Şimdi Ara

Enjektor temizleyici ürünler hk. yardım edermisiniz.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
103
Cevap
1
Favori
142.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya araba 225000 km de ise???? ve arabanın sahibi bu anlatımları okuduktan sonra iice bu işi yapmayı istiyosa???
  • En güzel enjektör temizleme "carbon clean" dır. Bunun haricindeki temizleyici maddeler sorun yaşatır.
  • ne gibi sorunlar yaşatır. Teknik açıdan biraz daha açıklayıcı olurmusun lütfen. Ben aracıma ilk defa enjektor temizleyici ürün koydum. Bu konu bana yabancı onun için biraz daha açarsan konuyu sevinirim.
    Bu ürünü kulanıp sırf bu ürünü kullandığı için sorun yaşamış olanlar var mı?... Genelde herkes memnun ve tavsiye ediyor..

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

En güzel enjektör temizleme "carbon clean" dır. Bunun haricindeki temizleyici maddeler sorun yaşatır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanuzay

WURTH konusunda "uzman" profesyonel bir firmadır.
    Hangi ilde olduğunu söylersen sana yardımcı olurum.
    Ayrıca www.wurth.com.tr adresinden ürün incelemesi yapabilirsin.
    Tartışmasız ve sorunsuz ürün/ürünler istiyorsan WURTH den temin etmen en doğru tercih olacaktır.
    "Ayrıca herkese tüm würth ürünleri hakkında yardımcı olmaktan ve bilgilendirmekten onur duyarım."
    Saygılarımla,
    Hakan.(Würth Türkiye/Ankara Böl.Müd.)

Eskişehir ve Balıkesir genelindeki bayilerinizi öğrenebilirmiyim

• teşekkürler,

quote:

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

dün depoyu fulledim bir tanede würth attım ..sonra erzurum bosch car servisine(elsan ) gittim abi şuna bircarbon clean yapalım dedim ..adam önce gereklimi bakalım dedi.. enjektörün birini söktü .. ölçüm cihazına kodu ..cillop gibi .. hadi diğerinede bakalım dedi..keza oda öyle .. hadi ultrasonografik ( yüksek frekanslı sesle temizlik yapalım dedi.. yine tertemiz zerre tortu yok..

abi ne koyuyorsan bu arabaya onunla devam et dedi..
    teşekkurler würth ..
    pahalısın bulunman zor ama kesinlikle
    bir tanesin

• wurthun başka araç iç ve dış mekanik bakımı için önereceğiniz bir ürünü varmı acaba sayın hakan space
  • şüphen olmasın.
    bu şekilde devam et. aracın çok sağlıklı ve mutlu olacaktır
    quote:

Orjinalden alıntı: ekirik

Evet yarım depodan fazla (30lt nin üstünde) lt eurodizel e bir kutu WURTH kattım. 8 km. yol yaptım. Daha sonra motor soğuduğunda çalıştırdığımda ilk farkettiğim şey motorun sesinin inceldiği idi. Şimdilik kayde değer bir şey olduğunu sanmıyorum mazotum bittiğinde yeniden alacağım. AMa her mazot aldığımda wurth katsam 3-5 defadan sonra enjektorler ve pislikler korozyonlar anca temizlenir sanırım.

Benim caddy 26.900km. de

• DİKKAT!
    her katkı(özellikle Türkiye'de) uluslararası yeterlilik ve kalite standartlarına uyumlu değildir. Özellikle belirli marka veya sertifikası olmayan firmaların ürünleri sadece sinek ilacıdır. Buna lütfen dikkat.
    Kolay gelsin
    quote:

Orjinalden alıntı: maniavolkan

Bugün shell den akaryakıt aldım depoyu doldurdum.Oradaki adam abi benzine temizleyici atalım mı dedi? Benimde aklıma buradaki yorumlar geldi. At anasını satim dedim. Bakalım bir değişiklik olacak mı

• evet, ama buna forum alanı yetmez.
    Würth'ün Türkiye stoklarında 6.000 e yakın kalem ürün çeşiti mevcut. Dünya genelinde ise 11.000 kalem üzerinde Profesyonel Kullanıcıya-Profesyonel Ürünler.
    Bu sebeple ilgili olduğun alanlarda sana yardımcı olmalıyız.
    teşekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

wurthun başka araç iç ve dış mekanik bakımı için önereceğiniz bir ürünü varmı acaba sayın hakan space

• Kullanan arkadaşlar biraz pahalı demiş ama fiyat vermemiş. Acaba ne kadar bu ürün ve Ankarada nerden temin edebiliriz?
  • selam,
    kalitesine mukabil bir ücreti olduğu kesin.
    forumda fiyat veremem.
    Bulunduğunuz ili ve semti veririseniz, size uygun bir servise yönlendirebilirim.
    saygılar,
  • Daha önce kullanmadığım için fiyat konusunda hiç bilgim yok. Ankara Yenimahalledeyim. Sizin için sorun değilse fiyat hakkında pm atabilirsiniz.

