Şimdi Ara

erkek-kadın ilişkileri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kadınları incitmeden hem de ben incilmeden nasıl bi kıza yaklaşılır bilemiyorum üniversitedeyim ve sevgili olarak kızlarla nasıl ilgileneceğimi bilemiyorum.kızlarla aramda hiç sıkıntı yoktur.çok iyi arkadaşlarım var ama hoşlandığım kıza nasıl yaklaşacağımı bilemiyorum.nasıl ilgimi karşımda kişiye yılışıklık yapmadan rahatsız etmeden belli ederim bilemiyorum sohbette sıkıntı yok konu açıyorum ancak bu ilgimi belli etme safhasında hep çekinik kalıyorum bir türlü o safhaya ulaşamıyorum.şimdiden teşekkür ederim ciddi yorumlarınızı bekliyorum:)

• kızın sevmesinimi istiyorsun,bagla kendine kötü davran sonra
    kızın senden ayrılmasını mı istiyorsun,bagla ve iyi davran
  • Kızları tavladığımızı sanarız ama aslında onlar bizi seçmiştir.yolu hazırlarlar teklif beklerler.anlarsın zaten durumu.kızla konuşup devamı gelmiyosa o seni arkadaş olarak etiketlemiştir değişmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Kızları tavladığımızı sanarız ama aslında onlar bizi seçmiştir.yolu hazırlarlar teklif beklerler.anlarsın zaten durumu.kızla konuşup devamı gelmiyosa o seni arkadaş olarak etiketlemiştir değişmez.

bunu yazdım arkadaşım bu dediğin önemli.bende de bunun gibi bi durum vardı.kız tepki de verdi falan oluyo gibi oldu.sonra bi baktım kız tekrar uzaklaştı falan.sanki hiç pas vermemiş gibi anlaadım.ben de bu sebepten biraz soğudum.başlarda devamı geliyodu.oluyo dedim ama sonradan arkadaş seviyesine indirdi kız 1 haftada neden böyle oldu anlamadım.yanlış bi şey de yapmadım gibi.:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaripanımsı

quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Kızları tavladığımızı sanarız ama aslında onlar bizi seçmiştir.yolu hazırlarlar teklif beklerler.anlarsın zaten durumu.kızla konuşup devamı gelmiyosa o seni arkadaş olarak etiketlemiştir değişmez.

bunu yazdım arkadaşım bu dediğin önemli.bende de bunun gibi bi durum vardı.kız tepki de verdi falan oluyo gibi oldu.sonra bi baktım kız tekrar uzaklaştı falan.sanki hiç pas vermemiş gibi anlaadım.ben de bu sebepten biraz soğudum.başlarda devamı geliyodu.oluyo dedim ama sonradan arkadaş seviyesine indirdi kız 1 haftada neden böyle oldu anlamadım.yanlış bi şey de yapmadım gibi.:(

kızların hepsi öyle olur bir gün çok sıcak diğer gün soğuk davranırlar geneli dengesiz o yüzden aldanma her kıza birde kızlar en az +20 geçmeden hepsi ergen tavır sergiler 20den önce ciddi bir ilişki beklemeyin tabi bu artabilirde kızdan kıza

• aynen dediğin doğru kardeşim bu da olabilir.bilmiyorum ya kafamı karıştırıyo hareketleri kararsız kalıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.