Şimdi Ara

Ergen grubu nedir? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
4.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

En iyi Led Zeppelin, Pink Floyd'muş yav he he

Tamda Kashmir'i dinlerken bu yorumu okudumda acaba sende mi sorun var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi víkingr -- 21 Aralık 2012; 19:07:03 >
  • evanescenin kaç tane bomba şarkısı var Allah aşkına

2-3 şarkısı popüler hala o kadar

amy lee hala konserlerde my immortal, bring me to life falan okusun işte çevire çevire okur 2sini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Death'

İnsanların sevmediği gruplara ergen grubu demesi ne kadar garip ve cahilce.. Slipknot ben hiç sevmiyorum mesela grubu Vermillion snuff 1,2 şarkısını dinliyorum..Ergen grubu demiyorum... Ergen grubu asıl Tokie Hotel tarzı saçma sapan gruplardır... Ben Metallica'ya Linkin Park'a ergen grubu diyen adamlar gördüm ya varmı böyle bişey...

HOCAM ERGEN GRUBU DENİLMESİNDEKİ AMAÇ DİNLEYİCİ KİTLESİNİN ÇOĞUNLUĞUNUN ERGENLERİN OLUŞTURMASI. LINKIN PARK'A VS. LAF EDEN YOK ZATEN EDEN DE DENGESİZDİR.

BEN DE LINKIN PARK HASTASIYIM BENİM İÇİN YERİ AYRIDIR AMA MAALESEF ERGEN GRUBU DEDİĞİMİZ KAPSAMA GİRİYOR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JEMISx

quote:

Orijinalden alıntı: aaa42

quote:

Orijinalden alıntı: BerkcanÇalışkan

One direction jonas brothers gibi gruplar ergen gruplarına bir örnektir.

haklısın ama merak etme bu adamlardan (sözde) daha tatlıları gelince (kızlara göre) "one direction'da neymiş" derler merak etme ama tahtın yerini bir başkası alır mağlesef

o laf ettiğiniz one direction jones brothers her ne kadar haz etmesemde benim gözümde bu konu içerisinde bahsedilen bir çok rock grubundan çok daha kaliteli müzik yapmaktadır ama farklı tarzlarda oldukları için karşılaştırma yapılması çok saçma. benim rock gruplarıyla işim yok boy band dinlerim. o yüzden rok dinleyicileri boy bandlere laf atıp kıskançlıkla öfke patlaması yaşamasalar daha iyi olur

James sen çok bozdun eskiden güzel konular açıyor, güzel yorumlar yapıyordun ama bu olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daafis -- 22 Aralık 2012; 10:42:00 >

• Tokio Hotel bir ergen grubudur mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

Tokio Hotel bir ergen grubudur mesela

ama bir şarkıları var çok güzel be

ergen grubu dedin mi

evet o geliyor

ooooooo

HEPSİ dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gøalkeepe®

quote:

ergen grubu dedin mi

evet o geliyor

ooooooo

HEPSİ dir

Emocu kaynıyor grupta

• quote:

quote:

quote:

ergen grubu dedin mi

evet o geliyor

ooooooo

HEPSİ dir

Emocu kaynıyor grupta

Tokio hotel dinliyorum. Buaralar hic gündemde değil yani ergen grubu olmaktan çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

ergen grubu dedin mi

evet o geliyor

ooooooo

HEPSİ dir

Hangi şarkısı

• quote:

quote:

quote:

ergen grubu dedin mi

evet o geliyor

ooooooo

HEPSİ dir

Hangi şarkısı

valla senelerdir dinlemiyorum, ama yarış arabaları falan vardı :D

ayrıca o şarkıyı söyleyeni ben kız sanıyodum hatta bence adriana limadan falan da güzel diyordum

ama erkekmiş

• Forum poser dolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

linkin park en kaliteli rock grubu mu

+1

Hatta "rock grubu mu?" bile diyebiliriz.
  • thurisaz nasıl beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hp2010

thurisaz nasıl beyler?

ergen grubu olmanın 1. kuralı popüler olmaktır thurisaz popüler değil ki kenarda köşede kalmış tırışka black metal grubu
  • quote:

Orijinalden alıntı: boor

Bu muhabbeti de yapanların ergen olduğunu göz önüne alırsak, gereksiz bir tartışma.

konulara göz gezdirirken hep gözüm sana takılıyor, avatarındaki cannibal corpse vokalisti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiplayanPatates

quote:

Orijinalden alıntı: boor

Bu muhabbeti de yapanların ergen olduğunu göz önüne alırsak, gereksiz bir tartışma.

konulara göz gezdirirken hep gözüm sana takılıyor, avatarındaki cannibal corpse vokalisti mi?

Hee fisher.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Lan büyük konuşan herif,senin kafanda bayağı bir tahta eksik. Hatta hiç yok. Sen gidip dupstepe gaz veriyor diyorsun. O gaz götünden çıkan gaz heralde. Senin o sanatçı dediğin adamlar notanın ne olduğunu bilmez be. Git bı slash in sololarını dinle duygu neymiş gor. Adam elindeki les paul e bakınca ağlayan bir surat görüyorum o yüzden sololarim böyle diyor. Dupstepte ne var lan zor,beceri gerektiriyor demisin. 8 yaşındayken o tür sarkilar yapardım pc de. Gaz diyorsanda slipknot-duality yi klibiyle beraber izle öyle gel. Yemin ediyorum acıdım sana ya bı insan bukadar mı beyinsiz olur.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 2 Eylül 2013; 22:25:19 >
  • Ben bu ergen grup muhabbetlerini en güzel in flames'la tanımlıyorum.

Bu gerçek In flames

Bu da ergenlere hitap eden yeni In flames. sözlere bak hele if fanı olarak ben utanıyordum. gitar tonları zaten rezalet

• quote:

Orijinalden alıntı: FenoMachine

quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

Arkadaşım elektronik müzik ağlatmalı-duygusal bir müzik türü değildir. Nasıl hardcore bir metal müzikte duygulanıp ağlanamazsa elektronik bir müzikte de bunlar yaşanmaz. Elektronik Mühendisine mimarlık işi vermek gibi senin bahsettiğin.
    Elektronik heyecan ve gaz vericidir. Harekete geçirir adamı. Filmlerde görüyoruz kavga sahnelerinde genellikle elektronik müzik kullanılır çünkü elektronik müziğin havası buna uygundur.

Nasıl bir kafa var sende. Elektronik müzikten slow-duygusal şarkı bekliyorsun

Şimdi bana dıptıs müziğini göster için de hangi duygu varmış dıptıs dediğin ritmdir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.