    Biliyorsanız paylaşır mısınız?

Verilen cevaba göre istifa edip etmeyecekleri ya da genel kurul öncesi niçin adaylıktan vaz geçemediklerini, güçlü adayların ihraç edilerek uzaklaştırılmaları gibi konuları tekrar değerlendirelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

quote:

bu soruyu mu soruyorsun

Cevabını merak ediyorum.
    Biliyorsanız paylaşır mısınız?

Verilen cevaba göre istifa edip etmeyecekleri ya da genel kurul öncesi niçin adaylıktan vaz geçemediklerini, güçlü adayların ihraç edilerek uzaklaştırılmaları gibi konuları tekrar değerlendirelim.

Alıntıları Göster
    Zaten taraftarlık hikaye ticari çıkar ve itibar için başkan oluyorlar anadolu kluplerini bilmem ama genelde böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: ΣПGIП

Zaten taraftarlık hikaye ticari çıkar ve itibar için başkan oluyorlar anadolu kluplerini bilmem ama genelde böyle

Alıntıları Göster
    Oyak renault basketbol kulubunde sporcuydum. Futbol ile alakası yok kusura bakmayınız ama, kulüp başkanı 45.000tl maaş alıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

Oyak renault basketbol kulubunde sporcuydum. Futbol ile alakası yok kusura bakmayınız ama, kulüp başkanı 45.000tl maaş alıyordu.

Ohaa

Neden istifa etmedikleri belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: FnL

Alıntıları Göster
    Maaş alıp almadıklarını bilemem ama bikaç noktaya parmak basmak gerekir.
    Örneğin Adnan Polat kulübe 10 milyon euro veriyorsa bunu faiziyle birlikte geri alır. Bir kere buradan kazançlı. Sonrasında kendi şirketinin reklamı yapılır, asıl önemli kazancı budur. yurtdışında itibar kazanırlar, bu da dış yatırım için aslında bulunmaz bir nimettir.
  • quote:

bu soruyu mu soruyorsun

Bu soruyu soruyor bir sakıncası mı var ? Entry nick uyumu diye buna derim

Ömer hocam illa ki klüpten bir geliri vardır başkanın. Ama bunlar çok büyük rakamlar değillerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn

quote:

bu soruyu mu soruyorsun

Ömer hocam illa ki klüpten bir geliri vardır başkanın. Ama bunlar çok büyük rakamlar değillerdir.

Vallahi Oyak Renault basketbol kulübü 1. Ligdeki en az bütçeye sahip takımdır. Her yıl 3 yabancı getirirler,getirdikleri yabancılarda 60.000-120.000 Dolar arasında olur. Türk oyuncularında alacağı maksiumum para yıllık 110 milyar gibi bi ücrettir. 1.Lig için çok gerçekten. Böyle az bütçeli bir takımın başkanı aylık 45.000TL maaş alıyorsa Galatasaray gibi büyük bir camianın başkanı ne alır ne eder tahmin bile edemiyorum.

• quote:

quote:

bu soruyu mu soruyorsun

Alıntıları Göster
    Büyük kulüp başkanlarının kendi maaşları olduğunu sanmıyorum.Aziz yıldırım'a maaş vermek bana pek saçma görünüyor mesela:)

• quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAY

Büyük kulüp başkanlarının kendi maaşları olduğunu sanmıyorum.Aziz yıldırım'a maaş vermek bana pek saçma görünüyor mesela:)

Alıntıları Göster
    valla gelirleri nedir ne değildir bilmem ama başkan olduktan sonra katlanarak büyüdüğünü biliyorum.tesadüfmü?tabiki diil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

valla gelirleri nedir ne değildir bilmem ama başkan olduktan sonra katlanarak büyüdüğünü biliyorum.tesadüfmü?tabiki diil.

Alıntıları Göster
    İstemediği kadar kazanıyorlar.. neden istifa etsinlerki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

Kendi şirketleri, işleri bulunuyor.

Ancak başkanlık görevini gönül verdikleri takıma yardımcı olmak için mi yapıyorlar? Babası takıma milyon dolar yardımda bulunur, diğeri kendi cebinden milyon avro koyar ortaya vs.

Ne gibi maddi bir gelirleri olabilir? Aynı sorum belediye takımları için de geçerli. Yoksa herhangi bir maddi kazançları yok mu?

