Şimdi Ara

Eskı kız arkadaşla barışma yolları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 sene cıktıgım bir kız vardı...tam 6 ay once ayrıldık...Ben halen cok sevıyorum ve gerı donmek ıstıyorum...Ama "o" artık istemıyor...Aslında benı sevdıgını bılıyorum ama korkuyor cunkı cok hatalarım oldu ona karşı tekrar yaşamak ıstemıyor...

Evını(öğrencı evı) falan her şeyını bılıyorum...Neler yapabılırım sizce...

Bır akşam ansızın elımde cıceklerle kapısına dıkılsem?Mutlaka ıkna etmelıyım onu...

Önerılerınız_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan84 -- 6 Mart 2008; 8:43:39 >

• Öncelikle aynı hataları tekrardan yapmayacağına inandırmalısın,eğer bir şekilde seni geri cevirirse sakın sinirlenip yine hatalar yapmayasın,rahat ol,seviyorsa kesin barışırsınız.
    Hayırlısı olsun şansın bol olsun
  • TAKİP EDİLECEK KONU :)
  • Yan yatır
    Adminlerden ricam Konu dışının ismini Kız Konuları olarak deiştirsinler yada çok yazı yazılmasını istedikleri bir konu açılacaksa Kız Konuları diye yeni bir bölüm açsınlar lütfen
  • amuda kalk

o nu gerçekten sevdiğini inandır.. aşkınıza inanın sevginize inanın.. gerisi gelir..
    beraber güzel vakit geçirmeye çalış.. şirinlik filan yap..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petegim -- 6 Mart 2008; 9:53:10 >
  • tek taş paklar seni
    kesinlikle etkili olur 6 ay uzun süre başka şansın yok
  • o iş bitmiş.Hiç kendini boş yere yorma.
    Sen istiyorsun ama o istemiyorsa o işten daha cacık çıkmaz bırak boşa zaman kaybı.Ve iyice takıntılarla yaşamaya başlayacaksın ve daha kötüsü takıntılara alışırsan ömrü billah unutamazsın.
    Sana değer verip vermediğini öğrenmek istiyorsan arkadaşlarına sen kaza geçirmiş ve yatıyormuşsun gibi arattır ve alacağın tepkiye bak.Eğer gelirse o kızın peşini bırakma yok eğer gelmezse o kızı ebediyete sal gitsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarSaw

o iş bitmiş.Hiç kendini boş yere yorma.
    Sen istiyorsun ama o istemiyorsa o işten daha cacık çıkmaz bırak boşa zaman kaybı.Ve iyice takıntılarla yaşamaya başlayacaksın ve daha kötüsü takıntılara alışırsan ömrü billah unutamazsın.
    Sana değer verip vermediğini öğrenmek istiyorsan arkadaşlarına sen kaza geçirmiş ve yatıyormuşsun gibi arattır ve alacağın tepkiye bak.Eğer gelirse o kızın peşini bırakma yok eğer gelmezse o kızı ebediyete sal gitsin.

+1
  • boşuna uğraşma tecrübeyle sabittir
  • quote:

bo?una u?ra?ma tecrübeyle sabittir  

+2007
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OgzS -- 6 Mart 2008; 13:01:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.