Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.293
Cevap
4
Favori
167.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni beste/marş gümbür gümbür geliyor.
  • Uzun zamandır böyle bir yenilgi almamıştık,

Boğazım düğümlendi desem doğru olur sanırım.

Adeta yemeden içmeden kesildim
  • Ben konusmak dahi istemiyorum. Boyle top mu oynanir diyecemde hakeme de ne diyeceksin. dede ye gelen dizi necatiye gelen tekmeler hic gorulmedi...(lig tv de vermiyor zaten ne servetin sakatlanmasini ne necatinin ilk yari sekerek kosmasini kasit ariyoruz artik LIGTV bu durumlarda) sakatlamak icin oynayan ve oynatanlara helal olsun. Top oynamak sert oynamak ve karsi tarafi kotu duruma dusurerek oynamaksa anlayis olarak helal olsun oyle dusunenlere diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

Ben konusmak dahi istemiyorum. Boyle top mu oynanir diyecemde hakeme de ne diyeceksin. dede ye gelen dizi necatiye gelen tekmeler hic gorulmedi...(lig tv de vermiyor zaten ne servetin sakatlanmasini ne necatinin ilk yari sekerek kosmasini kasit ariyoruz artik LIGTV bu durumlarda) sakatlamak icin oynayan ve oynatanlara helal olsun. Top oynamak sert oynamak ve karsi tarafi kotu duruma dusurerek oynamaksa anlayis olarak helal olsun oyle dusunenlere diyorum.

Abi, fark ettin mi bilmiyorum ama, Trabzon maçından sonra takımda büyük bir düşüş vardı.

Buna kupa maçları da dahil, elimizden Antalya zor kaçtı.

Gençler deplasmanını kazandığımız zaman belki takım düzelmiştir diye düşündüm fakat bir değişiklik yoktu.

Eskisehirspor.com'da bazı söylentiler var, futbolcuların paralarını alamadığına dahil, bence bu da büyük bir etken.

Herkes Ersun hocaya yükleniyor, taraftarımızın birazı skor taraftarı olmuş desem yanlış olmaz sanırım. Hocaya yargısız infaz yapılıyor resmen.

Elbette bu olanlardan dolayı yönetimin de suçu var. Verilen sözler vaadler.

Bir zamanlar takımın en kötüsü olarak gördüğümüz, Servet'in ne kadar yararlı olduğunu Kayseri maçında görmüş olduk.

Boffin için de öyle diyebiliriz, 3 maçtır gol yemiyordu. Kayseri maçında %100 lük bir kaç pozisyon da çıkardı.

Tello'nun da eksikliğini gördük. Onunda kendine çeki düzen vermesi gerekli bence.

Umarım İBB maçıyla çıkışa geçeriz, çok komik puanlar kaybediyoruz.

• Beyler Eskişehirspor taraftarı İstanbul takımlarını neden sevmez ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben basindan beri servet e destek verenlerdenim. Servet ne kadar yavasda deseler ne kadar yaslida deseler onemli topcu. teknigi yok vs vs ama iyi marke edebiliyor hava toplarinda onemli biri.
    tello yerine aldik dedikleri adami daha 1 mac izlemedik...
    Para olayi zaten bizi biktirdi. Daha Edizin parasinin odenmemesi cok cok ayip. utanmak lazim bu durumdan. Ediz öldü gecen yilin alacaklari vs herkes kulak arkasi etti. para odenmedi... ailesine o para verilebilirdi.
    Ersun hocaya herkes mehmet yuzunden yukleniyor. mehmetle bu is olmuyor... bana göre gezecek stoper gibi defans arkasi kosular yapacak adam degil adam gibi pas yapan adam lazim. Mehmet yerine adam degistirmekten dolayi yorulan oyuncuyu degistiremiyor gol yiyoruz. ( son mac erkan artik kosamayacak hale geldi necati zaten sakat sakat zorladi). Ersun yanal baska bir nedenle elestirildi mi? 2-2 kaldik guzel oynadik bir kiside dedi mi ersun yanala kotu oynattin...
    Digerleri tamamen kisisel problemler. para vs de laf. Bana göre en profesyonel herseyini ortaya koyarak oynayan hatta milli takima gitmesi kesin gereken bir Hürriyet gercegi var... Milli takimda gezerek dolasan adamlar yerine 3 tane topcumuzu fazlasi degil erkan, alper ve hurriyeti alsalar milli takimin yapisi degisir.