İlginize teşekkürler...

quote:

selam,
    forumda fiyat veremem.
    Bulunduğunuz ili ve semti veririseniz, size uygun bir servise yönlendirebilirim.
    saygılar,
  • Ben 25ytl verip aldım 35lt mazota ilave ettim. Kutusunda minumum 30lt. ye ilave eidn yazıyordu..

Rize de yaşıyorum

quote:

Orjinalden alıntı: EN.ES

Kullanan arkadaşlar biraz pahalı demiş ama fiyat vermemiş. Acaba ne kadar bu ürün ve Ankarada nerden temin edebiliriz?
  • benzin katkısı enjektör temizleyicisini ben bir depoya boşlattım kutusu 18 lira
  • quote:

DİKKAT!
    her katkı(özellikle Türkiye'de) uluslararası yeterlilik ve kalite standartlarına uyumlu değildir. Özellikle belirli marka veya sertifikası olmayan firmaların ürünleri sadece sinek ilacıdır. Buna lütfen dikkat.
    Kolay gelsin
    quote:

Orjinalden alıntı: maniavolkan

Bugün shell den akaryakıt aldım depoyu doldurdum.Oradaki adam abi benzine temizleyici atalım mı dedi? Benimde aklıma buradaki yorumlar geldi. At anasını satim dedim. Bakalım bir değişiklik olacak mı

Anladım teşekkürler. Aslında kafamda bir korku vardı ama pompacı abi koca shell böyle bir risk alır mı , kötü madde neden kullansın deyince bende attırdım.Ama bidahaki kullanacağım madde pahalı burda tavsiye edilen bir ürün olacak

• psikolojik. tüm katkılar faso fiso. iyi yakıt ve iyi yağ. en önemli şey bu ikisi. yağ katkısı, yakıt katkısı. hepsi palavra...

quote:

Orjinalden alıntı: H-WALKER

Ben Würth marka enjektör temizleyici kullanıyorum. Baya fark oluyor. Aracın çekişi, sesi falan değişiyor. Ama ş. içi ağırlıklı kullandığımdan etkisi çabuk geçiyor. ...
  • quote:

selam,
    forumda fiyat veremem.
    saygılar,

Bursa'da neresi öğrenebilirmiyim acaba?
  • Orjinalden alıntı: metinemre

psikolojik. tüm katkılar faso fiso. iyi yakıt ve iyi yağ. en önemli şey bu ikisi. yağ katkısı, yakıt katkısı. hepsi palavra...

yok be güzel kardeşim öyle deme .. kışın burası -42 -43 ten aşağı düşmüyor .. önce euro dizel aldım sabaha kadar dondu araba kontaga basmaktan aküyü bitirdik takviye ile zor çalıştırdım .. gittim depoya katkı koydum ertesi sabah tek kontakta çalıştı ve sonrasındada hiç problem yaşamadım .. -53 derecelere kadar düştü bu yıl.. dizel araba olmasına ragmen sabah bas kontağı çalıştır gitsin .. bende katkıya inanmazdım ..bizzat yaşıyorum ama faydasını .. stp şu bu filan değil ..würthünki gerçekten kaliteli .. kolay kolay kimsenin ne reklamanı yaparım nede bilmediğim şeyi tavsiye ederim ama eürth beni bu kış harbiden masraftan kurtardı ..

-40 ın üzerinde eurodizel filan hikaye .. ama at bir würth ..-40 derece hikaye oluyor .. o zaman inandım bende ..
    ve ısrarlada tavsiye ederim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 30 Nisan 2007; 23:18:33 >

• 25 lirada pahalı imiş yaw

bide katkı masrafımı çıkacak

yarın küçükyalıdaki yerine bi uğrayayım belki orda ucuzdur
  • Bursa:
    BUTTIM'de (D2 blok no:565) wurth Bursa böl.müd.'lüğü var. Buradaki (otomotiv bölümü) tüm danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.
    Ayrıca Küçük sanayi sitesi: Atasoy oto'dan temin edebilirsin: tel: 0.532.731.29.90. yardımcı olacaklar. (wurth yönlendirmesi ile)
    Veya:
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.