Yani şu başkan bu kadar aylık alıyor diyebileceğimiz rakamlar var mı?

hocam olay şu ki eğer 200milyon doların varsa atıyorum aile mal varlığın milyar dolarsa insan tatmin olamıyor haliyle Demirören gibi başkanlık adı altında belli bir süreliğine klube sahip oluyor ne diyeyim ...

ha itibar kazanma ticari hayatında daha fazla bağlantı kurup işini geliştirme gibi etkileri olsa da genelde kişisel tatmin ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

quote:

quote:

bu soruyu mu soruyorsun

Vallahi Oyak Renault basketbol kulübü 1. Ligdeki en az bütçeye sahip takımdır. Her yıl 3 yabancı getirirler,getirdikleri yabancılarda 60.000-120.000 Dolar arasında olur. Türk oyuncularında alacağı maksiumum para yıllık 110 milyar gibi bi ücrettir. 1.Lig için çok gerçekten. Böyle az bütçeli bir takımın başkanı aylık 45.000TL maaş alıyorsa Galatasaray gibi büyük bir camianın başkanı ne alır ne eder tahmin bile edemiyorum.

almaz ...
    ha site yöneticisi ne gibi aldığı vardır yani ..aylık 10k alabilirler bu da birşey değil klüplerimiz için bir loca vs alıyorlardır onun yerine ..

• Para almazlar ama çok iyi piyasada isim yaparlar itibar kazanırlar. Bı is çıkar Beşiktaş baskanı Fener baskanı Galatasaray baskanı diye onlara verilir genelde isler. Aziz Yıldırım kulüp baskanı olmasa kim bilicek mutahhit oldugunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frontasa

Para almazlar ama çok iyi piyasada isim yaparlar itibar kazanırlar. Bı is çıkar Beşiktaş baskanı Fener baskanı Galatasaray baskanı diye onlara verilir genelde isler. Aziz Yıldırım kulüp baskanı olmasa kim bilicek mutahhit oldugunu.
    Koltuklarına bu kadar sıkı sıkı sarıldıklarına göre epey çıkarlı bir iş galiba.
  • Maaş konusunda bir tahminim yok ama klüp başkanlıklarıyla beraber kazandıkları itibarla her yerde işlerini daha rahat gördürdüklerinden hiç şüphem yok. Bunun içine daha önce alamayacaği ihaleleri ya da işleri de sokabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

Maaş konusunda bir tahminim yok ama klüp başkanlıklarıyla beraber kazandıkları itibarla her yerde işlerini daha rahat gördürdüklerinden hiç şüphem yok. Bunun içine daha önce alamayacaği ihaleleri ya da işleri de sokabiliriz.
    Bu ülkede Bjk , Fb , Gs gibi milyonların başkanı olduğunda , itibar kazanmanı geçtim eminim çoğu devlet makamında işleri daha hızlı oluyordur.Önemli insanlarla görüşmesi kolaylaşır , + deli gibi reklam.Misal bizim taraftar bu sene gaza geldi ya , Demirören bi Beşiktaşlı müdüre denk gelse imzayı falan hiç beklemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: oLiViaa

Bu ülkede Bjk , Fb , Gs gibi milyonların başkanı olduğunda , itibar kazanmanı geçtim eminim çoğu devlet makamında işleri daha hızlı oluyordur.Önemli insanlarla görüşmesi kolaylaşır , + deli gibi reklam.Misal bizim taraftar bu sene gaza geldi ya , Demirören bi Beşiktaşlı müdüre denk gelse imzayı falan hiç beklemez

Alıntıları Göster
    diğer kulüpleri bilmem ama trabzonsporda başkanda dahil yöneticilerin bir çoğu para (üst kademe) trabzonspor kulübünden para almazlar kendi işleri güçleri vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

diğer kulüpleri bilmem ama trabzonsporda başkanda dahil yöneticilerin bir çoğu para (üst kademe) trabzonspor kulübünden para almazlar kendi işleri güçleri vardır.

Alıntıları Göster
    Ben şuan Aksaray'dayım Aksarayspor küme amatör kümeye düştü...Oyuncular alacaklarını ödenmediği için adam gibi oynamıyorlardı.Başkanları çiftçilik yapıyordu.Aksaray'ın saygın adamlarından yani.Türkiye genelinde bir çok ile süt ve süt ürünleri tarım ürünleri ihracatı yapıyor.Klüblere başkan olacak adamın durumu çok iyi oluyor.Başkanın parası bitince ne oluyor peki.Şehrin saygın iş adamları toplanıyor.Vali Belediye Başkanı vs gelene bildiğine başkan geliyor toplantıya.Kendi aralarında 3 5 bişi koyup takıma veriyorlar.Şehirin Truzim şirketleri şehir dışında maç olduğu zaman ücretsiz karşılıyor yol masraflarını.Yemek şirketleri yemeklerini.Kunduracılar Kramponları böyle uzuyor gidiyor.Maddi durumu kötü olan bir Anadolu Klübünün finans şeması bu.Birde taraftarı olur bu adamlar.Allah'tan düşmanınıza dilemessiniz.Sanki Dünya kupası varmış gibi ortalığı karıştırırlar her maçta...TFF ceza keser gerçi ödenmez ama ileride borcu var diye küme yükseltmeme durumlarıda oluşabiliyor.TFF bunu ne yazıkkı görmezden geliyor.Durumlar içler acısı..TFF için varsa yoksa GS FB BJK TS en çok gelir bunlardan elde edildiği için olsa gerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.