• Bugun kahraman ilan edilebilecek kisi Erkandi. Sagolsun 2. yari girdi kader degisti resmen...
    Bugunun ikinci kahramani her zaman ki gibi taraftarimizdi. 90 dakika susmadi denebilir. tum stadi inlettiler...

bugunun kara listesi ise tello ve dede. tello zaten cok fevri olmaya basladi. gol kacirdigi gibi birde 2 kere ayni hareket ve ayni sari kart yemesi cok kotu. yerini doldurmalik bir adam lazim (mehmet disinda)
    Dede ise kendinden beklenenin tersine kaptanin son dakika son saniye yapmayacagi hareketi yapti. 35 yasinda profesyonelligini almanyada gecirmis bir oyuncu icin yapilmayacak hareket yapti. Umarim daha iyiye gider takimimiz...
  • quote:

Bugun kahraman ilan edilebilecek kisi Erkandi. Sagolsun 2. yari girdi kader degisti resmen...
    Bugunun ikinci kahramani her zaman ki gibi taraftarimizdi. 90 dakika susmadi denebilir. tum stadi inlettiler...

bugunun kara listesi ise tello ve dede. tello zaten cok fevri olmaya basladi. gol kacirdigi gibi birde 2 kere ayni hareket ve ayni sari kart yemesi cok kotu. yerini doldurmalik bir adam lazim (mehmet disinda)
    Dede ise kendinden beklenenin tersine kaptanin son dakika son saniye yapmayacagi hareketi yapti. 35 yasinda profesyonelligini almanyada gecirmis bir oyuncu icin yapilmayacak hareket yapti. Umarim daha iyiye gider takimimiz...

Bence bugünün kahramanı Boffin' di. %100 golleri engeldi 1 -0 yenikken o golü yeseydik şimdi 1 puan bile alamıyorduk. Maçı hakkettiğimizi düşünmüyorum. Biz takım gibi maalesef olamıyoruz. 90 +3 gelen penaltı maçı hakketmesekte böyle olmamalıydı diye düşünüyorum.

• Top sevmedi yahu bizi. Şu Nuhiu'nun kumaşı çok kaliteli adam kaç kere son 10 dakika girip neler yapabileceğini gösterdi ama bizim sisteme de uymayan bir oyuncu.
  • Erkan diyorum başka bir şey demiyorum Drogbayı
  • Arkadaşlar eskisehirspor.com'a girebilen var mı? Elazığ maçından beri giremiyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

Arkadaşlar eskisehirspor.com'a girebilen var mı? Elazığ maçından beri giremiyorum ben.

Girmiyor maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum açıldı girmek isteyen için söyleyeyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

Forum açıldı girmek isteyen için söyleyeyim dedim.

• Bugun uzun zamandir galibiyet hasretimizi bitirdiniz

Mete kalkavan a ragmen yendik ya baska birsey diyemiyorum. Hakem diye eline duduk tutabileni yollayan TFF, boyle giderse Fatih Terim degil kimler seni elestirir hakemlerinin uzerine yurur acaba?
  • 2 Haftada Toplam Fenerbahçe ile 3 Maç Oyanayacağız 2 si Kadıköy Biri Eskişehirde Oynanacak. Çekinecek Birşeyimiz Yok Fenerbahçe yi daha öncede yendik yine yeneriz diyorum ben Kupada turu geçeceğimize inanıyorum . İnşallahda öyle olacak ve kupada şampiyonluk hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum ben .
  • Oynariz artik ne yapalim. Benim asil bekledigim mac TS maci. Umarim yeneriz umarim kume duserler.
  • quote:

Oynariz artik ne yapalim. Benim asil bekledigim mac TS maci. Umarim yeneriz umarim kume duserler.

Küme düşeceklerine inanmasamda kazanıp bir derece daha o streslerini yaşatıcaz inşallah . Her maç bize küfür eden Ts a
  • Şota için yaptıklarını unutmadık unutturacağiz ama. Düşme potasına bir inseler sadece o bile yeter. korkmanin ne oldugunu hissetsinler ama kilit mac eskisehirspor maci olmali. Bunu kaybetmeseydik dusmezdik demeleri lazim. 3-0 , 4-0 almak lazim ki vah gidi desinler.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.